Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-05-20T07:15:00+02:00 Patryk Pegza (After Party) szuka żony? Wokalista disco polo udostępnił w sieci szokujący wpis! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/05/patryk-pegza-szuka-zony-1589394333.jpg

Patryk Pegza (After Party) szuka żony? Wokalista disco polo udostępnił w sieci szokujący wpis!

Redakcja , 20 Maj 2020  07:15
Reklama
Patryk Pegza (After Party) szuka żony? Wokalista disco polo udostępnił w sieci szokujący wpis!
Źródło zdjęć: Instagram - Patryk Pegza

Nie trudno dostrzec, iż artysta muzyki tanecznej jest bardzo przystojny i ma w sobie przysłowiowe to „coś” co przykuwa kobiecy wzrok

Reklama

Fanki z pewnością ucieszyły się na wieść, jaką Patryk Pegza zamieścił na swoim prywatnym koncie na Instagramie. Lider i wokalista grupy muzycznej After Party nie może narzekać na brak atencji.

Zobacz również: Muzyczny majstersztyk w wykonaniu gwiazdy disco polo! Piosenka zespołu Boys zdobędzie uznanie fanów?

Popularność w branży disco polo zyskał między innymi dzięki takim kawałkom, jak „Ona lubi pomarańcze” , „Wakacyjne love” , „Aby nam się dobrze żyło” a także „Tylko ona jedyna”. Nie sposób jest wymienić wszystkie hity, gdyż każda propozycja muzyczna od zespołu After Party w trybie natychmiastowym przeradza się w wielki przebój.

Nie trudno dostrzec, iż artysta muzyki tanecznej jest bardzo przystojny i ma w sobie przysłowiowe to „coś” co przykuwa kobiecy wzrok. Fanki na koncertach marzą, aby Patryk choć przez chwilę spojrzał w ich kierunku, nawet gdyby miał w tym momencie śpiewać fragment kawałka „To zawsze moja wina jest” i zwrot – „Przez Ciebie spadło mi libido..”.

Ostatnio Pegza zamieścił na swoim koncie na Instagramie zdjęcie, a wraz z nim ciekawą informację: - „Rolnik szuka żony”. Fanki Patryka na pewno przez chwilę ucieszyły się i liczyły, że artysta disco polo jest rzeczywiście stanu wolnego, ale nic z tych rzeczy.

Lider i wokalista grupy After Party jest szczęśliwym i kochającym mężem i nie zapowiada się na zmiany. My oczywiście życzymy Patrykowi dużo miłości.

Zobacz również: Czadoman zainwestował milion złotych w nowy biznes! TEN produkt podbije rynek światowy?!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rolnik szuka żony ✌️✌️trawa skoszona czas na ???????? wasze zdrówko ✌️????????

Post udostępniony przez Patryk Pegza After Party (@patryk_pegza_after_party)

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Wygląda jak bogini! Przepiękna gwiazda disco polo zachwyca w czarnym bikini!
  2. Dzieci Sławomira Świerzyńskiego podbijają rynek disco polo! Ta nowość może okazać się wielkim hitem!
  3. Emila (Daj to Głośniej) pokazała się przed obiektywem bez stanika! Fani w szoku - Rozpięta bluza odsłoniła biust gwiazdy disco polo!
  4. Wokalista grupy MIG został ponownie ojcem?! Fani Gratulują! Tak wygląda rodzina gwiazdora disco polo!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej