Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-12-11T07:30:00+01:00 Piękny gest Zenona Martyniuka! Gwiazdor disco polo rozdał prezenty! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/12/zenek-martyniuk-pokazal-wielkie-serce-sprawil-dzieciom-wielka-radosc-1576000445.jpg
Reklama

Piękny gest Zenona Martyniuka! Gwiazdor disco polo rozdał prezenty!

Redakcja , 11 Grudzień 2019  07:30
Piękny gest Zenona Martyniuka! Gwiazdor disco polo rozdał prezenty!
Źródło zdjęć: facebook.com/wojpodlaskie
Reklama

Czasami wystarczy mały gest, żeby sprawić radość u drugiego człowieka. Wie coś o tym Zenon Martyniuk, gwiazdor muzyki disco polo rozdał prezenty

Reklama

Nie ma drugiego takiego artysty. To, co wyprawia Zenek Martyniuk chwyta za serca nawet największego twardziela, który twierdzi, że nic nie jest w stanie go wzruszyć i doprowadzić do krokodylich łez.

Zobacz również: To już oficjalnie! Popularna gwiazda disco polo rozstaje się z fanami! Zakończyła ważny etap życia!

Zenek Martyniuk jest artystą numer jeden w branży disco polo, ale przede wszystkim jest dobrym człowiekiem. Wielu ludzi zapomina o tym, że artysta, to zawód jak każdy inny i niestety nie patrzymy na ludzi, którzy występują na scenie, w telewizji, jak na normalną osobę, tylko jak na kogoś, kto się wywyższa.

W rzeczywistości często jest tak, że ludzie, którzy wykonują zawody typu artysta, wokalista, są bardziej otwarci na drugiego człowieka niż ktoś, kto pracuje np. w banku i ma się za kogoś lepszego, normalniejszego, ale nie dostrzega innych w potrzebie.

Zupełnie inaczej jest od strony artystów, którzy nie zapominają o drugim człowieku i chętnie angażują się w różne akcje społeczne, ale i sami bardzo często wychodzą z jakąś inicjatywą.

Tak też było w sytuacji Zenona Martyniuka, który przed mikołajkami obdarował dzieci z domu dziecka prezentami. Zdjęcia można podziwiać na fanpage Województwa Podlaskiego, które napisało:

-  Było uwalnianie karpia, wspólne śpiewanie kolęd, ciepła i serdeczna atmosfera. Zenek Martyniuk z zespołu Akcent spotkał się wczoraj (04.12) z podopiecznymi domu dziecka w Krasnem, by wręczyć im upominki z okazji zbliżających się Mikołajek!

Po uśmiechach dzieci widać, że były prze szczęśliwe. Czasami wystarczy mały gest, żeby sprawić radość u drugiego człowieka. Wielu z nas powinno czerpać przykład z króla disco polo.

Zobacz również: Cudowna królowa disco polo rozkwita! Tym materiałem Magda Narożna rzuciła fanów na kolana!

Zgadzacie się?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Uwielbiana gwiazda disco polo - Angelika Żmijewska - Top Girls ma siostrę bliźniaczkę, którą ukrywała przed światem?!
  2. Zaginęła ukochana Artysty disco polo! Wokalista prosi o pomoc w poszukiwaniach!
  3. Marcin Miller BOYS w doskonałej formie?! Uwielbiany gwiazdor disco polo wciąż na topie!
  4. Bajeczny uśmiech zawróci Wam w głowie?! Efektowna nowość disco polo podbija sieć!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej