2023-08-18T11:45:00+02:00 Już dziś Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej Augustów 2023! Zobacz kto wystąpi - najważniejsze inform Najważniejszy festiwal muzyki tanecznej w Polsce wraca w nowej lokalizacji - Augustów 2023. Sprawdź artystów, najważniejsze informacje i bilety już teraz! https://disco-polo.info/uploads/news/juz-dzis-ogolnopolski-festiwal-muzyki-tanecznej-augustow-2023-zobacz-kto-wystapi---najwazniejsze-informacjejpg.jpg

Już dziś Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej Augustów 2023! Zobacz kto wystąpi - najważniejsze informacje!

Autor: Adam Begier , 18 Sierpień 2023  11:45
Już dziś Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej Augustów 2023! Zobacz kto wystąpi - najważniejsze informacje!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Najważniejszy festiwal muzyki tanecznej w Polsce wraca w nowej lokalizacji - Augustów 2023. Sprawdź artystów, najważniejsze informacje i bilety już teraz!Reklama

  Reklama

  Każdy miłośnik lata wie, że to właśnie teraz czas na niezapomniane przygody, chwile radości i oczywiście - dobrą muzykę. W Polsce jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń lata jest bez wątpienia Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej. Po krótkiej przerwie festiwal wraca w pełnej krasie i to w zupełnie nowym miejscu! 

  Od Ostródy do Augustowa: Nowa Lokalizacja Festiwalu

  Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej miał swój długoletni dom w Ostródzie, przyciągając gwiazdy muzyki tanecznej z całego kraju. Niestety, przerwa w ubiegłym roku związana z problemami finansowymi miasta. Jednak w roku 2023 festiwal powraca ze zdwojoną siłą, tym razem przenosząc się do malowniczego Augustowa. To niezwykła okazja do nowego początku, inspirujących zmian i niezapomnianych muzycznych przeżyć.

  Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej Augustów 2023 - Kto Wystąpi?

  Czy istnieje lepszy sposób na spędzenie letnich wieczorów niż przy dźwiękach ulubionych utworów i rytmach tanecznej muzyki? Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej Augustów 2023 obiecuje spełnienie tych marzeń. Oto tylko kilka z wielu artystów, którzy zawładną sceną:

  Plan na Dwa Dni: Muzyka, Taniec i Niesamowita Atmosfera

  Wszystkich miłośników muzyki tanecznej zachęcamy do zaznaczenia dat w swoich kalendarzach: 18 i 19 sierpnia 2023. Te dni zostaną wypełnione dźwiękami, tanecznymi rytmami i niezapomnianymi emocjami. 18 sierpnia to czas na plenerową imprezę, która odbędzie się na zielonych terenach Augustowa. Natomiast 19 sierpnia amfiteatr będzie gościć wyjątkowe wydarzenie, a najlepsza wiadomość to to, że wstęp będzie całkowicie darmowy! Spodziewajmy się, że ponad 25 artystów stworzy prawdziwy muzyczny rollercoaster dla publiczności.

  Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej Augustów 2023 Bilety i Transmisja Live

  Niezapomniany festiwal wymaga odpowiedniego wejścia. Bilety na Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej Augustów 2023 są już dostępne w cenie 149 złotych i można je nabyć na popularnym serwisie ebilet.pl. To mały kawałek papieru, który otworzy drzwi do niezapomnianych muzycznych doznań. Jeśli jednak planujesz uczestniczyć tylko w sobotniej części wydarzenia, mamy dobrą wiadomość - wstęp jest zupełnie bezpłatny!

  Niestety, transmisja na żywo nie będzie dostępna, ale wydarzenie będzie pokazane w późniejszym terminie, dając szansę wszystkim na skosztowanie festiwalowej atmosfery.

  Reklama
  Galeria zdjęć:
  Plik Augustów 2023 plakat.jpg_0..jpg
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Przepiękna premiera od Justyny Lubas! "Schowaj mnie" idealna piosenka na ślub!
  2. Agata Siek-Woner z Amber Management: Niezastąpiona siła w świecie muzyki
  3. Sukces zespołu Bayera! Ich nowy hit "Kocha się raz" zdobywa Polskę – Zobacz, dlaczego wszyscy go uwielbiają!
  4. "Uśmiech Czarujący" w Nowej Odsłonie: Dance 2 Disco odświeżąją hit Jokera!
  5. Tomek Olejnik wkracza do oktagonu FAME 20 w rytmach „Ferrari Italia" | VIDEO
  6. Disco polo dlaczego taka nazwa? Historia Nazwy, która Zmieniła Polską Scenę Muzyczną
  7. Zespół Massive na ustach całej Polski! Posłuchajcie ich wersji hitu pt. "Noc złamanych serc" i zobaczcie ten niesamowity weselny taniec!
  8. ZGŁOŚ SIĘ! Marzysz o karierze w disco polo u boku TOPowej gwiazdy DiscoBOYS? To właśnie Twoja szansa!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie