Reklama
Polecamy


Reklama

Operacja wzroku wokalistki disco polo?! Co z koncertami?

2018-05-14T19:22:00+02:00 Operacja wzroku wokalistki disco polo?! Co z koncertami? https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/05/operacja-wzroku-wokalistki-disco-polo-co-z-koncertami-1526226130.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

"Nadzieją mogła być dla niej laserowa korekcja wzroku, ale lekarz odradził jej zabieg"

Reklama

 

Do niedawna nikt nie wiedział o tym, że ma wadę wzroku. Elwira Mejk nie pokazywała się bowiem w okularach na scenie. Zakładała je tylko w domowym zaciszu. Jednak teraz musiała zmienić swoje przyzwyczajenia. Co się stało? Mąż nie lubi jej w okularach – Całe życie borykam się z wadą wzroku.W wieku 20 lat miałam -0,5 dioptrii. Teraz to -2,04 na prawym oku i -1,75 na lewym. Do tego wszystkiego doszedł jeszcze astygmatyzm – zdradza w rozmowie z nami wokalistka. – Dotąd radziłam sobie dzięki soczewkom, ale od października trzy razy miałam zapalenie spojówek i musiałam z nich zrezygnować – dodaje.

Niestety, jak przyznaje, wiąże się to dla niej z nieprzyjemnościami. – Przy scenicznym oświetleniu widzę tak niewiele, że nie jestem w stanie rozróżnić, czy zwracam się do kobiety, czy do mężczyzny. Zdarzyło mi się, że powiedziałam do dziewczyny z pierwszego rzędu: „A może ten pan zaśpiewa z nami” – przyznaje. Idąc ulicą w rodzinnym Morągu, dla bezpieczeństwa kiwa wszystkim głową, aby sąsiedzi nie pomyśleli, że zadziera nosa. – Wiem, że powinnam częściej nosić okulary, ale mój mąż ich nie lubi. Mówi, że wyglądam w nich na ważniejszą – zdradza. Nadzieją mogła być dla niej laserowa korekcja wzroku, ale lekarz odradził jej zabieg. – Mam problemy z kanalikami łzowymi. Jestem już po trzech operacjach lewego oka, a to ważne przeciwwskazanie – mówi. – Muszę więc sobie jakoś radzić.

Na tę chwilę zespół Mejk gra wiele koncertów podczas letniej trasy, a Elwira trochę częściej pokazuje się w okularach.

Źródło: Gazeta "Na Żywo".

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Imperator i cesarz disco polo razem! Ten występ cała Polska zapamięta na długo!
  2. Wokalista disco polo przegrał walkę z nowotworem! Po tej śmierci branża jeszcze długo się nie podniesie!
  3. Nowość w disco polo! Gorąca propozycja od Mario Bischina ma szanse na tytuł hitu lata 2020?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.