2020-06-25T17:30:00+02:00 Ostra odpowiedź gwiazdora disco polo na wpis znanego polityka! Riposta wokalisty była dobitna i natychmiastowa. Gwiazdor zwrócił się do posła, że skoro ten ciężko pracuje i jednocześnie gromadzi tłumy, to mógłby https://disco-polo.info/uploads/news/2020/06/gwiazdor-disco-polo-ostro-do-polityka-muzycy-maja-dosc-czekania-1592342641.jpg Disco-Polo.info

Ostra odpowiedź gwiazdora disco polo na wpis znanego polityka!


Riposta wokalisty była dobitna i natychmiastowa. Gwiazdor zwrócił się do posła, że skoro ten ciężko pracuje i jednocześnie gromadzi tłumy, to mógłby

Autor: Goliat, 25 Czerwiec 2020  17:30
Źródło zdjęć: instagram.com/dbomb_bartek/
Ostra odpowiedź gwiazdora disco polo na wpis znanego polityka!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. DiscoPrince wraca z hitem "Nie wiem nic"! Teledysk w stylu lat 90. podbija rynek disco polo! Fani "prawdziwy hit lata"
 2. Patryk Szmajkowski z nowym hitem "BIKER" - wakacyjna opowieść o miłości na rowerze podbije listy przebojów?!
 3. Letnie Hity Disco Polo 2024: Niezapomniane Przeboje na Twoją Imprezę!
Reklama

Branża disco polo nadal cierpi, choć inne zgromadzenia pozamuzyczne są dozwolone. Bartek Padyasek publicznie powiedział co myśli o pomijaniu artystów w odmrażania gospodarki. Świat muzyki tanecznej powoli wraca do gry.

Zobacz również: Królowa?! Klaudia Zielińska zachwyca wyjątkowym głosem! Zobaczcie jak śpiewa NA ŻYWO podczas koncertu singiel "Baila" VIDEO

Muzykom został podany tlen, głównie dzięki możliwości organizowania imprez rodzinnych do 150 osób. Coraz częściej na takich zgromadzeniach wykonawcy się pojawiają i porywają gości do szalonej zabawy. Fakt jest jednak taki, że 150 osób, to idealna impreza dla Dj’a czy zespołu weselnego.

Topowe formacje są w tej chwili zaprogramowane do muzycznego uwodzenia tłumów. Festyny i festiwale, to fundamentalne wydarzenia dla wszystkich przedstawicieli muzyki tanecznej.

Rozgoryczenie narasta z każdym dniem, a słuszny żal często pojawia się w internecie. Lider formacji D-Bomb, Bartek Padyasek postanowił skomentować wpis Adama Andruszkiewicza, posła na sejm i sekretarza stanu w Ministerstwie Cyfryzacji. Polityk zarzekał się w swoim poście, że ciężko pracuje.

Riposta wokalisty była dobitna i natychmiastowa. Gwiazdor zwrócił się do posła, że skoro ten ciężko pracuje i jednocześnie gromadzi tłumy, to mógłby też pozwolić popracować innym.

Chodzi oczywiście o muzycznych wykonawców. Warto zobaczyć cały wpis piosenkarza. Bez trudu można dostrzec, że czara goryczy się przelała. A Wy jak uważacie? Imprezy plenerowe powinny znowu się odbywać?

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
KAROLINA DZIUBIŃSKA - Juan De Marco

Cristo Dance - Miłość

Wojciech Kaczmarek

LAURA - Nasz czas

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Przerobił Tuwima na Disco Polo! Hit?! 4Ever zaskakuje premierą 'Dwa Michały Fani "Absolutny przebój"
 2. Dawid Narożny milionerem? Oszalał ze szczęścia!
 3. Shantel bije rekordy! 'Takiego drania pokochałaś' wciąż podbija serca fanów! Gwiazdy disco polo na szczycie!
 4. Gratka dla fanów grupy Classic! Wielki HIT "Hej czy Ty wiesz" pojawił się w sieci w nowej, KLUBOWEJ wersji! Podbije lato 2024?!
 5. Nowy Hit na Scenie Disco: "Młoda zaskoczyła premierą pt. Drań"! Gwiazda show Polsatu zdeklasuje tym konkurencje?!
 6. Loverboy znowu na fali! Nowy, kontrowersyjny teledysk gwiazdy disco polo "The Bill" zdobywa popularność!
 7. Valdi Podbija YouTube z Letnim Hitem "Sopot"!
 8. Znani producenci przerobili znany hit "Bo z dziewczynami"! Jak brzmi w takiej wersji disco polo?!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie