2017-04-04T12:36:00+02:00 Passerati Rompeya wykręciło 10 milionów https://disco-polo.info/uploads/news/2017/03/Skandal-W-Białymstoku-ktoś-podawał-się-za-Rompeya.png

Passerati Rompeya wykręciło 10 milionów

Redakcja , 04 Kwiecień 2017  12:36
Passerati Rompeya wykręciło 10 milionów
Źródło zdjęć:

Singiel o passacie w TDI obejrzano ponad 10 milionów razy. To naprawdę spory wynik oraz zachęta do tworzenia nowych numerów dla zespołu z Jasła na Podkarpaciu.   Od momentu pojawienia się teledysku grupy Rompey w sieci minęło nieco ponad rok,...


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Singiel o passacie w TDI obejrzano ponad 10 milionów razy. To naprawdę spory wynik oraz zachęta do tworzenia nowych numerów dla zespołu z Jasła na Podkarpaciu.

 

Od momentu pojawienia się teledysku grupy Rompey w sieci minęło nieco ponad rok, ich singiel od samego początku cieszył się sporą popularnością w klubach, a także na samym Youtube.

 

– Jeśli chodzi o najciekawsze wspomnienia z passatem, to na pewno moment, kiedy w pewnym klubie zorganizowano konkurs, że każdy, kto przyjedzie na imprezę passatem, na wejściu okaże dowód rejestracyjny  – wchodzi na imprezę za darmo. Pod klubem stało ponad siedemdziesiąt passatów ­ mówi w rozmowie z naszym portalem Marcin Rąpała, lider zespołu Rompey.

 

Od pewnego czasu w sieci widać wzrost zainteresowania motoryzacją w utworach disco polo. Był passat, opel, audi, bmw, na co przyjdzie jeszcze czas? Jak na to wszystko zapatruje się wokalista grupy Rompey?

 

­- Moim zdaniem rynek muzyczny jest wolny, każdy robi tak naprawdę muzykę o czym chce, my zrobiliśmy passata i jesteśmy z tego zadowoleni. Póki co nie planujemy już kontynuacji tematów motoryzacyjnych w naszych singlach – zdradził nam Marcin Rąpała.

 

Grupa Rompey za pośrednictwem naszego portalu chciała także złożyć podziękowania dla wszystkich swoich fanów. ­ – Tak ogromny wynik to zasługa fanów, osób, które przychodzą na koncerty, a także mediów – szczególnie portalu disco-polo.info, który swoim działaniem zachęca do słuchania muzyki disco ­- powiedział Marcin Rąpała.

 

My gratulujemy wyniku i życzymy kolejnych sukcesów!

 

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Gorąca premiera utalentowanej wokalistki disco polo podbija sieć! To produkcja idealna do tańca?!
  2. Hitowy album legendarnej gwiazdy disco polo - Marcina Siegieńczuka -dostępny zupełnie za darmo!
  3. Znani gwiazdorzy disco polo zmienili styl?! Zobaczcie jako pierwsi premierę pt. 'Powołanie'! Ta NOWOŚĆ przebije hit 200 po mieście?!
  4. Mocne trunki, góralszczyzna i sroga zima! Gwiazdy disco polo w premierze pt 'Kulig'! To nowy HIT?!
  5. Szokująca metamorfoza gwiazdora disco polo! Maciej Smoliński zmienił swój wizerunek - Fanka napisała 'Nie poznaję Cię'
  6. Ogromny sukces zespołu Bayer Full! Gwiazdorzy disco polo wystąpili na wielkim balu zorganizowanym na 1000 par!
  7. Bardzo gorąca nowa pasja ślicznych gwiazd disco polo?! Popularne wokalistki zachwycają w strojach strażackich!
  8. W sieci pojawiła się premiera wielkiego hitu disco polo grupy Topky! Taneczna odsłona rozbuja wszystkie klubowe parkiety w Polsce?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami