2017-09-11T08:00:00+02:00 Playboys "Jedzie",ale na Lawecie!" - szok, auto wytrzymało 2 dni! "Masakra!!" - przyznał Jakub Urbański, który po dwóch dniach użytkowania samochodu będącego miesiąc w naprawie pozostał ponownie bez auta! https://disco-polo.info/uploads/news/2017/09/playboys-jedzieale-na-lawecie-szok-auto-wytrzymalo-2-dni-1505054906.jpg Disco-Polo.info

Playboys "Jedzie",ale na Lawecie!" - szok, auto wytrzymało 2 dni!


Autor: Goliat, 11 Wrzesień 2017  08:00
Źródło zdjęć: materiały prasowe / facebook - Playboys

"Masakra!!" - przyznał Jakub Urbański, który po dwóch dniach użytkowania samochodu będącego miesiąc w naprawie pozostał ponownie bez auta!

Playboys "Jedzie",ale na Lawecie!" - szok, auto wytrzymało 2 dni!
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Podejdź do mnie miła” – Zespół Demeters szykuje taneczną nowość! Premiera, która rozgrzeje majówkę
  2. Justyna Lubas prezentuje nowość pt. ”Ucieknijmy”! Zobacz przedpremierę!
  3. Detmi i Jacek Gwiazda w jednym studiu! Nowa produkcja disco polo wzbudza ogromne emocje wśród fanów
Reklama

Szok, masakra.. Jakub Urbański z formacji Playboys, która znana jest z takich przebojów jak "Lejde", "Nasza noc" czy "Zwariowałem" poinformował dzisiaj o dość absurdalnej sytuacji. Otóż po dwóch dniach użytkowania auta, które wróciło z miesięcznej naprawy wokalista ponownie pozostał bez samochodu! 

Chłopaki poszli spać,a ja... taka sytuacja! 
Będzie przygoda dziś.... Ostra!
..... Masakra!!
Miesiąc auto było naprawianie w ramach gwarancji w czwartek wróciło do nas i po 2 dniach "Jedzie",ale na Lawecie!!!!!!! 

poinformował zespół na swoim fanpage'u. dopisując P.S. musimy do was dotrzeć na dzisiejsze koncerty "Chwałowice, Długosiodło" i dac z siebie wszystko

Jak udało nam się dowiedzieć, dla formacji Playboys nie ma rzeczy niemożliwych i grupa zorganizowała sobie auto zastępcze, by pojawić się na zaplanowanych koncertach. Ostatnio wspomnieliśmy, że złośliwość rzeczy martwych nie zna granic i to się tylko potwierdza. Jako ekipa serwisu disco-polo.info trzymamy kciuki za pomyślność.

Swoją drogą: Jak to się stało?! 

Znajdź więcej informacji:

Polecamy

Obserwuj nas w social mediach:



PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
  1. ”Nie robią już takich” to największy przebój 2025? Łobuzy i Topky z tanecznym hitem roku?
  2. Oskaro prezentuje nowość pt. ”Zostań obok”
  3. 2Magic wystąpi w Pile! Majówka 2025 pełna muzyki, atrakcji i darmowych koncertów
  4. Klub Scorpio zaprasza na wielkanocne szaleństwo! Diadem, Blondi, Raider i taneczna noc pełna hitów
  5. Urocze zdjęcia Detmiego z żoną obiegły sieć. Fani nie kryją wzruszenia! Para spodziewa się dziecka!
  6. Playback w muzyce? Sławomir i Kajra przerwali milczenie i wyjaśnili wszystko
  7. Tysiące fanów nie mogą się mylić! „Całą Noc” zespołu Diadem to taneczna petarda w świecie disco polo
  8. Pan Krewka zaskakuje nowym brzmieniem. Jego utwór w błyskawicznym tempie podbija scenę disco polo
NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
Obserwuj nas w social mediach
Twórz portal razem z nami
Wiadomości
Teledyski
Zespoły