Reklama


Reklama

Popularne gwiazdy disco polo w szponach hazardu. Artyści ulegli niebezpiecznej pokusie!

2018-10-27T18:13:00+02:00 Popularne gwiazdy disco polo w szponach hazardu. Artyści ulegli niebezpiecznej pokusie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/10/popularne-gwiazdy-disco-polo-w-szponach-hazardu-artysci-ulegli-niebezpiecznej-pokusie-1540380608.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Uzależnić od hazardu może się każdy! Niebezpieczna gra bez skrupułów wciąga w swoje szpony

Reklama

W gronie przedstawicieli muzyki disco polo nie brakuje utalentowanych artystów, którzy swoją pracą i umiejętnościami rozkochują w sobie rzeszę fanów. Wśród nich są takie zespoły jak Boys, Defis, Jorrgus, Weekend czy Top Girls.

Wspomniani artyści w ostatnich dniach zasmakowali nieco innego życia. W związku z trasą koncertową wylecieli do Stanów Zjednoczonych, które w pełni oczarowały ich swoim bogactwem. Gwiazdy disco polo wykorzystały służbowy wyjazd również na przyjemności. Między koncertami zwiedzali urokliwe miejsca. Wśród nich znalazło się również kasyno!

Zobacz również: Wokalistka disco polo wygrała fortunę w kasynie, w Las Vegas. Rozbiłam bank - przyznała! | VIDEO

Pobyt w Las Vegas nie mógł się skończyć inaczej. Najbardziej zaludnione miasto w stanie Nevada, kojarzone głównie z hazardem i zakupami skusiło artystów swoją atrakcyjnością. To właśnie tam swoją fortunę wygrały dziewczyny z Top Girls: Paula i Angelika. Nie tylko dziewczyny zdecydowały się na grę! Również Jorrgus pokusił się o wielką wygraną i towarzyszące temu ogromne emocje "Jak to śpiewał król rock'n'rolla Elvis "Viva Las Vegas" kto wie może dzisiaj uśmiechnie się do mnie los i rozbija bank??" 

Zobacz również: SŁAWOMIR spełnił swoje wielkie marzenie! Karja nie podzielała entuzjazmu męża!

Gwieździe znanej z takich przebojów "Jesteś" czy "Na zabawie tej" towarzyszył wokalista zespołu Defis - Karol Zawrotniak, i lider grupy Weekend - Radek Liszewski, z żoną. "Gramyyy  Gdybym nie wracał to wiecie, gdzie mnie szukać... W królestwie hazardu " - podpisał zdjęcie Jerzy Szuj.  "Super rozwal bank i niech się sypią dolary$ ", "Pozytywne. Pozdro Jorrgus!" - skomentowali internauci wpis. Gry pieniężne, w których o wygranej decyduje przypadek losowy wywołują sporo wrażeń. Dla wielu artystów disco polo pobyt w kasynie zakończył się wygraną. 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. „Przykumaj te kocie ruchy” discopolowym hitem w sieci?! Internauci już komentują!
  2. Premiera od wschodzących gwiazd disco polo hitem internetu?! Zobaczcie ich nowość 'Limuzyna'!
  3. Wielki przebój Zenka Martyniuka Akcent trafił właśnie do sieci w nowej odsłonie!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.