Reklama
Polecamy


Reklama

Patryk Pegza (After Party) szuka żony? Wokalista disco polo udostępnił w sieci szokujący wpis!

2020-05-20T07:15:00+02:00 Patryk Pegza (After Party) szuka żony? Wokalista disco polo udostępnił w sieci szokujący wpis! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/patryk-pegza-szuka-zony-1589394333.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Instagram - Patryk Pegza
Reklama


Ogólna

Nie trudno dostrzec, iż artysta muzyki tanecznej jest bardzo przystojny i ma w sobie przysłowiowe to „coś” co przykuwa kobiecy wzrok

Reklama

Fanki z pewnością ucieszyły się na wieść, jaką Patryk Pegza zamieścił na swoim prywatnym koncie na Instagramie. Lider i wokalista grupy muzycznej After Party nie może narzekać na brak atencji.

Zobacz również: Artysta disco polo w towarzystwie przepięknej kobiety! Fani rozpływają się z zachwytu!

Popularność w branży disco polo zyskał między innymi dzięki takim kawałkom, jak „Ona lubi pomarańcze” , „Wakacyjne love” , „Aby nam się dobrze żyło” a także „Tylko ona jedyna”. Nie sposób jest wymienić wszystkie hity, gdyż każda propozycja muzyczna od zespołu After Party w trybie natychmiastowym przeradza się w wielki przebój.

Nie trudno dostrzec, iż artysta muzyki tanecznej jest bardzo przystojny i ma w sobie przysłowiowe to „coś” co przykuwa kobiecy wzrok. Fanki na koncertach marzą, aby Patryk choć przez chwilę spojrzał w ich kierunku, nawet gdyby miał w tym momencie śpiewać fragment kawałka „To zawsze moja wina jest” i zwrot – „Przez Ciebie spadło mi libido..”.

Ostatnio Pegza zamieścił na swoim koncie na Instagramie zdjęcie, a wraz z nim ciekawą informację: - „Rolnik szuka żony”. Fanki Patryka na pewno przez chwilę ucieszyły się i liczyły, że artysta disco polo jest rzeczywiście stanu wolnego, ale nic z tych rzeczy.

Lider i wokalista grupy After Party jest szczęśliwym i kochającym mężem i nie zapowiada się na zmiany. My oczywiście życzymy Patrykowi dużo miłości.

Zobacz również: Dawid Narożny spotkał się z tajemniczą kobietą! Nie wszyscy ją od razu rozpoznali!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rolnik szuka żony ✌️✌️trawa skoszona czas na ???????? wasze zdrówko ✌️????????

Post udostępniony przez Patryk Pegza After Party (@patryk_pegza_after_party)

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Narożny pokazał zdjęcie swojego syna! Do kogo jest podobny?!Gwiazdor disco polo nie kryje wielkiego szczęścia!
  2. Popularny gwiazdor disco polo tonie w złocie i platynie! Fani docenili jego twórczość!
  3. Marcin Miller (BOYS) otrzymał list z Japonii! Jego treść wzbudza wiele emocji!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.