2023-05-10T21:39:00+02:00 Oto letni hit, który podbije Polskę! Agnieszka Chrzanowska - Twoja Dama wraz z Misterem International w tele Czy Agnieszka Chrzanowska to nowa gwiazda polskiego disco polo? Poznaj historię jej kariery, odkryj tajemnicę jej sukcesu i zobacz zdjęcia z planu teledysku do jej letniego hitu https://disco-polo.info/uploads/news/oto-letni-hit-ktory-podbije-polske-agnieszka-chrzanowska---twoja-dama-wraz-z-misterem-international-w-teledysku-do-chce-ciebiejpg.jpg

Oto letni hit, który podbije Polskę! Agnieszka Chrzanowska - Twoja Dama wraz z Misterem International w teledysku do "Chcę Ciebie"

Autor: Adam Begier , 10 Maj 2023  21:39
Oto letni hit, który podbije Polskę! Agnieszka Chrzanowska - Twoja Dama wraz z Misterem International w teledysku do
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Czy Agnieszka Chrzanowska to nowa gwiazda polskiego disco polo? Poznaj historię jej kariery, odkryj tajemnicę jej sukcesu i zobacz zdjęcia z planu teledysku do jej letniego hitu "Chcę Ciebie"Reklama

  Reklama

  Agnieszka Chrzanowska to młoda, utalentowana artystka, która od zawsze marzyła o karierze wokalistki. Po premierach dwóch piosenek "Nie mów do mnie kochanie" i "Nie szukaj mnie", wkrótce fani będą mogli cieszyć się kolejnym letnim przebojem "Chcę Ciebie". 

   Po latach ciężkiej pracy i poświęceń Agnieszka Chrzanowska postanowiła zrealizować swoje marzenie i spróbować swoich sił jako wokalistka. Po wielu próbach i trudach udało jej się nawiązać współpracę z jednym z czołowych producentów disco polo. Od tamtej pory jej kariera nabrała tempa i zaczęła rozwijać się w bardzo szybkim tempie.

  Premiera utworu "Chcę Ciebie"

  "Chcę Ciebie" to letni utwór, który opowiada o dojrzałej miłości dwojga serc. W klipie nie zabraknie słońca, romantyzmu i letniej scenerii. W rolę modela wcielił się Mister International German Show, Marcin Baranowski. Klip był nagrywany w Warszawie i nad Zegrzem. Utwór już teraz podbija listy przebojów, a fani nie mogą doczekać się kolejnych produkcji Agnieszki Chrzanowskiej. Premiera już niebawem.

  Reklama

  Agnieszka Chrzanowska - przyszłość polskiego disco polo

  Agnieszka Chrzanowska to artystka, która ma przed sobą wielką przyszłość w polskim disco polo. Jej talent, poświęcenie i ciężka praca są doceniane przez fanów i branżę muzyczną. Jej piosenki to letnie przeboje, które wprowadzają pozytywny nastrój i sprawiają, że chce się tańczyć i śpiewać. Agnieszka Chrzanowska to bez wątpienia jedna z największych nadziei polskiego disco polo, która swoim głosem i stylem przyciąga coraz większą rzeszę fanów. Jej kariera dopiero się rozwija, a ona sama nie przestaje się rozwijać i doskonalić swoje umiejętności.

  Zobaczcie zdjęcia z planu teledysku na disco-polo.info!

  Reklama
  Galeria zdjęć:
  Plik Twoja-Dama---Chce-Ciebie-5.jpg
  Plik Twoja-Dama---Chce-Ciebie-4.jpg
  Plik Twoja-Dama---Chce-Ciebie-3.jpg
  Plik Twoja-Dama---Chce-Ciebie-2.jpg
  Plik Twoja-Dama---Chce-Ciebie-1.jpg
  Reklama

  Twoja Dama - Nie mów do mnie Kochanie

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Szokujące wyniki badania: Polacy masowo świętują samotność! Czy walentynki stracą na popularności?
  2. Co za postawa! Wojtek Woner, menadżer Skolima, rozpala internet słowami o żonie!
  3. Diadem ponownie na szczycie! Ich najnowszy hit 'Z Tobą' zdobywa uznanie!
  4. Gorąca premiera: Agness Stelmach - Zauważ siebie
  5. MEGA premiera: Topky - "Nie liczy się nic"! To najlepsza produkcja w historii tego zespołu?
  6. Jesika rozgrzewa luty swoją nowością 'Kochaj mnie' – Taneczny hit, który podbije serca
  7. Przebój 'Jesteś mym marzeniem' Niezapomnianej -rewolucja w disco polo? Sprawdź, dlaczego wszyscy o tym mówią
  8. „Balet” - Nowa klubowa odsłona hitu Geska!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie