2021-12-12T15:59:00+01:00 Piękna gwiazda - Monika Chwajoł powraca z nowym hitem w klimacie disco polo! To murowany przebój nadchodzą https://disco-polo.info/uploads/news/piekna-gwiazda-popularnego-reality-show-powraca-z-nowym-hitem-w-klimacie-disco-polo-to-murowany-przeboj-nadchodzacego-karnawalupng.png

Piękna gwiazda - Monika Chwajoł powraca z nowym hitem w klimacie disco polo! To murowany przebój nadchodzącego karnawału?!

Redakcja , 12 Grudzień 2021  15:59
Piękna gwiazda - Monika Chwajoł powraca z nowym hitem w klimacie disco polo! To murowany przebój nadchodzącego karnawału?!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Utalentowana piosenkarka doskonale zna gusta muzyczne swoich odbiorców! Gwiazda udostępniła właśnie kolejną nowość


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Artystka disco polo stworzyła kawałek, przy którym nóżka sama chodzi!

Zobacz również: Magdalena Narożna młodnieje w oczach?! Gwiazda disco polo znów skorzystała z zabiegów, które poprawiły jej wygląd i samopoczucie! Jak TERAZ wygląda?!

Monika Chwajoł na scenie disco polo stawia coraz śmielsze kroki. Urocza wokalistka w tym roku zaskoczyła swoich fanów już wielokrotnie. Okazuje się jednak, że to nie koniec niespodzianek w jej wykonaniu!

Reklama

Monika Chwajoł to postać, którą doskonale znają stali widzowie popularnego programu “Królowe życia” emitowanego w stacji TTV. Artystka była bowiem uczestniczką jednej z jego edycji. Po zakończeniu show nasza bohaterka zapragnęła spełniać swoje marzenia. Jednym z nich była chęć zostania gwiazdą disco polo! Pragnienie ziściło się w stu procentach!

Monika Chwajoł na swoim koncie ma już tak znane produkcje jak: “Weselicho”, “Ja życzę Ci”, czy “Tylko Ty”. Dorobek artystyczny cudownej wokalistki disco polo powiększył się właśnie o kolejne nowe dzieło!

Monika Chwajoł pochwaliła się nowym hitem! “Królowa nocy” stanie się przebojem karnawału?!

Kariera pięknej artystki disco polo z każdym dniem nabiera coraz większego rozpędu. Monika Chwajoł nagrała swój premierowy teledysk, który powstał do utworu “Królowa nocy”! Przebojowa kompozycja ma wszelkie predyspozycje do tego, by stać się hitem nadchodzącego karnawału!

Utalentowana piosenkarka doskonale zna gusta muzyczne swoich odbiorców. Monika wie, że publiczność najlepiej bawi się przy energetycznych rytmach, które sprawiają, że nóżka sama chodzi. I taki właśnie jest jej najnowszy kawałek!

Warto uważnie obejrzeć teledysk. Monika specjalnie na jego potrzeby wcieliła się w rolę ślicznej królowej, która swoją wyjątkową urodą zachwyca każdego mężczyznę. Nic w tym dziwnego. Gwiazda lubi błyszczeć i robić wokół siebie pozytywne zamieszanie!

Fani artystki zostawili pod klipem wiele komplementów.

Reklama

“Świetny, energetyczny kawałek! Aż chce się tańczyć”

“Produkcja na najwyższym poziomie”

“Monia znowu dałaś czadu”

Monika Chwajoł planuje niebawem wydać swoją debiutancką płytę. Artystka na razie gromadzi materiał i obiecuje, że krążek już niedługo ujrzy światło dzienne. W końcu piosenkarka ma na swoim koncie 7 utworów, a to już ponad połowa sukcesu!

Zobacz również: Popularny wokalista disco polo zdradza kulisy swojej nowej produkcji! Zapowiada się muzyczny sztos?!

Reklama

Monika Chwajoł - Królowa Nocy

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk: Monika Chwajoł - Królowa Nocy
PolecamyValdi - Białe to białe do

Reklama
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Uwielbiany wokalistka disco polo Sylwester Gazda Power Play pochwalił się synem 'Podobno, podobny'. Fani pod wrażeniem!
  2. Paula Karpowicz - Topky zachwyca w Zakopanem! Zobaczcie jak wygląda śliczna gwiazda disco polo!
  3. Uwielbiana wokalistka disco polo w trybie pilnym trafiła na stół operacyjny! Fani zdruzgotani! Co z jej zdrowiem i dalszą karierą?!
  4. Co się stało! Miała być wokalistką znanego zespołu disco polo?! Stało się inaczej! Wokalistka postawiła na solową karierę!
  5. NOWOŚĆ Zenona Martyniuka bije rekordy popularności w sieci! To TA piękna kobieta u boku króla disco polo zagwarantowała wielki sukces?
  6. Znany gwiazdor disco polo pokazał swoją rodzinę! Sielankowe zdjęcie Przemka Budki - Eratox z cudowną Dede Negrą i dziećmi chwyta za serce!
  7. Tak mieszka Paweł Dudek - Czadoman! Dom popularnego gwiazdora zapiera dech w piersiach! Artysta ma własną galaktykę!
  8. Boginie disco polo?! Cztery urocze wokalistki zapozowały razem do zdjęcia! Artystki szykują niespodziankę?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami