Reklama
Polecamy


Reklama

Ostro Zenon Martyniuk (Akcent): Proszę mnie nie kojarzyć i nie przypisywać do żadnej partii politycznej!

2019-04-15T08:00:00+02:00 Ostro Zenon Martyniuk (Akcent): Proszę mnie nie kojarzyć i nie przypisywać do żadnej partii politycznej! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/04/ostro-zenon-martyniuk-akcent-prosze-mnie-nie-kojarzyc-i-nie-przypisywac-do-zadnej-partii-politycznej-1555247279.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Król disco polo wydał oświadczenie!

Reklama

Zenon Martyniuk to człowiek, dla którego muzyka disco polo i sprawianie radości swoim fanom jest najważniejsze. Lider zespołu Akcent wielokrotnie w rozmowie z naszą redakcją mówił, że nie wyobraża sobie życia bez muzyki disco polo i koncertów.

Zobacz również: Genialna premiera od Daj To Głośniej! Nowość "Andrzej Łajdaku" podbije miliony serc Polaków?! Internauci już komentują!

Uwielbiany wokalista nigdy nie deklarował poparcia partii, wręcz unikał tematów politycznych. Dla niego najważniejsza jest muzyka. Niestety ostatnio w mediach pojawiła się informacja, że Zenon Martyniuk poparł Tomasza Frankowskiego z Koalicji Europejskiej. W filmie, który jest bardzo popularny w internecie widzimy Zenka i Tomka, gdzie lider zespołu Akcent zachęca do wzięcia udziału w najbliższych wyborach. Zła interpretacja oglądających zmusiła króla disco polo do opublikowania oświadczenia!

Oświadczenie z dnia 13.04.2019
--------------------------------------------
W związku z wykorzystaniem na Fan Page Pana Tomasza Frankowskiego mojej wypowiedzi dementuję plotki i fałszywe interpretacje tego faktu: nie byłem i nie jestem związany z żadną partią polityczną, nie popieram żadnego komitetu wyborczego i nie angażuje się w politykę. Moja muzyka jest dla wszystkich, ma łączyć, a nie dzielić. Jestem artystą, który śpiewa swoje piosenki, aby każdy mógł czerpać z nich radość. Proszę mnie nie kojarzyć i nie przypisywać do żadnej partii politycznej. Jestem tylko artystą. Moją intencją było zachęcenie wszystkich obywateli Polski do skorzystania z prawa do głosowania. Zenon Martyniuk

Popularny Zenon Martyniuk wielokrotnie powtarzał, że on do polityki się nie "pcha", jego życie opiera się na muzyce i śpiewaniu, a nie wspieraniu polityków, czy deklarowania miłości do jakiejkolwiek partii politycznej.

Czy uważacie, że Zenon Martyniuk dobrze zareagował na takie insynuacje?! Czekamy na Wasze komentarze.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Niezwykła premiera w świecie disco polo! Jorrgus przeszedł samego siebie?!
  2. Prywatne nagrania ze ślubu syna Sławomira Świeżyńskiego w najnowszym teledysku grupy Bayer Full! Musisz to zobaczyć!
  3. Magda Narożna Piękni i Młodzi zorganizowała córce niezapomniane urodziny!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.