2020-08-04T07:30:00+02:00 Popularna wokalistka disco polo niesie pomoc w zaskakujący sposób! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/07/gwiazda-disco-polo-niesie-pomoc-w-zaskakujacy-sposob-1596111370.jpg

Popularna wokalistka disco polo niesie pomoc w zaskakujący sposób!

Redakcja , 04 Sierpień 2020  07:30

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Popularna wokalistka disco polo niesie pomoc w zaskakujący sposób!
Źródło zdjęć: instagram.com/krolowa_disco/

Idole muzyki rozrywkowej, mają wielkie serca i kiedy zachodzi potrzeba, jednoczą swoje siły, by wspólnie nieść pomoc. Wśród nich znana gwiazda

Reklama

Świat gwiazd disco polo, dzięki swoim zasięgom i szerokiej grupie odbiorców, często angażuje się w pomoc innym! Najczęściej są to koncerty charytatywne, płyty, które można wylicytować, bądź gadżety z logo ulubionego artysty.

Zobacz również: Hit jednego z najbardziej cenionych zespołów disco polo i dance w zupełnie nowej odsłonie. Fani D-bomba będą w szoku!

Idole muzyki rozrywkowej, mają wielkie serca i kiedy zachodzi potrzeba, jednoczą swoje siły, by wspólnie nieść pomoc! Na portalach społecznościowych Ilony Świąder, znanej pod pseudonimem Królowa Disco, pojawiła się informacja o fantastycznej akcji dobroczynnej dla chorego na SMA chłopca!

Fani gwiazdy mają niepowtarzalną okazję do wylicytowania udziału w najnowszym klipie wokalistki! Wystarczy wziąć udział w aukcji, przelicytować innych chętnych i zostać gwiazdą teledysku! Trzeba przyznać, że ten niebanalny sposób na wsparcie zbiórki, z pewnością szczególnie przypadnie do gustu odbiorcom muzyki Królowej!

Niecodziennie nadarza się przecież okazja do bycia na jednym planie zdjęciowym ze swoją idolką, a gdy dodatkowo można przy tym wesprzeć szczytną ideę, to zdaje się to być idealny pomysł, na przeznaczenie swoich oszczędności!

Zachęcamy do wzięcia udziału.

Zobacz również: Wyjątkowa premiera duetu gwiazd disco polo Marioo i Pawła Kucharskiego Top One jest już dostępna w sieci! Fani pod wrażeniem utworu!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Nadchodzi prowokacyjna i kontrowersyjna nowość jakiej jeszcze w disco polo nie było!
  2. Znana wokalistka disco polo przyłapana w klinice piękności?! Gwiazda poddała się popularnemu zabiegowi!
  3. Kamil Chludziński - Extazy zdradza pikantne plany na przyszłość! To będzie niezwykle pracowita jesień dla gwiazdora disco polo!
  4. 'Jedna rada na miłość nie wydawaj' - to prawdziwy hit disco polo! Genialna nowość podbija serca milionów Polaków!
  5. Nieziemsko piękna Małgorzata Grabda – Camasutra pozuje nago w łóżku?! Gwiazdę disco polo okrywa tylko pościel!
  6. Nowość niezwykłego duetu disco polo podbija sieć! To będzie nowy hit wszystkich dyskotek?!
  7. Marcin Miller okrzyknięty bohaterem! Gwiazdor disco polo dołączył do walki o życie osób walczących z nowotworem!
  8. Piekielnie piękna wokalistka disco polo kusi fanów ponętną figurą! Wygląda jak rasowa modelka!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami