2014-04-10T02:00:00+02:00 Oświadczenie D-Bomb ws. Boombastic W oświadczeniu czytamy:   W dniu 3 marca 2014 r. w serwisie internetowym YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=Cqzh13bMmuM) opublikowane zostało nagranie zespołu Boombast https://disco-polo.info/uploads/news/2014/04/bomb.jpg Disco-Polo.info

Oświadczenie D-Bomb ws. Boombastic


Data Publikacji: 10 Kwiecień 2014  02:00
Źródło zdjęć:

W oświadczeniu czytamy:   W dniu 3 marca 2014 r. w serwisie internetowym YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=Cqzh13bMmuM) opublikowane zostało nagranie zespołu Boombastic pt. ”Disco polo włącz!”. Chciałem Państwa poinformować, że nagranie...

Oświadczenie D-Bomb ws. Boombastic
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Mega szalona produkcja! Co za połączenie Bungee x Skolim w utworze „Autobana”!
  2. Vibe z nową piosenką „Całuj mnie”.
  3. Classic zagrał z orkiestrą w Tomaszowie! Takiego koncertu disco polo jeszcze nie było
Reklama

W oświadczeniu czytamy:

 

W dniu 3 marca 2014 r. w serwisie internetowym YouTube (

" target="_blank" rel="nofollow">
) opublikowane zostało nagranie zespołu Boombastic pt. ”Disco polo włącz!”. Chciałem Państwa poinformować, że nagranie ”Disco polo włącz!” w bezprawny sposób wykorzystuje stworzony i utrwalony przeze mnie w 2011 roku utwór „Disco polo włącz”, którego tekst zgłoszony został do ZAiKSu jako: ”Disco polo włącz”, autor i kompozytor Bartosz Padyasek.

 

 

Pan Piotr Kuśmierczyk i Pan Jan Kiepas bez mojej wiedzy i zgody wykorzystali ten tekst w swoim nagraniu, przypisując sobie jego autorstwo i rozpowszechniając go jako własną twórczość. W rażący sposób i w pełni świadomie naruszyli tym samym moje prawa autorskie osobiste i majątkowe.

 

 

Obecnie – po podjęciu przeze mnie kroków prawnych – opis nagrania ”Disco polo włącz!” zamieszczonego w serwisie YouTube został uzupełniony o moje imię i nazwisko jako współautora tekstu, na co również nie wyraziłem zgody, ponieważ sprzeciwiam się jakiemukolwiek rozpowszechnianiu ww. nagrania. Wskazanie mnie jako współautora tekstu nie wyłącza również odpowiedzialności cywilnej i karnej, z jaką wiąże się jego rozpowszechnianie bez mojej zgody.

 

 

Z tego względu podjąłem zdecydowane kroki prawne zmierzające do ochrony moich praw jako twórcy tekstu ”Disco polo włącz”. Będę informował opinię publiczną o postępach w tej sprawie na bieżąco.

 

 

Widać, że niedawne rozstanie z tancerzami nie było tak aksamitne jak wydawało się to wcześniej, a Bartek „ma nosa” do dawania dobrego fundamentu nowym zespołom.

Źródło Redakcja Disco-Polo.info
Data publikacji: 10 Kwiecień 2014  02:00
O autorze: Redakcja disco-polo.info – serwis tworzony przez pasjonatów muzyki disco polo. Codziennie dostarczamy rzetelne informacje o premierach, koncertach i wydarzeniach ze świata muzyki tanecznej.
Google News Bądź zawsze na bieżąco z Disco Polo – Subskrybuj nas na Google News!
Instagram Obserwuj nas na Instagramie! Niepublikowane zdjęcia, relacje, filmiki z gwiazdami!

Obserwuj nas w social mediach:

Google News Facebook Instagram YouTube TikTok
Zamów koncert gwiazdy disco polo Zamów koncert ulubionej gwiazdy disco polo


PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
  1. Sylwestra z Republiką 2025! Stacja planuje powtórzyć sukces ubiegłorocznej imprezy
  2. Explozja z premierą utworu „Maniura”. Kobieta, taniec i charakter w nowym klubowym hicie
  3. PILNE! Nikola Raczko z Top Girls wygrała po 8 latach! Sąd był bezwzględny! Lekarz skazany za molestowanie!
  4. Małgorzata Główka z Camasutry wygląda jak milion dolarów!
  5. Syn pożegnał gwiazdora disco polo słowami, które łamią serce. „Byłeś kimś więcej niż tata…”
  6. Marcin Miller BOYS i Blondi razem w „Uzależniłaś mnie”. Posłuchaj przedpremiery!
  7. Marcin Miller i Tede nagrali diss! Komu się oberwie?
  8. Zespół Diadem zaskakuje nowością! Premiera utworu „Miłość w sercu mam” z teledyskiem prosto z Chorwacji
NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
Obserwuj nas w social mediach
Twórz portal razem z nami
Wiadomości
Teledyski
Zespoły