Reklama
Polecamy


Reklama

Płyta z największymi hitami disco polo dostępna w sprzedaży!

2018-06-12T05:38:00+02:00 Płyta z największymi hitami disco polo dostępna w sprzedaży! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/05/plyta-z-najwiekszymi-hitami-disco-polo-dostepna-w-sprzedazy-1527249039.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Płyta

Materiał na wspomnianym krążku to historia polskiego disco – od najstarszych, do najnowszych. Sprawdźcie, gdzie możecie ją zakupić!

Reklama

Wydawnictwo muzyczne Folk to z pewnością kuźnia talentów. Z wytwórnią współpracują m.in. tacy Artyści jak Gesek, Mi Lejdis czy Mejk. Z okazji 25-lecia gatunku disco firma przygotowała płytę, a w zasadzie 2 płyty, które możecie zakupić i przenieść się w historyczną podróż poprzez lata popularyzowania w Polsce gatunku disco.

25 Lat Disco Polo – tak nazywa się kompilacja 40 utworów, które znajdziecie na 2 krążkach CD. Defis, Mig, Classic, After Party, Power Play, Mirage & Yoko, Andre, CamaSutra, Fanatic, Playboys, Dejw, Bobi, Marcin Siegieńczuk, Magda Niewińska, Long & Junior, Toledo, Spike, Bayer Full, Spontan i Gesek – Ci Artyści zagościli na krążku numer 1. Czyje piosenki dostępne są na drugiej płycie dołączonej do zestawu?

Czadoman, Mejk, Voyager Music, Bayera, Adam Chrola, Jesika, Basta, Joker & Sequence, Power Boy, Drossel, 4ever oraz Artyści dostępni na pierwszej płycie to goście specjalni drugiego krążka.

We wspomnianym zestawie znajdziecie hity disco polo, przy których z pewnością nie raz bawiliście się do białego rana. Informacje szczegółowe znajdziecie na stronie TaniePlyty.com.pl.

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Przepiękny utwór disco polo wielkim hitem na pierwszy taniec weselny?!
  2. Intymne zdjęcia piosenkarki disco polo. Gwiazda pozuje w staniku!
  3. Przystojni tancerze w nowym teledysku młodego Artysty! Elektryzująca premiera ujrzała światło dzienne!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.