Reklama
Polecamy


Reklama

PILNE! Artysta disco polo zarażony koronawirusem?! Ma 40 stopni gorączki!

2020-09-04T18:26:00+02:00 PILNE! Artysta disco polo zarażony koronawirusem?! Ma 40 stopni gorączki! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/09/pilne-artysta-disco-polo-zarazony-koronawirusem-ma-40-stopni-goraczki-1599236052.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Wokalista disco polo ma koronawirusa? Artysta zauważył u siebie objawy takie jak: ból głowy i mięśni, kaszel oraz gorączkę ponad 40 stopni!

Reklama

Mrożąca krew w żyłach informacja dotarła do naszej redakcji! Wokalista disco polo zdradził, że podejrzewa u siebie koronawirusa. Artysta zmaga się z bólem głowy, mięśni i wysoką gorączką. Wokaliście wykonano test. Czy wyszedł pozytywny?

Zobacz również: Gwiazdor disco polo szczerze o sztucznym biuście! Najgorsze są pończochy i szpilki!

Koncerty są niezwykle ważne w życiu gwiazd i fanów muzyki tanecznej, ale to zdrowie jest najbardziej kluczowe dla wszystkich. Na branże spadły jednak szokujące doniesienia.

Michał Skolmowski, wokalista zespołu Mikeboy jak sam przyznaje w rozmowie z naszą redakcją ma objawy koronawirusa! Artysta  przyznał, że około roku temu przeżył wypadek i powrót do normalnego funkcjonowania miała umożliwić mu rehabilitacja. Ćwiczenia rozpoczął tuż po wypadku, lecz pandemia przerwała proces, który został ponownie wznowiony 31 sierpnia.

Piosenkarz trafił do szpitala, by usprawniać swoje ciało, tam profilaktycznie został wykonany test na Covid-19, który dał ujemny wynik. Jak zdradził naszej redakcji po dwóch dniach od wznowienia rehabilitacji, zauważył u siebie objawy takie jak: ból głowy i mięśni, kaszel oraz gorączkę ponad 40 stopni!! Trzeciego dnia od rozpoczęcia ćwiczeń, wysoka temperatura utrzymywała się bez przerwy - dodał. 

Jak relacjonuje wokalista postanowiono wykonać mu kolejny test. Artysta czeka na wynik, z nadzieją że to zwyczajny zbieg okoliczności.

Zobacz również: Defis i Playboys razem! Popularni gwiazdorzy disco polo wydali właśnie nowość w duecie! Podbiją listy przebojów?!

Trzymamy kciuki za dobre wieści.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Zjawiskowa Emilka z Daj to Głośniej przeszła metamorfozę! Gwiazda disco polo wygląda obłędnie!
  2. 'Żółty ananas' zyskał drugie życie. Wielki przebój disco polo ponownie podbija sieć!
  3. To już pewne! Wokalistka disco polo zakończyła pewien etap w swoim życiu. Dzieli się refleksją i dobrą nowiną!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.