Reklama
Polecamy


Reklama

Petarda od grupy Boys! Gorąca premiera disco polo trafiła już do sieci | Nowość

2018-11-18T20:18:00+01:00 Petarda od grupy Boys! Gorąca premiera disco polo trafiła już do sieci | Nowość https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/11/petarda-od-grupy-boys-goraca-premiera-koniecznie-posluchaj-nowosc-1542555093.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Genialna propozycja od zespołu Boys trafiła już do sieci. Artysta znany jest z melodyjnych brzmień, które w mig podbijają sieć

Reklama

Grupa Boys to żywa legenda muzyki disco polo, która przeżywa swój najlepszy okres w historii. Zespoły takie jak Boys, Akcent, czy Mig to formacje, które przyczyniły się do ogromnego zainteresowania muzyką disco polo. Gorące premiery od Marcina Millera podbijają serca fanów muzyki tanecznej. Nie inaczej będzie i tym razem.

W naszym serwisie pojawiła się niezwykła premiera od grupy Boys. Kapitalny remix piosenki pt. "Figo Fago" jest już dostępny. Mocny, klubowy beat i tekst, który zna każdy fan disco polo. 

Utwór pt. "Figo Fago" pochodzi z płyty pt. "Biba", która została wydana w 2001 roku. 

Bierzesz co się da -uu I na drzewo nie ucieka Laska ta czy ta - uu Tu problemów w ogóle nie ma Bierzesz co się da -uu I na drzewo nie ucieka Zaliczona odstawiona

Posłuchajcie i oceńcie jak brzmi gorąca premiera od legendy muzyki disco polo, czyli formacji Boys.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdy disco polo otrzymują tajemnicze paczki! Ich zawartość budzi zainteresowanie!
  2. Angelika Żmijewska (Top Girls) urzekła fanów! Zmysłowy taniec wokalistki disco polo podbija sieć!
  3. Koncert życzeń w disco polo? Teresa Werner nową gwiazdą Polo TV!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.