2023-07-30T20:13:00+02:00 Paula Karpowicz (Topky) zdradza informacje związane z jej zdrowiem! Co się dzieje z gwiazdą disco polo? Gwiazda disco polo, Paula Karpowicz (Topky), zaskakuje fanów swoim stanem zdrowia. Jak radzi sobie z problemami i co to oznacza dla kariery muzycznej? https://disco-polo.info/uploads/news/paula-karpowicz-topky-zdradza-informacje-zwiazane-z-jej-zdrowiem-co-sie-dzieje-z-gwiazda-disco-polojpg.jpg Disco-Polo.info

Paula Karpowicz (Topky) zdradza informacje związane z jej zdrowiem! Co się dzieje z gwiazdą disco polo?


Gwiazda disco polo, Paula Karpowicz (Topky), zaskakuje fanów swoim stanem zdrowia. Jak radzi sobie z problemami i co to oznacza dla kariery muzycznej?

Autor: Adam Begier, 30 Lipiec 2023  20:13
Źródło zdjęć: instagram.com/paulakarpowicz
Paula Karpowicz (Topky) zdradza informacje związane z jej zdrowiem! Co się dzieje z gwiazdą disco polo?
Wybrane dla Ciebie:
 1. Wyjątkowe nagranie z parkingu w sieci! Bohaterem - gwiazdor disco polo Kordian! Zobaczcie, co zrobił artysta! VIDEO
 2. Gorąca premiera: Mirage & Yoko z utworem dla króla disco polo pt. "Nadzieja"! Wyróżnienie dla Danuty i Zenka Martyniuków!
 3. Łukasz Zdyb, sołtys z Dolnego Śląska gwiazdą disco polo?! Tak podbija serca na TikToku VIDEO

  W połowie maja Paula Karpowicz, znana z grupy Topky, wzięła ślub z Grzegorzem Zimeckim, który jest menedżerem MiłegoPana i Topek. Pomimo swojej życiowej zmiany, gwiazda disco polo nie spowalnia tempa, choć od pewnego czasu zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi.

  Grupa Topky zadebiutowała na scenie disco polo jesienią 2021 roku. Zespół powstał dzięki Paula Karpowicz i Angelice Żmijewskiej, które opuściły formację Top Girls, pozostawiając w niej Justynę Lubas.

  Muzyczne Osiągnięcia Pauli Karpowicz 

  W krótkim czasie działalności, Topky zdobyły ogromną popularność. Ich debiutancki singiel "Szpile" zdobył ponad 8,7 miliona wyświetleń na platformach muzycznych. Współpraca z innymi wykonawcami również przyniosła im olbrzymie sukcesy. Piosenka "Dawaj mi pyska" nagrana z Łobuzami osiągnęła 29 milionów odsłon, natomiast "Jeden taniec, jedna noc" nagrana z MiłymPanem i grupą Defis przekroczyła próg 42 milionów odsłon.

  Ostatnią premierą Topky był utwór "Zatańcz ze mną", w którym obok wokalistek wystąpił Ronnie Ferrari, znany z przeboju "Ona by tak chciała". Piosenka zyskała ponad 1,6 miliona odsłon.

  Problemy Zdrowotne Pauli Karpowicz

  Mimo ogromnego sukcesu muzycznego, Paula Karpowicz musiała stawić czoła problemom zdrowotnym. W ostatnim czasie artystka skupiała się głównie na sprawach związanych z jej życiem prywatnym, szczególnie po głośnym ślubie. Jednak jej zdrowie zaczęło budzić niepokój wśród fanów.

  Paula ujawniła, że odwiedziła lekarza w związku z dolegliwościami związanymi z kręgosłupem. Specjalista zalecił wokalistce poddanie się zabiegowi mającemu na celu złagodzenie problemu. W pierwszej kolejności Paula zdecydowała się na zabiegi rehabilitacyjne, które mają wspomóc jej powrót do pełni formy. Fani wokalistki wyrazili zaniepokojenie i skierowali liczne życzenia poprawy stanu zdrowia.

  Ograniczenia na Scenie

  Choć Paula Karpowicz musi teraz bardziej dbać o swoje zdrowie, zespół Topky już powrócił na scenę. Jednak artystka będzie musiała ograniczyć swoje występy, by unikać nadmiernego obciążenia kręgosłupa. Decyzja ta jest zrozumiała, gdyż zdrowie powinno być priorytetem.

  Jednakże Paula obiecuje swoim fanom, że mimo ograniczeń na scenie, nie zamierza rezygnować z pasji do muzyki i dalszej współpracy z zespołem Topky.

  Wokół Pauli Karpowicz zbiera się ogromna fala wsparcia ze strony fanów i kolegów z branży muzycznej. Wszyscy życzą artyście szybkiego powrotu do zdrowia i zapewniają, że nadal będą cieszyć się jej muzyką, niezależnie od ilości koncertów.

  Cieszymy się, że Paula podjęła odpowiednie kroki w kierunku poprawy swojego stanu zdrowia. Oby wkrótce wróciła do pełni sił i wciąż zachwycała nas swoim talentem muzycznym, bez obaw o nadmierne obciążenie. Dzielnie walcz, Paula!


  Topky & Ronnie Ferrari - Zatańcz ze mną

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Premiera: "Dziewczyna to bajka" - Oldschoolowe brzmienia Maczo! Nowa wersja nowości!
  2. Skolim i Cleo w duecie! Nagrali KLIP do nowości "Dziewczyno Piękna" Utwór stanie się HITEM roku 2024! | VIDEO
  3. Wielki dzień na scenie disco: Skolim kontra Dawid Narożny! Kto okaże się lepszy?
  4. Justyna Lubas znów na fali! "Po co" zdobywa serca fanów
  5. Festiwal Disco Ostróda - ruszyła sprzedaż biletów VIP! Najważniejsze informacje!
  6. AKT desperacji?! Matt Palmer oburzony influencerami, którzy żebrzą o sławę "to żałosne i cringowe. Kto się zgadza?"
  7. Festiwal Disco Ostróda 2024 - na scenie zagra światowego formatu Shanguy!
  8. Gwiazdor disco polo Bartek z DBomb i Natalia rozpalają Sopot swoją miłością! Co za kadry! Miłość czuć w powietrzu

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie