Reklama
Polecamy


Reklama

Ostro Zenon Martyniuk (Akcent): Proszę mnie nie kojarzyć i nie przypisywać do żadnej partii politycznej!

2019-04-15T08:00:00+02:00 Ostro Zenon Martyniuk (Akcent): Proszę mnie nie kojarzyć i nie przypisywać do żadnej partii politycznej! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/04/ostro-zenon-martyniuk-akcent-prosze-mnie-nie-kojarzyc-i-nie-przypisywac-do-zadnej-partii-politycznej-1555247279.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Król disco polo wydał oświadczenie!

Reklama

Zenon Martyniuk to człowiek, dla którego muzyka disco polo i sprawianie radości swoim fanom jest najważniejsze. Lider zespołu Akcent wielokrotnie w rozmowie z naszą redakcją mówił, że nie wyobraża sobie życia bez muzyki disco polo i koncertów.

Zobacz również: Te kobiety rządzą na rynku muzycznym! To nowe królowe disco polo?!

Uwielbiany wokalista nigdy nie deklarował poparcia partii, wręcz unikał tematów politycznych. Dla niego najważniejsza jest muzyka. Niestety ostatnio w mediach pojawiła się informacja, że Zenon Martyniuk poparł Tomasza Frankowskiego z Koalicji Europejskiej. W filmie, który jest bardzo popularny w internecie widzimy Zenka i Tomka, gdzie lider zespołu Akcent zachęca do wzięcia udziału w najbliższych wyborach. Zła interpretacja oglądających zmusiła króla disco polo do opublikowania oświadczenia!

Oświadczenie z dnia 13.04.2019
--------------------------------------------
W związku z wykorzystaniem na Fan Page Pana Tomasza Frankowskiego mojej wypowiedzi dementuję plotki i fałszywe interpretacje tego faktu: nie byłem i nie jestem związany z żadną partią polityczną, nie popieram żadnego komitetu wyborczego i nie angażuje się w politykę. Moja muzyka jest dla wszystkich, ma łączyć, a nie dzielić. Jestem artystą, który śpiewa swoje piosenki, aby każdy mógł czerpać z nich radość. Proszę mnie nie kojarzyć i nie przypisywać do żadnej partii politycznej. Jestem tylko artystą. Moją intencją było zachęcenie wszystkich obywateli Polski do skorzystania z prawa do głosowania. Zenon Martyniuk

Popularny Zenon Martyniuk wielokrotnie powtarzał, że on do polityki się nie "pcha", jego życie opiera się na muzyce i śpiewaniu, a nie wspieraniu polityków, czy deklarowania miłości do jakiejkolwiek partii politycznej.

Czy uważacie, że Zenon Martyniuk dobrze zareagował na takie insynuacje?! Czekamy na Wasze komentarze.

Reklama

Zobacz również

  1. Formacja Gańczak z nowym hitem disco polo?!
  2. Celebryci na wielkiej gali disco polo! Będziecie w szoku kto!
  3. Całe życie na kredycie! Gwiazdy disco polo zaskoczyły muzycznym wyznaniem!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Zobacz nasz kanał na YT

Facebook

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.