Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-10-29T11:32:00+01:00 Popularna wokalistka disco polo uczy młode pary pierwszego tańca! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/09/gwiazda-disco-polo-chce-sie-przebranzowic-czym-zamierza-sie-teraz-zajac-1600865012.jpg
Reklama

Popularna wokalistka disco polo uczy młode pary pierwszego tańca!

Redakcja , 29 Październik 2020  11:32
Popularna wokalistka disco polo uczy młode pary pierwszego tańca!
Źródło zdjęć: instagram.com/paulina_energy/
Reklama

Wokalistka Energy Girls podzieliła się z fanami swoimi przemyśleniami odnośnie swojej przyszłości.

Reklama

Paulina Banaszek (wokalistka formacji Energy Girls) to przepiękna i utalentowana gwiazda disco polo, która na każdym kroku udowadnia, ile ma w sobie energii i motywacji do działania. Nie potrafi usiedzieć w miejscu i wszędzie gdzie się pojawi, czaruje wszystkich swoją urodą, figurą i powalającym uśmiechem.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo deklasuje konkurencje?! Fani zachwyceni premierą AFTER PARTY 'Dajmy sobie szansę jeszcze raz'

Paulina jest nie tylko wokalistką w świecie disco polo, ale także instruktorką fitness, zumby oraz tańca. Wiele przyszłych małżeństw uczy się pod jej okiem pierwszego tańca, a dzieci chętnie uczestniczą w zajęciach zumby. Podczas każdych zajęć Artystka jest cały czas aktywna razem ze swoimi podopiecznymi. Czyżby taki tryb życia zmęczył Paulinę? Na swoim Instagramie zastanawia się, czy nie zmienić pracy.

“A może tak rzucić fitness i pracować w biurze ?”

Fanów Artystki uspokajamy, w najbliższym czasie nic takiego nie nastąpi. Jak pisze sama Paulina:

Za nic w świecie nie oddam swojej pracy. Póki mogę - będę robić to co chcę”

Wszyscy, którzy uczęszczają na jej zajęcia, czy to na fitness, czy na zumbę, mogą odetchnąć z ulgą. Paulina nigdzie się nie wybiera. Praca w biurze zdecydowanie nie pasuje do charakteru wokalistki. Czułaby się w niej jak ptak zamknięty w klatce. Taki wulkan energii musi być ciągle aktywny!

Jeśli macie okazję uczestniczyć w zajęciach z Pauliną, to bez wahania to zróbcie. Jeśli nie, to poniżej znajdziecie kawałki od Energy Girls.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Gwiazda disco polo odważnie pokazała biust! Ten kadr robi furorę w sieci!
  2. Bardzo gorące zdjęcia Artystki disco polo podbijają sieć! Królowa spędza święta wśród palm!
  3. Doszło do rozłamu? Gwiazdy disco polo zrezygnowały ze swojej nazwy! Wszystko przez rozterki życiowe!
  4. Uwielbiana gwiazda disco polo - Angelika Żmijewska - Top Girls ma siostrę bliźniaczkę, którą ukrywała przed światem?!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej