2020-01-20T07:45:00+01:00 Popularne małżeństwo zajmujące się muzyką disco polo z misją na Madagaskarze! Na tę podróż czekali wiele miesięcy! Małżeństwo, które na co dzień tworzy muzykę disco polo zdecydowało się na wyjazd w nieznane https://disco-polo.info/uploads/news/2020/01/urocze-malzenstwo-disco-polo-w-nietypowy-sposob-powitali-nowy-rok-1579446088.jpg Disco-Polo.info

Popularne małżeństwo zajmujące się muzyką disco polo z misją na Madagaskarze!


Na tę podróż czekali wiele miesięcy! Małżeństwo, które na co dzień tworzy muzykę disco polo zdecydowało się na wyjazd w nieznane

Autor: Goliat, 20 Styczeń 2020  07:45
Źródło zdjęć: facebook.com/beataveronikakoczocik
Popularne małżeństwo zajmujące się muzyką disco polo z misją na Madagaskarze!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Dżasta w gorącej premierze pt. "Pamiętam" podbija rynek disco polo?! Ta nowość trafi na szczyt?!
 2. WIELKI hit lat '90?! Grupa Massive na ustach całej Polski! Odświeżyli wielki przebój sprzed lat!
 3. Topky znów na topie! "Kto wkurzy Cię jak ja" podbija serca fanów! Gwiazdy disco polo deklasują konkurencje!
Reklama

Na ten urlop czekali cały rok aż do końca grudnia. Zależało im bowiem, by początek 2020 r. przywitać w wyjątkowym miejscu. – Długo wahaliśmy się pomiędzy wycieczką na Zanzibar i wakacjami na Madagaskarze.

W końcu stwierdziliśmy, że ten drugi wariant będzie bardziej efektowny w uwiecznianiu na zdjęciach i filmach – opowiada Piotr Koczocik, lider formacji Joker. Piękne krajobrazy wyspy położonej u południowo- wschodniego wybrzeża Afryki miały się stać scenerią do klipu „Miłość tak działa”.

– Pojechaliśmy dobrze przygotowani do pracy. Niektóre ujęcia realizowałem przy użyciu drona – wspomina artysta. Znalazł on także czas, by zrobić żonie Beacie profesjonalną sesję fotograficzną. Na szczęście praca nie zdominowała czasu przeznaczonego na relaks. – Przez dziewięć dni zjeździliśmy wyspę wzdłuż i wszerz.

Zrobiliśmy zakupy na straganach z upominkami, odwiedziliśmy pobliską wioskę i rozdaliśmy w niej prezenty, które przywieźliśmy z Polski dla tamtejszych dzieci. Maluchy były zachwycone zeszytami, długopisami i ozdobami do włosów – mówi Beata.

Zabrali piękne wspomnienia

Wrażenie na gwiazdach zrobiła też fauna. – Kameleony, kolorowe ptactwo i żółwie są tam na wyciągnięcie ręki. To jakby przechadzać się po parku pełnym egzotycznych okazów – dodaje Piotrek. Na plaży para bywała rzadko, bo było tam za gorąco. – W niektórych miejscach promienie słoneczne operowały tak mocno, że piasek nabierał czarnego spalonego koloru.

Przyjemniej było się chłodzić w cieniu lub nurkować w wodach Oceanu Indyjskiego – dodaje Beata. Para odwiedziła też Nosy Iranję. To nie jedna, a dwie wyspy – większa Nosy Iranja Be i mniejsza Nosy Iranja Kely. Są one połączone ze sobą piaskową groblą, która znika pod wodą w czasie przypływu. Właśnie nią mieli okazję przejść się artyści. Na miejscu zwiedzili tamtejsze wioskę, szkołę i restauracje. Z wyprawy zebrali mnóstwo wspomnień i już planują kolejne podróże.

Zobacz również: Nie ma sobie równych?! Andre - Mistrz Imprez Prywatnych: Urodziny, Wesela i Więcej!

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
KAROLINA DZIUBIŃSKA - Juan De Marco

Cristo Dance - Miłość

Wojciech Kaczmarek

LAURA - Nasz czas

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Disco Ostróda 2024 już dziś 19 lipca! Kto wystąpi? BIlety!
 2. Camasutra - Pragnę Cię! Nowa Letnia Produkcja Już Dostępna
 3. Polacy kochali te utwory! Letni Mega Mix: Przeboje Disco Polo Lat 90! Znasz je wszystkie?!
 4. Nowa Klubowa Wersja hitu RoxaOk pt.'Dzień Kota' trafiła do sieci! Jak brzmi?! Musicie to Usłyszeć!
 5. Menelaos zachwyca nowym singlem 'Foch', który w trzy dni zdobył 600 tysięcy wyświetleń. Co sprawia, że ten utwór jest tak wyjątkowy?
 6. Marcin Miller z Boys odpowiada hejterowi: "Debil"? Mocna riposta lidera disco polo!
 7. Rikardo z utworem pt. "Z Tą dziewczyną" rozbija bank na YouTube!
 8. Wakacjonalia - Jeżowe 2024! Kto wystąpi?

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie