Reklama

2014-04-10T02:00:00+02:00 Oświadczenie D-Bomb ws. Boombastic W oświadczeniu czytamy:   W dniu 3 marca 2014 r. w serwisie internetowym YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=Cqzh13bMmuM) opublikowane zostało nagranie zespołu Boombast https://disco-polo.info/uploads/news/2014/04/bomb.jpg

Oświadczenie D-Bomb ws. Boombastic

Autor: Adam Begier , 10 Kwiecień 2014  02:00
Oświadczenie D-Bomb ws. Boombastic
Źródło zdjęć:
Reklama

W oświadczeniu czytamy:   W dniu 3 marca 2014 r. w serwisie internetowym YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=Cqzh13bMmuM) opublikowane zostało nagranie zespołu Boombastic pt. ”Disco polo włącz!”. Chciałem Państwa poinformować, że nagranie...

Reklama

W oświadczeniu czytamy:

 

W dniu 3 marca 2014 r. w serwisie internetowym YouTube (

" target="_blank" rel="nofollow">
) opublikowane zostało nagranie zespołu Boombastic pt. ”Disco polo włącz!”. Chciałem Państwa poinformować, że nagranie ”Disco polo włącz!” w bezprawny sposób wykorzystuje stworzony i utrwalony przeze mnie w 2011 roku utwór „Disco polo włącz”, którego tekst zgłoszony został do ZAiKSu jako: ”Disco polo włącz”, autor i kompozytor Bartosz Padyasek.

 

 

Pan Piotr Kuśmierczyk i Pan Jan Kiepas bez mojej wiedzy i zgody wykorzystali ten tekst w swoim nagraniu, przypisując sobie jego autorstwo i rozpowszechniając go jako własną twórczość. W rażący sposób i w pełni świadomie naruszyli tym samym moje prawa autorskie osobiste i majątkowe.

 

 

Obecnie – po podjęciu przeze mnie kroków prawnych – opis nagrania ”Disco polo włącz!” zamieszczonego w serwisie YouTube został uzupełniony o moje imię i nazwisko jako współautora tekstu, na co również nie wyraziłem zgody, ponieważ sprzeciwiam się jakiemukolwiek rozpowszechnianiu ww. nagrania. Wskazanie mnie jako współautora tekstu nie wyłącza również odpowiedzialności cywilnej i karnej, z jaką wiąże się jego rozpowszechnianie bez mojej zgody.

 

 

Z tego względu podjąłem zdecydowane kroki prawne zmierzające do ochrony moich praw jako twórcy tekstu ”Disco polo włącz”. Będę informował opinię publiczną o postępach w tej sprawie na bieżąco.

 

 

Widać, że niedawne rozstanie z tancerzami nie było tak aksamitne jak wydawało się to wcześniej, a Bartek „ma nosa” do dawania dobrego fundamentu nowym zespołom.


Polecamy
Freaky Boys - Czy Pamiętasz Mnie

MARIO BISCHIN - BELLA CIAO

EXCLUSIV BOYS - TRON

Biżutera Breeli.plPrzeczytaj również:
  1. Czadoman i Maciej Smoliński gwiazdami Domaniewickiej Majówki
  2. Tak wokalistka disco polo ubrała się na ślub koleżanki z branży! Zobaczcie jak wyglądała Twoja Dama!
  3. Jarmark Kazimierzowski Kowal 2023: Koncerty Defis, Filip Lato, Jula, Selfie oraz KOMBI, korowód i niezwykłe atrakcje
  4. Topky i Ronnie Ferrari - Muzyczne połączenie, które wstrząśnie Polską sceną
  5. Szczena z 'Chłopaków do wzięcia' odkrył nieznany talent w teledysku disco polo. Co się stało z jego starym domem? Szokujące nagranie!
  6. Nie uwierzysz, co Joanna Narożna i Dawid Narożny zrobili na tych zdjęciach! Ostrzeżenie: gorące foty gwiazd disco polo!
  7. Śmietanka disco polo na ślubie Pauli Karpowicz i Grzegorza Zimeckiego! Kto pojawił się na wyjątkowym ślubie i weselu? To naprawdę wielkie gwiazdy!
  8. Skolim - nowy król polskiej muzyki?! Jego "Temperatura" to wielki hit!
Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie

Ostatnio dodane
Polecane wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecane wiadomości disco polo
Polecane teledyski disco polo
Polecane zespoły disco polo