O Gwiazdach

Piękni i Młodzi w duecie z grupą DBomb?!

Piękni i Młodzi w duecie z grupą DBomb?!
Zgłoś błąd

"Najlepsi z Najlepszym" - czytamy! Pierwsze komentarze nie pozostają wiele do życzenia. Również DBomb nie wyklucza wspólnej produkcji.

Reklama

Ostatnie tygodnie są dla wspomnianych formacji nad wyraz pracowite. Zarówno Piękni i Młodzi jak i grupa Dbomb zagrali mnóstwo koncertów i pokonali setki kilometrów. 

Wspólne trasy koncertowe, jak również występy z reguły zbliżają do siebie artystów. Tak też było w tym przypadku. 

Reklama

Jadommn być w naszych okolicach i nas nie odwiedzić ... bym nie wybaczyła <3 <3 @dbomb_bartek lovciam :))))

podpisała jedno ze zdjęć Magdalena Narożna, na co Bartek odpisał "Magda nie ma slow zeby opisac jak jestes zajeb.sta" <3"  W samym miesiącu sierpniu zespoły zagrały na jednej scenie wielokrotnie. Widzieli się m.in. we Władysławowie oraz Sopocie

Reklama

Fani długo nie czekając szybko ich okrzyknęli hasłem ""Najlepsi z Najlepszym""

Choć na chwilę obecną o duecie nic nie wiadomo, fani obu formacji zapewniają, że "to byłoby coś". Czy zatem prywatne spotkania przerodzą się w zawodowy projekt? Powstanie duet? - Bartek Padyasek odpowiada "Może:-))" 

Reklama

Trzymamy kciuki. 

Oceń artykuł Bądź pierwszy!
Zobacz ranking artykułów
Data publikacji:
Autor:
Dziennikarz muzyczny i redaktor naczelny Disco-Polo.info. W branży disco polo od 2012 roku.
Google News Facebook Instagram YouTube TikTok