2020-06-21T07:20:00+02:00 Plejada gwiazd w nowej produkcji Sławomira! Disco polo znowu pokazało rockową twarz! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/06/hit-wesel-jest-juz-w-sieci-disco-polo-znowu-pokazalo-rockowa-twarz-1592689737.jpg

Plejada gwiazd w nowej produkcji Sławomira! Disco polo znowu pokazało rockową twarz!

Redakcja , 21 Czerwiec 2020  07:20
Plejada gwiazd w nowej produkcji Sławomira! Disco polo znowu pokazało rockową twarz!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

W kadrze oprócz Sławomira, Kajry, muzyków i statystów, pojawił się również Krzysztof Ibisz, popularny prezenter Polsatu

Reklama

Rockowe brzmienie disco polo, coraz częściej doprowadza fanów do skrajnego uwielbienia gatunku, którego prekursorem i promotorem jest popularny muzyk, Sławomir Zapała. Gwiazdor, dodając muzyce tanecznej, gitarowego pazura, stworzył nurt, który dzisiaj kochają miliony Polaków.

Zobacz również: Co za ciało! Uwielbiana gwiazda disco polo zachwyca zdjęciami z Egiptu!

Piosenka pt. „Miłość w Zakopanem”, przekroczyła bariery popularności i społecznego uwielbienia, ponad wyobrażalnym stan. Do sieci trafiła propozycja, która już wcześniej została okrzyknięta muzyczną siostrą zakopiańskiego przeboju. 

Utwór pt. „Weselny Pyton”, to propozycja, która swoją tematyką powinna podbić przede wszystkim weselne parkiety i o tym sukcesie możemy już teraz mówić, w kontekście zdarzenia nieuniknionego. Każda młoda para wraz z biesiadnikami, będzie chciała usłyszeć najnowszy szlagier Sławomira, w swoim najważniejszym dniu.

Piosenka jest niezwykle porywająca. Jej brzmienie zachęca do szalonej zabawy. Tekst utworu, to także przemyślana kompozycja, która na długo pozostaje w głowie. Na uwagę zasługuje również teledysk, który doskonale obrazuje pospolitość, swojskość i świetną zabawę na imprezach weselnych w Polsce.

W kadrze oprócz Sławomira, Kajry, muzyków i statystów, pojawił się również Krzysztof Ibisz, popularny prezenter Polsatu. Cały projekt był przygotowywany bardzo długo i starannie, a tę skrupulatność możemy zobaczyć i usłyszeć włączając w YouTube „Weselnego Pytona”. Jeżeli jeszcze nie słyszeliście, to sprawdźcie koniecznie.

To nie jest przebój lata. To jest przebój na lata!

Zobacz również: Gwiazda disco polo wzięła udział w namiętnej sesji na stole. Uwagę zwracają SZPILKI!

SŁAWOMIR - Weselny Pyton

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Znany producent odświeżył wielki przebój grupy Classic! Ta piosenka disco polo to legenda! Jak brzmi teraz?!
  2. Historyczna chwila w disco polo! Znany zespół nagrał duet z przepiękną światową gwiazdą pop!
  3. Gorąca składanka hitów disco polo na majówkę! Prawdziwa gratka dla słuchaczy!
  4. Dramat popularnego wokalisty disco polo! Walczy z ciężką chorobą!

Reklama

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama