Reklama
Polecamy


Reklama

Pokaźna suma na koncie młodego wokalisty! Cała branża disco polo mu zazdrości?!

2020-03-03T18:13:00+01:00 Pokaźna suma na koncie młodego wokalisty! Cała branża disco polo mu zazdrości?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/pokazna-suma-na-koncie-mlodego-wokalisty-cala-branza-disco-polo-mu-zazdrosci-1583255327.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/luka_rosi/
Reklama


Życie gwiazd

Liczby nie kłamią, a licznik na YouTube nie zwalnia tempa. Wokalista disco polo szturmem podbija rynek muzyczny

Reklama

Młody artysta disco polo ma ogromne powody do zadowolenia. Cała branża disco polo może mu zazdrościć wielkiego sukcesu, który osiągnął tak w młodym wieku

Zobacz również: Znamy niekwestionowany hit lata DISCO POLO 2020! Ten utwór rozbił bank!

Wokalista ma w swoim repertuarze sporo hitów. Do tych najchętniej odtwarzanych należą między innymi piosenki, które zostały zatytułowane „Jesteś” , „Ta dziewczyna to żart”.

Poza tym Luka Rosi może pochwalić się duetem z ponadczasowym Marcinem Millerem z grupy Boys, którego śmiało można uznać za wyznacznika trendów w świecie disco polo. Ich wspólny kawałek pod tytułem „Winogrona” w natychmiastowym tempie podbił największe rozgłośnie radiowe.

Jednak 40 milionów młodemu artyście zapewniła piosenka zatytułowana „A Ty bądź”. Liczby nie kłamią, a licznik na YouTube nie zwalnia tempa. Teledysk do utworu „A Ty bądź” ma już ponad 40 milionów wyświetleń.

Jest to ogromny sukces, który nie podlega dyskusji. Luka Rosi osiągnął ten wynik w dwa lata pod jednym klipem. Niekiedy artyści nie mają tylu wyświetleń pod paroma teledyskami.

Może Łukasz Rosiński z tej okazji nagra nowość?

Zobacz również: Żona Sławomira - Kajra w zmysłowej sesji zdjęciowej! Jej pozy zapierają dech!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Rumuński Gwiazdor disco polo zmieni oblicze disco polo?! Artysta wydał hit po angielsku!
  2. Zmysłowa modelka w produkcji disco polo! Nowość Lucas.M podbije listy przebojów?!
  3. Gadżety warte miliony?! Wokalistka disco polo pokazała drogocenną kolekcję!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.