2023-05-25T11:52:00+02:00 Polsat SuperHit Festiwal 2023 niestety bez disco polo! Przeżyj niezapomniany 20. Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie z największymi gwiazdami muzyki i kabaretu. Jubileusze, skecze i niepowtarzalne występy - czekają na Ciebie! https://disco-polo.info/uploads/news/polsat-superhit-festiwal-2023-niestety-bez-disco-polojpg.jpg Disco-Polo.info

Polsat SuperHit Festiwal 2023 niestety bez disco polo!


Przeżyj niezapomniany 20. Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie z największymi gwiazdami muzyki i kabaretu. Jubileusze, skecze i niepowtarzalne występy - czekają na Ciebie!

Autor: Adam Begier, 25 Maj 2023  11:52
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Polsat SuperHit Festiwal 2023 niestety bez disco polo!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Koniec tajemnic! Ile lat ma Jaruś z "Chłopaków do Wzięcia"? Poznaj wiek gwiazdy!
 2. Managerowie Skolima na gorącym Jubileuszu Golec Orkiestry – Zobacz, co tam się działo!
 3. Skolim i Cleo biją rekordy z "Dziewczyno Piękna"! To właśnie ten utwór zyska MIANO HITU 2024?!
Reklama

  Polsat SuperHit Festiwal 2023: Bez Gwiazd Muzyki Disco Polo!

  Już po raz dwudziesty w Operze Leśnej w Sopocie odbędzie się Polsat SuperHit Festiwal. To wyjątkowe wydarzenie przyciąga publiczność z całej Polski, a także miliony widzów przed telewizorami. Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się w dniach 26, 27 i 28 maja. Na deskach Opery Leśnej pojawią się największe gwiazdy polskiej muzyki, które zaprezentują swoje najnowsze i największe przeboje. W ostatnim dniu festiwalu widzowie będą mieli okazję zobaczyć najlepsze kabarety w Polsce. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was zapowiedzi najciekawszych wydarzeń festiwalu.

  Największe Gwiazdy Polskiej Sceny Muzycznej

  W pierwszym dniu festiwalu, jak co roku, zagrają najpopularniejsi "platynowi" artyści i gwiazdy, których piosenki były najchętniej słuchane w radiach. Wśród wykonawców koncertu "Platynowego" usłyszymy m.in. Julię Wieniawę i Macieja Musiałowskiego, Agnieszkę Chylińską, Tribbsa i Dodę. Ale to nie wszystko, ponieważ wystąpią też tacy artyści jak bryska, B.R.O, Daria, Ignacy, C-Bool oraz najmłodsza uczestniczka w historii Festiwalu, tegoroczna laureatka Fryderyka w kategorii Fonograficzny Debiut Roku, Sara James. Tego dnia swoje jubileusze będą obchodzić 10 lat na scenie Dawid Kwiatkowski, 45 lat zespół Bajm, a aż 75 lat zespół Mazowsze. Drugiego dnia festiwalu będziemy świętować "20 Lat Festiwali Polsatu w Sopocie". Tego wieczoru na scenie pojawią się takie gwiazdy jak Edyta Górniak, Kamil Bednarek, T.Love, Ørganek, Kayah, Lemon, Alicja Majewska, Paweł Domagała, Michał Szpak, Maryla Rodowicz i wielu, wielu innych. Ponadto, swoje jubileusze razem z nami celebrować będą: 25 lat Golec uOrkiestra, 35 lat IRA, a aż 40 lat - niepokorny Maciej Maleńczuk. Niestety w tym roku nie zobaczymy żadnego artysty związanego z muzyką disco polo.

  Polecamy
  EBook Disco Polo

  Najlepsze Kabarety Bez Cenzury

  Trzeci dzień festiwalu to święto najznakomitszych kabaretów bez cenzury. Sopocki Hit Kabaretowy to wydarzenie, które zawsze cieszy się wielkim zainteresowaniem. Tego dnia na scenie Opery Leśnej zaprezentują swoje premierowe i najśmieszniejsze skecze m.in. Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Młodych Panów, Kabaret K2, Marcin Daniec oraz Jerzy Kryszak. To wieczór, który z pewnością nie będzie nudny!

  20 Lat Festiwalu Polsatu w Sopocie

  Festiwal Polsatu w Sopocie jest wyjątkowym wydarzeniem, które odbywa się już po raz dwudziesty. To nie tylko okazja do zobaczenia największych gwiazd polskiej sceny muzycznej i kabaretowej, ale również czas, w którym celebrowane są jubileusze artystów. W historii festiwalu swoje jubileusze obchodzili już tacy artyści jak Krzysztof Krawczyk, Zbigniew Wodecki, Kora, T.Love czy Edyta Górniak. W tym roku świętować będą z nami Dawid Kwiatkowski, Bajm, Mazowsze, Golec uOrkiestra, IRA oraz Maciej Maleńczuk.

  Polsat SuperHit Festiwal: 20 lat muzyki, kabaretów i jubileuszy

  Polsat SuperHit Festiwal to wydarzenie, które jest znane nie tylko w Polsce, ale również za granicą. W ciągu dwudziestu lat festiwal przyciągnął wiele gwiazd, a także zawsze był na czasie z najnowszymi trendami muzycznymi. W 2015 roku zmienił swoją formułę, a współpraca ze Związkiem Producentów Audio-Video pozwoliła na jeszcze lepsze dostosowanie repertuaru do gusta publiczności. W tym roku, z racji 20-lecia Festiwalu, Polsat SuperHit Festiwal będzie jeszcze bardziej wyjątkowy i z pewnością dostarczy publiczności niezapomnianych wrażeń.

  Partnerzy Festiwalu Polsatu w Sopocie

  Festiwal Polsatu w Sopocie to nie tylko wydarzenie muzyczne, ale również ogromna organizacyjna praca. Partnerami festiwalu są: Miasto Sopot, Bałtycka Agencja Artystyczna BART, Opera Leśna, Albert-Art oraz Związek Producentów Audio-Video. Partnerem flotowym jest Grupa Zdunek. Patronami medialnymi festiwalu są Interia oraz Radio Zet.

  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Nowości Disco Polo: TOP 10 Hitów na 20 Maja 2024! Na czele Freaky Boys, Blondi, Denis oraz Masters
  2. Co za energia! MiłyPan oczarował fanów! Ten występ przejdzie do historii! VIDEO
  3. Disco polo znika z TVP?! To definitywny koniec uwielbianego programu w telewizji publicznej!
  4. Mega Premiera: Megi - Wolna! Nowa propozycja muzyczna w klimacie latino i disco
  5. Topky na szczycie! "Kto wkurzy Cię jak ja"! To najlepsza premiera disco polo?
  6. Kordian zaskakuje nowym hitem 'Jesteś jak wiosna'. Internauci szaleją, a liczba wyświetleń rośnie lawinowo
  7. Gwiazda Disco Polo Wystąpi w Domaniewicach! Szykujcie się na niezapomniany festyn rodzinny
  8. Afera w disco polo! Wokalista zaatakowany przez fana: "Słuchaj bydlaku". Grozi mu więzieniem! W niebezpieczeństwie są też inne gwiazdy!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie