Reklama
Polecamy


Reklama

Piękni i Młodzi wzruszyli do łez?! Fani pod wrażeniem! Takie koncerty tylko z grupą disco polo!

2019-09-07T21:07:00+02:00 Piękni i Młodzi wzruszyli do łez?! Fani pod wrażeniem! Takie koncerty tylko z grupą disco polo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/09/wszyscy-byli-w-szoku-najpiekniejszy-chwila-zespolu-piekni-i-mlodzi-to-bylo-cos-wyjatkowego-1567881211.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Najlepszy koncert disco polo w historii muzyki tanecznej? Piękni i Młodzi zaangażowali w swój występ wszystkich fanów

Reklama

Piękni i Młodzi przeszli samych siebie?! To co wydarzyło się podczas jednego z ostatnich koncertów fani disco polo jak i sami artyści zapamiętają na długo! To było coś wyjątkowego - "Jesteście wielcy', "Była moc !! Dziękujemy" piszą fani!

Zobacz również: Nieziemska artystka disco polo w oszałamiającej sesji! Z dnia na dzień jest piękniejsza! A ten dekolt!

W ostatnich latach żadna dobra impreza disco polo w naszym kraju nie może odbyć się bez zespołu Piękni i Młodzi. Charyzmatyczna Magda Narożna oraz Dawid i Daniel tworzą trio, które pokochali Polacy. To właśnie ich utwory należą do jednych z najpopularniejszych produkcji muzycznych w naszym kraju. Czy to dlatego, że Piękni i Młodzi  zawsze dają z siebie sto procent? 

Podczas ostatniego koncertu w Gliwicach zespól Piękni i Młodzi zaśpiewał utwór, który - już kilka dobrych lat temu - pokochała cała Polska. Niedawno Magda, Dawid oraz Daniel postanowili odświeżyć piosenkę pt. "Wirują światła", która w ich wykonaniu podbija serca słuchaczy! To właśnie podczas jej wykonu zrobiło się niezwykle nastrojowo! 

To co zrobili fani disco polo oraz zespół Piękni i Młodzi to jedna z najpiękniejszych chwil w życiu grupy muzycznej. Cała hala razem z zespołem zaśpiewała utwór pt. "Wirują światła". Uroku temu dodały odpalone lampki, które nadały całej sytuacji niezwykłego klimatu! 

To wyjątkowa chwila, którą członkowie grupy zapamiętają na zawsze. Nagranie prosto z Gliwic jest dostępne w naszym serwisie. 

Przyznajcie rację, że filmik robi wrażenie. Na żywo musiało być jeszcze lepiej.

Zobacz również: Marcin Miller szczęśliwie zakochany! Gwiazdor disco polo nie widzi świata poza ukochaną!

Zobaczcie nagranie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdy disco polo otrzymują tajemnicze paczki! Ich zawartość budzi zainteresowanie!
  2. Takie osiągnięcie to coś, o czym marzy każdy Artysta! Jorrgus stał się prawdziwą legendą!
  3. Magda Narożna planuje już ślub? Wokalistka disco polo szczerze o wyjściu za mąż!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.