Reklama
Polecamy


Reklama

Popularna wokalistka disco polo niesie pomoc w zaskakujący sposób!

2020-08-04T07:30:00+02:00 Popularna wokalistka disco polo niesie pomoc w zaskakujący sposób! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/gwiazda-disco-polo-niesie-pomoc-w-zaskakujacy-sposob-1596111370.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/krolowa_disco/
Reklama


Życie gwiazd

Idole muzyki rozrywkowej, mają wielkie serca i kiedy zachodzi potrzeba, jednoczą swoje siły, by wspólnie nieść pomoc. Wśród nich znana gwiazda

Reklama

Świat gwiazd disco polo, dzięki swoim zasięgom i szerokiej grupie odbiorców, często angażuje się w pomoc innym! Najczęściej są to koncerty charytatywne, płyty, które można wylicytować, bądź gadżety z logo ulubionego artysty.

Zobacz również: Urocza Dorota z zespołu Mig świętuje z rodziną! Fotka z mężem i synem trafiła do sieci!

Idole muzyki rozrywkowej, mają wielkie serca i kiedy zachodzi potrzeba, jednoczą swoje siły, by wspólnie nieść pomoc! Na portalach społecznościowych Ilony Świąder, znanej pod pseudonimem Królowa Disco, pojawiła się informacja o fantastycznej akcji dobroczynnej dla chorego na SMA chłopca!

Fani gwiazdy mają niepowtarzalną okazję do wylicytowania udziału w najnowszym klipie wokalistki! Wystarczy wziąć udział w aukcji, przelicytować innych chętnych i zostać gwiazdą teledysku! Trzeba przyznać, że ten niebanalny sposób na wsparcie zbiórki, z pewnością szczególnie przypadnie do gustu odbiorcom muzyki Królowej!

Niecodziennie nadarza się przecież okazja do bycia na jednym planie zdjęciowym ze swoją idolką, a gdy dodatkowo można przy tym wesprzeć szczytną ideę, to zdaje się to być idealny pomysł, na przeznaczenie swoich oszczędności!

Zachęcamy do wzięcia udziału.

Zobacz również: Niezwykłe wydarzenie disco polo już niebawem w Warszawie. Każdy może się tam pojawić.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Sławomir Świerzyński dziadkiem na medal?! Gwiazdor disco polo zorganizował wnukom niesamowitą niespodziankę!
  2. Świat disco polo przywitał nowego członka! Gwiazdor znanej formacji został ojcem!
  3. Zenek Martyniuk odkrywa nowe horyzonty dla całej branży disco polo! Czeka nas wielki przełom?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.