Reklama


Reklama

Ostra odpowiedź gwiazdora disco polo na wpis znanego polityka!

2020-06-25T17:30:00+02:00 Ostra odpowiedź gwiazdora disco polo na wpis znanego polityka! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/gwiazdor-disco-polo-ostro-do-polityka-muzycy-maja-dosc-czekania-1592342641.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/dbomb_bartek/
Reklama


Życie gwiazd

Riposta wokalisty była dobitna i natychmiastowa. Gwiazdor zwrócił się do posła, że skoro ten ciężko pracuje i jednocześnie gromadzi tłumy, to mógłby

Reklama

Branża disco polo nadal cierpi, choć inne zgromadzenia pozamuzyczne są dozwolone. Bartek Padyasek publicznie powiedział co myśli o pomijaniu artystów w odmrażania gospodarki. Świat muzyki tanecznej powoli wraca do gry.

Zobacz również: Letni i Chwytak w nowym utworze! Czy będzie to nowy hit disco polo?

Muzykom został podany tlen, głównie dzięki możliwości organizowania imprez rodzinnych do 150 osób. Coraz częściej na takich zgromadzeniach wykonawcy się pojawiają i porywają gości do szalonej zabawy. Fakt jest jednak taki, że 150 osób, to idealna impreza dla Dj’a czy zespołu weselnego.

Topowe formacje są w tej chwili zaprogramowane do muzycznego uwodzenia tłumów. Festyny i festiwale, to fundamentalne wydarzenia dla wszystkich przedstawicieli muzyki tanecznej.

Rozgoryczenie narasta z każdym dniem, a słuszny żal często pojawia się w internecie. Lider formacji D-Bomb, Bartek Padyasek postanowił skomentować wpis Adama Andruszkiewicza, posła na sejm i sekretarza stanu w Ministerstwie Cyfryzacji. Polityk zarzekał się w swoim poście, że ciężko pracuje.

Riposta wokalisty była dobitna i natychmiastowa. Gwiazdor zwrócił się do posła, że skoro ten ciężko pracuje i jednocześnie gromadzi tłumy, to mógłby też pozwolić popracować innym.

Chodzi oczywiście o muzycznych wykonawców. Warto zobaczyć cały wpis piosenkarza. Bez trudu można dostrzec, że czara goryczy się przelała. A Wy jak uważacie? Imprezy plenerowe powinny znowu się odbywać?

Zobacz również: Nowa miłość Artysty disco polo?! Wszystkiemu winien jest jego brat!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdy disco polo uchylają rąbek tajemnicy dotyczącej współpracy! Internauci pod wrażeniem!
  2. Dramat gwiazdora disco polo! Artysta poinformował o śmierci ukochanej osoby!
  3. Magda Narożna wdzięczy się na tronie! Wiemy, co przygotowała z zespołem Piękni i Młodzi!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.