2021-11-12T15:27:00+01:00 Popularny gwiazdor disco polo odsłonił umięśnioną klatę! Zdjęcie wokalisty podbija internet! Co za cia https://disco-polo.info/uploads/news/d-bomb-rzucil-fanki-na-kolana-w-sieci-pojawilo-sie-zniewalajace-zdjecie-na-ktorym-eksponuje-atrakcyjne-cialojpg.jpg

Popularny gwiazdor disco polo odsłonił umięśnioną klatę! Zdjęcie wokalisty podbija internet! Co za ciało!

Redakcja , 12 Listopad 2021  15:27
Popularny gwiazdor disco polo odsłonił umięśnioną klatę! Zdjęcie wokalisty podbija internet! Co za ciało!
Źródło zdjęć: instagram.com/dbomb_bartek/

Uwielbiany wokalista disco polo eksponuje swoje wysportowane i seksowne ciało, co nie umknęło uwadze wielbicieli.


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Ten wokalista na rynku disco polo utrzymuje się od lat 90., jego muzyka jest uwielbiana, a każdy kolejny utwór zyskiwał miano hitu. Obecnie w Polsce nie ma osoby, która nie zna takich przebojów jak: „O Ela Ela”, „Jesteś ideałem”, czy ”Najbardziej dzisiaj chcę”.

Zobacz również: Śliczna córka Sławomira Świerzyńskiego podbija rynek disco polo. Nikola Dutkiewicz zachwyca urodą i pięknym głosem.

Można uznać, że formacja D-Bomb należy do klasyki disco polo. Na czele formacji stoi niezastąpiony Bartek Padyasek, który doskonale wie jak rozgrzać swoje fanki! To, że gwiazdor jest bardzo przystojny wie każdy, wokalista cechuje się ciekawym wizerunkiem i osobowością. Obecnie już nikt nie potrafi sobie wyobrazić muzyki disco & dance bez topowego zespołu D-Bomb.

Reklama

Formacja w trakcie swojej wieloletniej działalności zyskała ogromną popularność, potwierdzają to odsłony utworów w serwisach muzycznych, a także licznie przybywający fani i fanki na koncerty. Sam wokalista wielokrotnie podkreślał, że uwielbia muzyczne spotkania z publicznością , ponieważ to daje mu energię i motywację do tworzenia.

Do sieci trafiło niezwykłe zdjęcie Bartka, na którym eksponuje swoje wysportowane i seksowne ciało, co nie umknęło uwadze wielbicieli. Pod postem można przeczytać wiele miłych słów: „Bartuś ty kocie”, „Ale przystojny”, „Widzę, ze u ciebie cały czas forma jest”. Trzeba przyznać, że Bartek wygląda rewelacyjnie a jego umięśniona klata robi wrażenie.

Reklama

Oprócz tego, że wokalista jest rozbrajająco pociągający to dodatkowo komponuje świetne utwory, które koją serca fanów, potwierdza to wpis na portalu pod zdjęciem: „(…) słucham Twoich utworów na dobry dzień(…)”. Jedną z ostatnich kompozycji, która zdominowała imprezy klubowe jest piosenka pod tytułem „Tak jak ja”, która dostarcza ogromnej dawki energii!

Zobacz również: Ponętne zdjęcia cudownej wokalistki disco polo! Drobny szczegół zmienił jej wizerunek. Jak teraz wygląda gwiazda?!

Reklama
Plik Dbomb - klata.jpg_0..jpg
Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: DBOMB - Na zawsze
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Magda Narożna Piękni i Młodzi młodnieje w oczach?! 'Ale się Pani odchudziła'
  2. Królowa śląskich szlagierów okradziona podczas koncertu! Teresa Werner przyznała się do dramatycznej sytuacji!
  3. Hitowy album legendarnej gwiazdy disco polo - Marcina Siegieńczuka -dostępny zupełnie za darmo!
  4. Miliony na koncie uwielbianego gwiazdora disco polo! Jerzy Szuj – Jorrgus może otwierać szampana! Ta piosenka to HIT?!
  5. Czy znasz te piosenki disco polo?! To największe przeboje Marcina Millera i grupy Boys!
  6. Jesienna depresja Magdy Narożnej - Piękni Młodzi?! Gwiazda rzuciła się wir pracy… przy koniu córki!
  7. Artystki z zespołu Top Girls wystawiły na aukcję swoją złotą płytę! Dochód ze sprzedaży piękne gwiazdy disco polo przekażą potrzebującym!
  8. Widok zapiera dech w piersiach! Śliczna modelka disco polo odważnie odsłoniła swoje zgrabne ciało!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami