2020-09-04T18:26:00+02:00 PILNE! Artysta disco polo zarażony koronawirusem?! Ma 40 stopni gorączki! Wokalista disco polo ma koronawirusa? Artysta zauważył u siebie objawy takie jak: ból głowy i mięśni, kaszel oraz gorączkę ponad 40 stopni! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/09/pilne-artysta-disco-polo-zarazony-koronawirusem-ma-40-stopni-goraczki-1599236052.jpg Disco-Polo.info

PILNE! Artysta disco polo zarażony koronawirusem?! Ma 40 stopni gorączki!


Wokalista disco polo ma koronawirusa? Artysta zauważył u siebie objawy takie jak: ból głowy i mięśni, kaszel oraz gorączkę ponad 40 stopni!

Autor: Goliat, 04 Wrzesień 2020  18:26
Źródło zdjęć: materiały prasowe
PILNE! Artysta disco polo zarażony koronawirusem?! Ma 40 stopni gorączki!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Perfumy Skolima "Temperatura" już dostępne! Jak pachną i ile kosztują? Przekonaj się, dlaczego fani oszaleli na ich punkcie!
 2. Wielki HIT ikon disco polo Classic pt. "Hej czy Ty wiesz"w nowej odsłonie! Polacy pokochają tą wersję?!
 3. Mega Premiera: Bayera & Justyna Lubas - Przysięga! Nowy Hit Disco Polo!
Reklama

Mrożąca krew w żyłach informacja dotarła do naszej redakcji! Wokalista disco polo zdradził, że podejrzewa u siebie koronawirusa. Artysta zmaga się z bólem głowy, mięśni i wysoką gorączką. Wokaliście wykonano test. Czy wyszedł pozytywny?

Zobacz również: Czadoman na szczycie! Gwiazdor disco polo podbija tym internet! Jego HIT "Jesteś Moją Bajką" zna już cała Polska?!

Koncerty są niezwykle ważne w życiu gwiazd i fanów muzyki tanecznej, ale to zdrowie jest najbardziej kluczowe dla wszystkich. Na branże spadły jednak szokujące doniesienia.

Michał Skolmowski, wokalista zespołu Mikeboy jak sam przyznaje w rozmowie z naszą redakcją ma objawy koronawirusa! Artysta  przyznał, że około roku temu przeżył wypadek i powrót do normalnego funkcjonowania miała umożliwić mu rehabilitacja. Ćwiczenia rozpoczął tuż po wypadku, lecz pandemia przerwała proces, który został ponownie wznowiony 31 sierpnia.

Piosenkarz trafił do szpitala, by usprawniać swoje ciało, tam profilaktycznie został wykonany test na Covid-19, który dał ujemny wynik. Jak zdradził naszej redakcji po dwóch dniach od wznowienia rehabilitacji, zauważył u siebie objawy takie jak: ból głowy i mięśni, kaszel oraz gorączkę ponad 40 stopni!! Trzeciego dnia od rozpoczęcia ćwiczeń, wysoka temperatura utrzymywała się bez przerwy - dodał. 

Jak relacjonuje wokalista postanowiono wykonać mu kolejny test. Artysta czeka na wynik, z nadzieją że to zwyczajny zbieg okoliczności.

Trzymamy kciuki za dobre wieści.

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
KAROLINA DZIUBIŃSKA - Juan De Marco

Cristo Dance - Miłość

Wojciech Kaczmarek

LAURA - Nasz czas

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Najbogatsze Miasto na Podlasiu: Michałowo i Jego Niezwykła Klasa Disco Polo!
 2. Dżasta w gorącej premierze pt. "Pamiętam" podbija rynek disco polo?! Ta nowość trafi na szczyt?!
 3. Bayera Gwiazdą Święta Chleba 2024 w Jacentowie!
 4. Drugi Dzień Disco Ostróda 2024! Kto wystąpi w sobotę?
 5. Letnie Wibracje: SKOON i Matt Palmer podbijają internet hitem pt. "MIRINDA"!
 6. Wielka Gala Disco Polo w Kołobrzegu: Zenek Martyniuk, Boys i Milano na jednej scenie!
 7. Premiera: Adrian - "Pamiątka"
 8. Grupa Classic nie ma sobie równych?! Tłumy na koncercie Gwiazd Disco Polo!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie