2023-02-19T15:24:00+01:00 Oto 20 hitów disco polo, które sprawią, że Twoja impreza będzie niezapomniana w 2023 roku! Czy znasz je w Odkryj 20 największych hitów, które z pewnością rozgrzeją parkiet w 2023 roku. https://disco-polo.info/uploads/news/oto-20-hitow-disco-polo-ktore-sprawia-ze-twoja-imprezpng.png Disco-Polo.info

Oto 20 hitów disco polo, które sprawią, że Twoja impreza będzie niezapomniana w 2023 roku! Czy znasz je wszystkie?


Odkryj 20 największych hitów, które z pewnością rozgrzeją parkiet w 2023 roku.

Autor: Adam Begier, 19 Luty 2023  15:24
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Oto 20 hitów disco polo, które sprawią, że Twoja impreza będzie niezapomniana w 2023 roku! Czy znasz je wszystkie?
Wybrane dla Ciebie:
 1. Dawid Cieślukowski i jego „Paryski Sen” – nowa twarz na rynku disco polo!
 2. "Diamentowa" Roksany Łasochy bije rekordy popularności! Skynova ma hicior, który zdeklasuje inne utwory disco polo?
 3. Wielka radość! Wokalista disco polo Krzysztof Biedrzycki został ojcem. Znamy płeć i imię dziecka. Jest oryginalne!

  W 2023 roku disco polo nadal cieszy się dużą popularnością na polskiej scenie muzycznej. To gatunek, który zawsze znajduje swoich fanów, szczególnie na imprezach, weselach i innych wydarzeniach, podczas których chcemy się dobrze bawić i szaleć na parkiecie. Dlatego w tym artykule przedstawiamy listę 20 najlepszych hitów disco polo, które z pewnością podbiją każdą imprezę.

  Zobacz również: To najśmieszniejsze występy disco polo w DiscoStar na Polo TV! Rozrywka, śmiech i niezapomniane emocje gwarantowane

  Daj To Głośniej - Mama ostrzegała

  To jeden z największych hitów w historii disco polo, który bez wątpienia będzie popularny również w 2023. Piosenka stworzona przez zespół Daj To Głośniej z pewnością rozgrzeje każdą imprezę i zachęci do szalonego tańca.

  MiłyPan, Defis, Topky - Jeden taniec jedna noc

  "Jeden taniec jedna noc" to kolejny hit disco polo, który podbija serca fanów tego gatunku. W tej piosence usłyszymy połączenie trzech artystów, co daje niezapomniane wrażenia.

  Łobuzy - Zbuntowany anioł

  "Zbuntowany anioł" to utwór, który na pewno znajdzie swoje miejsce na parkiecie. Ta piosenka to połączenie charakterystycznego dla Łobuzów stylu z najlepszymi cechami disco polo.

  Skolim - Wyglądasz idealnie

  Ten utwór z pewnością zostanie doceniony przez miłośników dobrej zabawy. "Wyglądasz idealnie" to piosenka, która idealnie wpasowuje się w ten gatunek i dostarcza wiele pozytywnej energii. To największy hit w roku 2022 w serwisie YouTube w Polsce!

  Mig - Miód Malina

  "Miod Malina" to klasyk disco polo, który nadal cieszy się dużą popularnością. To utwór, który idealnie wprowadza w klimat imprezy i zachęca do tańca.

  Defis, MiłyPan, Bogdan Borowski - Jeszcze raz

  "Jeszcze raz" to kolejny hit, który z pewnością będzie głośno grany na polskich imprezach w 2023 roku. To połączenie trzech wspaniałych artystów, którzy razem tworzą niezapomniany klimat.

  Loverboy - Idealni

  "Idealni" to piosenka, która podbija serca fanów disco polo od samego początku. To utwór, który idealnie wpasowuje się w klimat imprezy i zachęca do wspólnego tańca.

  Joker & Sequence - W blasku świec

  "W blasku świec" to piosenka, która idealnie wpisuje się w charakterystyczne brzmienie disco polo. To utwór, który dostarcza wiele pozytywnej energii i sprawia, że chce się szaleć na parkiecie.

  Masters - Chcę

  "Chcę" to utwór, który z pewnością znajdzie swoje miejsce na parkiecie podczas każdej imprezy. To połączenie energicznej muzyki z ciekawym tekstem, który zachęca do szaleństwa i zabawy.

  Defis - Tylko czas

  "Tylko czas" to najnowszy hit zespołu Defis, który bez wątpienia zagości na polskich imprezach w 2023 roku. To utwór, który zachęca do szaleńczych tańców i dostarcza wiele pozytywnej energii.

  Weekend - Ona tańczy dla mnie

  "Ona tańczy dla mnie" to jeden z największych hitów polskiej muzyki na przełomie ostatnich kilku lat. Ta piosenka z pewnością zagości na polskich parkietach również w 2023 roku i zachęci do szaleńczych tańców.

  Boys & News - Wszystko co mam

  "Wszystko co mam" to utwór, który podbija serca fanów disco polo od wielu lat. To połączenie energicznej muzyki z ciekawym tekstem, który dostarcza wiele pozytywnej energii.

  DiscoBoys - Włosyblond

  "Włosyblond" to piosenka, która idealnie wpisuje się w charakterystyczne brzmienie disco polo. To utwór, który dostarcza nam wiele pozytywnej energii i zachęca do szaleństwa na parkiecie.

  Skolim - Nie dzwoń do mnie mała

  "Nie dzwoń do mnie mała" to kolejny hit, który z pewnością zachęci do szaleńczych tańców na parkiecie. To połączenie charakterystycznego stylu Skolima z najlepszymi cechami muzyki tanecznej i latino.

  Mejk - Tańczę z nim do rana

  "Tańczę z nim do rana" to piosenka, która na pewno znajdzie swoje miejsce na polskich imprezach w 2023 roku. To utwór, który zachęca do szaleńczych tańców i dostarcza nam wiele pozytywnej energii.

  Vivat - Oddam Ci wszystko

  "Oddam Ci wszystko" to utwór, który idealnie wpisuje się w brzmienie disco polo. To połączenie energicznej muzyki z ciekawym tekstem, który zachęca do szaleństwa na parkiecie.

  Akcent - Przez twe oczy zielone

  "Przez twe oczy zielone" to klasyk polskiej muzyki, który nadal cieszy się dużą popularnością. To piosenka, która dostarcza nam wiele pozytywnej energii i zachęca nas do tańca.

  Łobuzy & Topky - Dawaj mi pyska

  "Dawaj mi pyska" to utwór, który podbija serca fanów disco polo od wielu lat. To połączenie charakterystycznego stylu Łobuzów z najlepszymi cechami Topky i niezwykle energetycznym brzmieniem. 

  After Party - Nie daj życiu się

  "Nie daj życiu się" to utwór, który dostarcza pozytywnej energii i motywuje do działania. To piosenka, która idealnie wpisuje się w charakterystyczne brzmienie disco polo i na pewno znajdzie swoje miejsce na polskich imprezach w 2023 roku.

  Masters & Racisova - Polej bracie polej

  "Polej bracie polej" to utwór, który idealnie wpisuje się w klimat polskiej imprezy. To połączenie energicznej muzyki z ciekawym tekstem, który zachęca nas do tańca.

  Disco polo to gatunek muzyki, który od wielu lat cieszy się dużą popularnością w Polsce. To muzyka, która nie tylko dostarcza wiele pozytywnej energii, ale również zachęca do zabawy i szaleństwa na parkiecie. W 2023 roku na polskich imprezach z pewnością pojawi się wiele hitów, które już teraz zagościły na naszych listach przebojów.

  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Szok w świecie Disco Polo: Roxaok wkrótce zostanie Mamą? Odpowiedź zaskakuje!
  2. Andre ujawnił szczegóły swojego życia! Gwiazdor disco polo czeka na rejs życia
  3. Gwiazdy Disco Polo na wsi? Nie uwierzysz, co Marcin Miller robił na farmie Maćka z 'Rolnicy. Podlasie'
  4. Dawid Narożny z Pięknych i Młodych - zaliczył WPADKĘ na Scenie! Zobacz nagranie
  5. Premiera teledysku VIOLI do utworu "Jeszcze jeden raz": To pełna tanecznej energii podróż przez miłosne uniesienia
  6. Niezapomniany wieczór w Piotrkowie! Skolim robi show, jakiego jeszcze nie było!
  7. W latach '90 była królową disco polo?! Poznaj sekrety z życia Shazzy, ikony, która od kilku lat walczy z rakiem!
  8. Odważnie! Znana wokalistka disco polo Jesika szokuje sukienką! Gwiazda odsłoniła ciało! - To foto podbija internet!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie