Reklama


Reklama

PILNE! Atak na Zenona Martyniuka! Sprawa będzie miała finał w sądzie?!

2019-09-12T20:10:00+02:00 PILNE! Atak na Zenona Martyniuka! Sprawa będzie miała finał w sądzie?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/09/pilne-atak-na-zenona-martyniuka-sprawa-bedzie-miala-final-w-sadzie-1568311410.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Tego chyba nikt się nie spodziewał! Ważny komunikat pojawił się na profilu zespołu Akcent!

Reklama

Zenon Martyniuk - lider zespołu Akcent i najbardziej rozpoznawalna postać ze świata disco polo ma tysiące fanów w naszym kraju i na świecie. Niestety znalazła się osoba, która najprawdopodobniej nie przepada za królem disco polo i w związku z tym postanowiła zaatakować Zenona Martyniuka.

Zobacz również: Fani zachwyceni! Marcin Miller BOYS znalazł się w centrum zainteresowania!

ATAK NA ZENONA MARTYNIUKA?!

Sprawa dotyczy oficjalnej strony Zenona Martyniuka i zespołu Akcent. Ktoś od kilku dni próbuje włamać się na stronę grupy disco polo. Informacja o ataku na stronę zespolakcent.pl pojawił się na oficjalnym profilu grupy Akcent.

UWAGA !!! KOMUNIKAT

W ciągu kilku dni mieliśmy kilka ataków na naszą stronę www.zespolakcent.pl i jacyś "Pseudo hakerzy" zmieniali teksty. Infomujemy, że wszystkie "logi" zostały zabezpieczone i jeżeli (ed. może któryś z "hakerów", czyta to informację!!!! ) jeszcze raz zauważymy atak na nasze serwery sprawą zajmą się władze ścigania. Czy to jest zabawne zmienić kilka wyrazów drogi Hakerze:) Hakerze dwukrotnie z tego samego numeru IP zmieniałeś!!!

Jak możemy przeczytać w oficjalnym komunikacie ktoś pozmieniał kilka wyrazów. Być może wszystko zostało zaaranżowane dla dla zabawy, jednak taka zabawa może zakończyć się w sądzie. 

Administratorzy strony Zenona Martyniuka zabezpieczyli wszystkie potrzebne informacje, aby w każdej chwili móc je przekazać do odpowiednich służb. Na tę chwilę sam zainteresowany jak i osoby zajmujące się witryną grupy Akcent "dają" szansę osobie, która dopuszcza się ataków i apelują o zaniechanie włamań na oficjalną stronę Zenona Martyniuka.

Zobacz również: Gorąca premiera Zenka Martyniuka AKCENT. Król disco polo pokazał wielką klasę!

O rozwoju sytuacji będziemy Was informować na bieżąco.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Piękne oczy znowu podbiją rynek muzyki disco polo?
  2. Gwiazdor disco polo pokazał jak spędza czas z rodziną. Wyglądają na bardzo szczęśliwych!
  3. Wokalistka disco polo wierzy w resocjalizację więźniów! Gwiazda otrzymała od jednego upominek!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.