Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-09-04T18:26:00+02:00 PILNE! Artysta disco polo zarażony koronawirusem?! Ma 40 stopni gorączki! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/09/pilne-artysta-disco-polo-zarazony-koronawirusem-ma-40-stopni-goraczki-1599236052.jpg
Reklama

PILNE! Artysta disco polo zarażony koronawirusem?! Ma 40 stopni gorączki!

Redakcja , 04 Wrzesień 2020  18:26
PILNE! Artysta disco polo zarażony koronawirusem?! Ma 40 stopni gorączki!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Wokalista disco polo ma koronawirusa? Artysta zauważył u siebie objawy takie jak: ból głowy i mięśni, kaszel oraz gorączkę ponad 40 stopni!

Reklama

Mrożąca krew w żyłach informacja dotarła do naszej redakcji! Wokalista disco polo zdradził, że podejrzewa u siebie koronawirusa. Artysta zmaga się z bólem głowy, mięśni i wysoką gorączką. Wokaliście wykonano test. Czy wyszedł pozytywny?

Zobacz również: Straszny dramat artysty disco polo! Wokalista walczy o swoje życie!

Koncerty są niezwykle ważne w życiu gwiazd i fanów muzyki tanecznej, ale to zdrowie jest najbardziej kluczowe dla wszystkich. Na branże spadły jednak szokujące doniesienia.

Michał Skolmowski, wokalista zespołu Mikeboy jak sam przyznaje w rozmowie z naszą redakcją ma objawy koronawirusa! Artysta  przyznał, że około roku temu przeżył wypadek i powrót do normalnego funkcjonowania miała umożliwić mu rehabilitacja. Ćwiczenia rozpoczął tuż po wypadku, lecz pandemia przerwała proces, który został ponownie wznowiony 31 sierpnia.

Piosenkarz trafił do szpitala, by usprawniać swoje ciało, tam profilaktycznie został wykonany test na Covid-19, który dał ujemny wynik. Jak zdradził naszej redakcji po dwóch dniach od wznowienia rehabilitacji, zauważył u siebie objawy takie jak: ból głowy i mięśni, kaszel oraz gorączkę ponad 40 stopni!! Trzeciego dnia od rozpoczęcia ćwiczeń, wysoka temperatura utrzymywała się bez przerwy - dodał. 

Jak relacjonuje wokalista postanowiono wykonać mu kolejny test. Artysta czeka na wynik, z nadzieją że to zwyczajny zbieg okoliczności.

Zobacz również: Trudno w to uwierzyć! Artysta disco polo pochwalił się swoimi zdobyczami! To był bardzo owocny sezon!

Trzymamy kciuki za dobre wieści.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Młoda gwiazda disco polo z odważnym dekoltem. Piersi wokalistki 'biją' po oczach fanów.
  2. Artysta disco polo znalazł się w bardzo wymagającej sytuacji! Jak sobie poradził?
  3. Obłędna metamorfoza artystki disco polo! Ciężko ją rozpoznać!
  4. Córka gwiazdora disco polo zdradziła, że rodzice spodziewają się dziecka! Wokalista wraz z żoną nie kryje wielkiego szczęścia!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej