Reklama


Reklama

Piękni i Młodzi dementują plotki! Żadnych zmian nie będzie!

2019-10-01T07:00:00+02:00 Piękni i Młodzi dementują plotki! Żadnych zmian nie będzie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/09/piekni-i-mlodzi-dementuja-plotki-zadnych-zmian-nie-bedzie-1569864838.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Nic z tych rzeczy. Jak wcześniej mówiliśmy, zamierzamy dalej pracować razem

Reklama

Ostatnie miesiące przyniosły spore zmiany w życiu zespołu Piękni i Młodzi. – Niestety, czasem tak bywa, że drogi dwóch osób się rozchodzą. Zostajemy w przyjacielskich stosunkach!

Zobacz również: Wehikuł czasu w disco polo?! Ta gwiazda zdecydowała się odsłonić swoje karty!

Jeżeli chodzi o pracę, nic się nie zmienia! – zapewniali zgodnie jeszcze niedawno Magdalena i Dawid Narożni, którzy razem z Danielem Wilczewskim tworzą to znane trio. W ten sposób para poinformowała fanów, że choć ich małżeństwo przeszło do historii, to będą nadal występować w niezmienionym składzie. Tym bardziej zaskakiwać mogą plotki, jakie od pewnego czasu krążą w świecie disco polo.

Podobno charyzmatyczna wokalistka zaczęła rozważać rozpoczęcie solowej kariery, a panowie już poszukują godnej jej następczyni. Postanowiliśmy sprawdzić u źródła, czy to prawda. – Nic z tych rzeczy. Jak wcześniej mówiliśmy, zamierzamy dalej pracować razem – wyznała nam piosenkarka. – Kochamy to, co robimy i nie wyobrażamy sobie, by skład Pięknych i Młodych miał się zmienić – uspokoiła wokalistka, podkreślając, że z byłym mężem już zawsze będą ją łączyć wspólnie spędzone lata …

Mama na odległość

– Odnosimy się z szacunkiem do przeszłości. Wiele osiągnęliśmy jako małżeństwo. Poza tym mamy Gabrysię i zależy nam na tym, byśmy byli razem obecni w jej życiu – wytłumaczyła nam artystka. I chociaż każde z Narożnych zaczęło układać sobie życie osobiste na nowo, to starają się, by córeczka jak najmniej odczuła ich rozstanie.

– Dużo z nią rozmawialiśmy na temat naszej decyzji i jest pewna, że bardzo ją kochamy. Nasze uczucie do niej nigdy się nie zmieni – uspokaja gwiazda. Teraz, gdy Magda i Dawid grają dużo koncertów, Gabrysia pozostaje pod opieką swojej babci. Jednak wie, że w każdej chwili może zadzwonić do rodziców.

Zobacz również: Ogromny problem wokalisty disco polo! Artysta uszkodził sobie nogę!

– Nawet, gdy dzieli nas odległość, pozostajemy troskliwymi rodzicami i tak już zostanie – zapewnia artystka.

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wielki przełom w karierze gwiazd disco polo! Grupa Playboys chwali się znakomitym osiągnięciem!
  2. Niesamowita metamorfoza Artysty disco polo! Gwiazdor opublikował zdjęcie sprzed lat!
  3. Szczere wyznanie Artystki disco polo! Wokalistka opowiedziała o bolesnych doświadczeniach!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.