2021-10-11T11:51:00+02:00 Pamiętacie imprezy disco polo w remizach?! Młodzi artyści zabrali fanów w podróż do szalonych lat 90-tyc https://disco-polo.info/uploads/news/powrot-do-przeszlosci-w-disco-polo-mlodzi-artysci-zabieraja-fanow-w-podroz-do-szalonych-lat-90-tychpng.png

Pamiętacie imprezy disco polo w remizach?! Młodzi artyści zabrali fanów w podróż do szalonych lat 90-tych! NOWOŚĆ

Redakcja , 11 Październik 2021  11:51

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Pamiętacie imprezy disco polo w remizach?! Młodzi artyści zabrali fanów w podróż do szalonych lat 90-tych! NOWOŚĆ
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Wielka premiera! Najnowsza produkcja młodych artystów ma wielkie szanse, by stać się hitem niejednej imprezy! To niezwykle taneczny kawałek

Reklama

Najnowsza produkcja młodych artystów disco polo ma wielkie szanse, by stać się hitem niejednej imprezy!

Zobacz również: Artyści disco polo podbijają sieć premierą! Nowość "Zakochani na maxa" zbiera pochlebne komentarze!

Fani disco polo uwielbiają kawałki, które stylistycznie nawiązują do najlepszych czasów naszej muzyki. Coraz większa liczba artystów tworzy utwory, które przenoszą słuchaczy w magiczne lata 90-te!

Massive to zespół disco polo, który swoją przygodę z muzyką rozpoczął od grania wszelkich imprez okolicznościowych. Artyści swoimi wyjątkowymi interpretacjami znanych hitów zachwycili niejedną Parę Młodą. Po wielu latach zabawiania gości weselnych członkowie formacji postanowili podbić rynek własną twórczością i trzeba przyznać, że była to naprawdę dobra decyzja!

Reklama

Massive na swoim koncie ma już takie przeboje jak: “Maska”, czy “Ta dziewczyna”, które zostały niezwykle ciepło przyjęte przez fanów disco polo. A że apetyt rośnie w miarę jedzenia, to utalentowana formacja postanowiła zaserwować swoim słuchaczom kolejną gorącą premierę!

W sieci pojawił się premierowy teledysk zespołu Massive, który powstał do utworu “Dziewczyno z marzeń”! To muzyczny ukłon w stronę miłośników tradycyjnego brzmienia disco polo z lat 90-tych!

Członkowie formacji Massive mają wielki talent do tworzenia utworów lekkich, łatwych i przyjemnych, czyli takich, przy których najlepiej bawią się fani disco polo! Najnowsza produkcja młodych artystów ma wielkie szanse, by stać się hitem niejednej imprezy! To niezwykle taneczny kawałek, którego nie powstydziłyby się nawet największe tuzy tego gatunku!

Zespół Massive w swoim teledysku zabiera fanów w niezwykłą podróż do zwariowanych lat 90-tych! To niezapomniane czasy, gdy imprezy odbywały się w remizach strażackich, a docierało się na nie każdym możliwym środkiem transportu. 

Reklama

Wielbiciele rasowego disco polo oczarowani są najnowszą produkcją grupy Massive.

“Przepięknie, co klasa to klasa”

“Wspaniała nuta, te piękne lata 90-te"

“Pełna profeska, super tekst i wokal!”

Komentarze fanów nie pozostawiają wątpliwości. Rośnie nam zupełnie nowa gwiazda disco polo, o której już niedługo będzie głośno na cały kraj!

Zobacz również: Aż kipi miłością! Popularna wokalistka disco polo zaskoczyła wszystkich premierową produkcją 'Budzi nas miłość'!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: MASSiVE - Dziewczyno z Marzeń
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Genialna premiera od Sławomira Świerzyńskiego - Bayer Full oraz Marcina Millera - Boys! To prawdziwy sztos!
  2. Zenon Martyniuk odświeżył znany przebój z lat 90-tych! To prawdziwy 'biały kruk' disco polo!
  3. Dyskotekowa nowość BajorkaD podbija internet! Gwiazdor disco polo ma plan roztańczyć całą Polskę!
  4. Zenon Martyniuk ogłosił casting do nowego klipu disco polo! Stawką jest bilet do wielkiej sławy!
  5. Uwielbiany wokalista wykonał na żywo największy przebój disco polo z lat 80. Kto z Was bawił się przy tej piosence?!
  6. Popularna wokalistka disco polo przyłapana na siłowni! Perfekcyjna figura artystki dosłownie zwala z nóg!
  7. Prawdziwy sztos! Popularna grupa disco polo z gorącą i bombową premierą! Zobaczcie koniecznie nowość
  8. Taneczna premiera od zespołu Sami Swoi podbija serca fanów! Artyści disco polo nagrali nowy hit wszystkich imprezowiczów?!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami