Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-08-04T07:30:00+02:00 Popularna wokalistka disco polo niesie pomoc w zaskakujący sposób! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/07/gwiazda-disco-polo-niesie-pomoc-w-zaskakujacy-sposob-1596111370.jpg
Reklama

Popularna wokalistka disco polo niesie pomoc w zaskakujący sposób!

Redakcja , 04 Sierpień 2020  07:30
Popularna wokalistka disco polo niesie pomoc w zaskakujący sposób!
Źródło zdjęć: instagram.com/krolowa_disco/
Reklama

Idole muzyki rozrywkowej, mają wielkie serca i kiedy zachodzi potrzeba, jednoczą swoje siły, by wspólnie nieść pomoc. Wśród nich znana gwiazda

Reklama

Świat gwiazd disco polo, dzięki swoim zasięgom i szerokiej grupie odbiorców, często angażuje się w pomoc innym! Najczęściej są to koncerty charytatywne, płyty, które można wylicytować, bądź gadżety z logo ulubionego artysty.

Zobacz również: Urocza blondynka zachwyca w disco polo! Nowość rozpali zmysły internautów?!

Idole muzyki rozrywkowej, mają wielkie serca i kiedy zachodzi potrzeba, jednoczą swoje siły, by wspólnie nieść pomoc! Na portalach społecznościowych Ilony Świąder, znanej pod pseudonimem Królowa Disco, pojawiła się informacja o fantastycznej akcji dobroczynnej dla chorego na SMA chłopca!

Fani gwiazdy mają niepowtarzalną okazję do wylicytowania udziału w najnowszym klipie wokalistki! Wystarczy wziąć udział w aukcji, przelicytować innych chętnych i zostać gwiazdą teledysku! Trzeba przyznać, że ten niebanalny sposób na wsparcie zbiórki, z pewnością szczególnie przypadnie do gustu odbiorcom muzyki Królowej!

Niecodziennie nadarza się przecież okazja do bycia na jednym planie zdjęciowym ze swoją idolką, a gdy dodatkowo można przy tym wesprzeć szczytną ideę, to zdaje się to być idealny pomysł, na przeznaczenie swoich oszczędności!

Zachęcamy do wzięcia udziału.

Zobacz również: Gwiazda disco polo kusi pod Tatrami. Fotka Pauli Karpowicz - Top Girls z jacuzzi rozpala zmysły do czerwoności!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Sensacyjne doniesienia! Gwiazdor disco polo spokrewniony z zawodnikiem MMA walczącym w UFC.
  2. Artysta disco polo zdecydował się na wielką inwestycję w siebie! Czy to dobre posunięcie?!
  3. Szok! Centymetry od wpadki gwiazdy disco polo! Chwila nieuwagi i pupa na wierzchu!
  4. Capitan Folk podbije rynek disco polo?! Ta premiera nawołuje do zabawy!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej