2020-01-03T15:30:00+01:00 Popularna wokalistka disco polo w kusej sukience! Zobaczcie na nogi! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/01/popularna-wokalistka-disco-polo-czaruje-jej-stroj-oczarowal-internautow-1578006139.jpg

Popularna wokalistka disco polo w kusej sukience! Zobaczcie na nogi!

Redakcja , 03 Styczeń 2020  15:30

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Popularna wokalistka disco polo w kusej sukience! Zobaczcie na nogi!
Źródło zdjęć: instagram.com/angelika.zmijewska/
Reklama

Wokalistka jest jedną z najaktywniejszych gwiazd disco polo, które udzielają się w mediach

Reklama

Angelika Żmijewska to jedna z najpiękniejszych i najbardziej zdolnych wokalistek disco polo! Artystka zasila szeregi znanej formacji Top Girls, która w ciągu kilku miesięcy dostała się do czołówki najpopularniejszych gwiazd. 

Zobacz również: Niezwykła, gorąca premiera Jesiki trafiła do sieci! To prawdziwy the best of ślicznej gwiazdy disco polo!

Popularna Topka jest jedną z najaktywniejszych wokalistek disco polo, które udzielają się w mediach! Artysta bardzo często dodaje nowe zdjęcia! 

Nie inaczej jest i tym razem. Jeszcze w starym roku Angelika dodała bardzo ponętne zdjęcie, które oczarowało fanów disco polo. 

Angelika miała na sobie długie czarne kozaki oraz krótką sukienkę z odkrytymi ramionami! "Pięknie wyglądasz", "Przepiękna jesteś niczym anioł ", "Nie no Andzia jakie długie nogi rakieta normalnie" skomentowali internauci zdjęcie. Wy również jesteście zachwyceni stylizacją wokalistki disco polo? Prawda, że jej nogi robią wrażenie?

Zobacz również: Sylwek Gazda – Power Play spędza wolny czas z synem! Wzruszające zdjęcia gwiazdora disco polo podbijają sieć!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Robert Janowski w wielkim przeboju disco polo! Jego wykonanie robi furorę w sieci! Jest lepiej niż oryginał?!
  2. Taneczna nowość młodej wokalistki disco polo podbija sieć! To nowy hit wszystkich dyskotekowych parkietów?!
  3. Byłe wokalistki Top Girls założyły nowy zespół TOPKY! Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz pokazały fragment nowego teledysku! Fani disco polo zachwyceni!
  4. To koniec marzeń o kryształowej kuli gwiazdy disco polo! Radek Liszewski – Weekend odpadł z popularnego tanecznego programu Polsatu! Fani w szoku!
  5. Koncert disco polo odwołany przez wielką nawałnicę! Cała technika sceniczna została zalana.
  6. Zmiana składu przepustką do sukcesu?! Mega premiera od Top Girls pt. 'Róże i różowe tulipany'! To prawdziwy hit disco polo?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami