Reklama
Polecamy


Reklama

Ostróda bez disco polo? Organizatorzy rozważają zmianę lokalizacji Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Tanecznej!

2018-02-15T12:01:00+01:00 Ostróda bez disco polo? Organizatorzy rozważają zmianę lokalizacji Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Tanecznej! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/02/ogolnopolski-festiwal-muzyki-tanecznej-nie-bedzie-w-ostrodzie-organizatorzy-mysla-nad-zmiana-lokalizacji-1518691734.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Koncert

Prawdopodobnie po raz pierwszy w historii Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej odbędzie się w innym miejscu

Reklama

Firma Green Star oraz World Media, czyli organizatorzy największego festiwalu disco polo w Polsce zastanawiają się nad zmianą lokalizacji. Taki pomysł narodził się z powodu braku odpowiedniego zabezpieczenia infrastruktury wokół Czerwonych Koszar w Ostródzie. Czy po raz pierwszy w historii tak wielkiego wydarzenia jakim jest Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej zmieni się jego lokalizacja?

"Szukamy odpowiedniego miejsca na organizacje naszej imprezy. Chcemy zostać w obecnej lokalizacji, ale w tym roku musimy rozważyć inne miejsce. Do Ostródy przez dwa dni festiwalu przybywa około 60 tysięcy fanów disco polo. To wyjątkowe miejsce, ale aby zapewnić każdemu dobrą zabawę musimy zadbać o bezpieczeństwo wszystkich uczestników. Potrzebne są parkingi, dojazdy dla służby itd. Niestety w tym roku jest z tym problem" - zdradza nam Robert Kiełczewski dyrektor firmy Green Star.

Ostróda to miejsce, gdzie ludzie zawsze doskonale się bawią i mają zapewnioną ogromną ilość miejsc noclegowych. Dodatkowym atutem jest doskonała lokalizacja wśród pięknych jezior. Organizatorzy podkreślają, że chcą jak najszybciej rozwiązać problem z władzami w Ostródzie. Jeśli nie uda się dojść do porozumienia Green Star jak i World Media przeniosą festiwal do jednej z pobliskich miejscowości.

Czy faktycznie Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej nie odbędzie się w Ostródzie? Sprawa jest rozwojowa i o kolejnych krokach w kierunku organizacji największego festiwalu disco polo w Polsce poinformuje Was na łamach naszego serwisu disco-polo.info

Zobaczcie jak bawiliśmy się podczas jednej z edycji.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Uwielbiana formacja Top Girls zdradza plany na ten rok! Tego się nie spodziewaliśmy!
  2. Szokujące zdjęcie tancerki z klipów disco polo. Artystka przeszła ogromną metamorfozę!
  3. Gwiazdor disco polo uderzył boxera! Tym ciosem mógł ustanowić rekord!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.