Reklama


Reklama

Pobiegnijmy! Popularny artysta disco polo zaskoczył swoich fanów!

2020-04-14T10:30:00+02:00 Pobiegnijmy! Popularny artysta disco polo zaskoczył swoich fanów! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/popularny-artysta-disco-polo-zaskoczyl-swoja-nowoscia-1586635109.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Absolutnie nie ma na co czekać. Koniecznie zobaczcie numer w YouTube zanim usłyszycie go w największych rozgłośniach radiowych i telewizyjnych

Reklama

Na rynku disco polo pojawia się coraz więcej ciekawych propozycji. Bardzo pozytywny jest fakt, że twórcy muzyki tanecznej robią wszystko żeby fani nie zapominali zarówno o nich jak i o całym gatunku.

Zobacz również: Artysta disco polo zdradził nowe szczegóły dotyczące jego dalszej kariery!

Dobrze już znany w świecie disco polo artysta o pseudonimie scenicznym JeySon, tym razem postanowił przypomnieć o sobie fanom. Zrobił to w najlepszym możliwym stylu - udostępniając wspaniałą, romantyczną i taneczną produkcję. Utwór pt. „Pobiegnijmy” to piosenka, która z pewnością dzień po dniu będzie zdobywać serca kolejnych słuchaczy.

Już kilka dni po premierze w opiniach słychać same superlatywy. Komentarze w YouTube także mówią same za sobie: „Sztos nuta...”, „Świetna nutka...”. I faktycznie nuta jest świetna. Od samego początku zachwyca brzmieniem, składnym, wpadającym w ucho tekstem i oczywiście pięknym teledyskiem z cudowną kobietą i przystojnym wokalistą w roki głównej.

Absolutnie nie ma na co czekać. Koniecznie zobaczcie numer w YouTube zanim usłyszycie go w największych rozgłośniach radiowych i telewizyjnych, bo to jest raczej nieuniknione!

Zobacz również: Występ, który powalił na kolana i dał zwycięstwo! Disco polo na fali wznoszącej.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Fani zachwyceni! Marcin Miller BOYS znalazł się w centrum zainteresowania!
  2. Wokalistka disco polo wierzy w resocjalizację więźniów! Gwiazda otrzymała od jednego upominek!
  3. Znany zespół disco polo już wie co to szczęście! Teraz dzieli się tym z fanami!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.