2019-12-11T07:30:00+01:00 Piękny gest Zenona Martyniuka! Gwiazdor disco polo rozdał prezenty! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/12/zenek-martyniuk-pokazal-wielkie-serce-sprawil-dzieciom-wielka-radosc-1576000445.jpg

Piękny gest Zenona Martyniuka! Gwiazdor disco polo rozdał prezenty!

Redakcja , 11 Grudzień 2019  07:30

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Piękny gest Zenona Martyniuka! Gwiazdor disco polo rozdał prezenty!
Źródło zdjęć: facebook.com/wojpodlaskie

Czasami wystarczy mały gest, żeby sprawić radość u drugiego człowieka. Wie coś o tym Zenon Martyniuk, gwiazdor muzyki disco polo rozdał prezenty

Reklama

Nie ma drugiego takiego artysty. To, co wyprawia Zenek Martyniuk chwyta za serca nawet największego twardziela, który twierdzi, że nic nie jest w stanie go wzruszyć i doprowadzić do krokodylich łez.

Zobacz również: 'Boska' produkcja od Ben Vito podbija sieć! Czy to nowy hit disco polo tej jesieni?!

Zenek Martyniuk jest artystą numer jeden w branży disco polo, ale przede wszystkim jest dobrym człowiekiem. Wielu ludzi zapomina o tym, że artysta, to zawód jak każdy inny i niestety nie patrzymy na ludzi, którzy występują na scenie, w telewizji, jak na normalną osobę, tylko jak na kogoś, kto się wywyższa.

W rzeczywistości często jest tak, że ludzie, którzy wykonują zawody typu artysta, wokalista, są bardziej otwarci na drugiego człowieka niż ktoś, kto pracuje np. w banku i ma się za kogoś lepszego, normalniejszego, ale nie dostrzega innych w potrzebie.

Zupełnie inaczej jest od strony artystów, którzy nie zapominają o drugim człowieku i chętnie angażują się w różne akcje społeczne, ale i sami bardzo często wychodzą z jakąś inicjatywą.

Tak też było w sytuacji Zenona Martyniuka, który przed mikołajkami obdarował dzieci z domu dziecka prezentami. Zdjęcia można podziwiać na fanpage Województwa Podlaskiego, które napisało:

-  Było uwalnianie karpia, wspólne śpiewanie kolęd, ciepła i serdeczna atmosfera. Zenek Martyniuk z zespołu Akcent spotkał się wczoraj (04.12) z podopiecznymi domu dziecka w Krasnem, by wręczyć im upominki z okazji zbliżających się Mikołajek!

Po uśmiechach dzieci widać, że były prze szczęśliwe. Czasami wystarczy mały gest, żeby sprawić radość u drugiego człowieka. Wielu z nas powinno czerpać przykład z króla disco polo.

Zobacz również: Co za zmiana! Ten detal zmienił twarz popularnego wokalisty disco polo! Metamorfozę skomentowała nawet Magda Narożna!

Zgadzacie się?

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Gwiazdor disco polo milionerem! Artysta ma pikantne plany na najbliższą przyszłość!
  2. Popularna wokalistka disco polo we fryzurze zrobionej przez mamę! Fani niedowierzają w to co zobaczyli u Małgosi - Camasutra
  3. Genialna nowość formacji Empire podbija sieć! Artyści stworzyli nowy hit disco polo?!
  4. Gorące FOTO artystki podbija internet! Znana artystka z branży disco polo cała w kwiatach!
  5. Prześliczna gwiazdeczka disco polo eksponuje cudowne nogi! Kuszące zdjęcie gwiazdy bije rekordy popularności w sieci!
  6. Historyczne spotkanie legendarnych gwiazdorów disco polo! To oni stworzyli muzykę chodnikową! Na czele Marcin Miller Boys
  7. Marcin Miller Boys z wizytą u mamy! Gwiazdor disco polo zachwyca się smakołykami z Jej kuchni!
  8. Popularna wokalistka disco polo przeniosła fanów w czasie! Jej wersja znanego hitu podbija sieć!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami