2023-09-04T20:36:00+02:00 Opadną Wam szczęki! Co za popis wokalnych umiejętności Angeliki Żmijewskiej. Zamknie buzie niedowiarkom, Angelika Żmijewska z Topky zaskakuje interpretacją „Careless Whisper”. Dowód na wszechstronność talentu w świecie disco polo. https://disco-polo.info/uploads/news/co-za-popis-wokalnych-umiejetnosci-angeliki-zmijewskiej-zamknie-buzie-niedowiarkom-ze-w-disco-polo-nie-trzeba-umiec-spiewacjpg.jpg Disco-Polo.info

Opadną Wam szczęki! Co za popis wokalnych umiejętności Angeliki Żmijewskiej. Zamknie buzie niedowiarkom, że w disco polo nie trzeba umieć śpiewać!


Angelika Żmijewska z Topky zaskakuje interpretacją „Careless Whisper”. Dowód na wszechstronność talentu w świecie disco polo.

Autor: Adam Begier, 04 Wrzesień 2023  20:36
Źródło zdjęć: instagram.com/angelika.zmijewska/
Opadną Wam szczęki! Co za popis wokalnych umiejętności Angeliki Żmijewskiej. Zamknie buzie niedowiarkom, że w disco polo nie trzeba umieć śpiewać!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Zenon Martyniuk i Marcin Siegieńczuk na meczu Jagiellonii Białystok - Czy dziś będą świętować mistrza?
 2. Gwiazdor disco polo pragnie dwóch kobiet w łóżku! Kamil Kossakowski szczerze o swoim marzeniu! Tego pragnie wielu mężczyzn!
 3. Karol Zawrotniak Defis: Archiwalne nagranie z castingu do DiscoStar! Już wtedy miał wielki talent! | VIDEO
Reklama

  Nie każdy wie, że za kolorowym światem disco polo kryją się prawdziwi artyści, pełni pasji do muzyki i pełni zdolności wokalnych. Angelika Żmijewska to doskonały tego przykład.

  Angelika Żmijewska – gwiazda disco polo o wielu twarzach

  Angelika, często nazywana przez fanów "Andzią", to jedna połowa znanego zespołu Topky. Choć rynek disco polo może wydawać się niektórym monotonny, to Andzia z pewnością do takich artystów nie należy. Ostatnie nagranie, które opublikowała na swoim profilu na Instagramie, jest dowodem na to, że jej talent jest wszechstronny.

  "Careless Whisper" w wykonaniu wokalistki disco polo?

  Wybór kawałka „Careless Whisper” mógł dla wielu być zaskoczeniem. Utwór ten, który zdobył serca wielu pokoleń, kojarzony jest przede wszystkim z delikatnym saksofonem i głębokim przekazem. Angelika postanowiła dać mu nieco nowego charakteru, nie tracąc jednak na jakości i głębokości przekazu. Jej interpretacja pokazała, że disco polo może być nie tylko zabawą, ale i prawdziwą sztuką.

  Niewątpliwy talent

  Andzia od dawna kojarzona jest z energetycznymi hitami i zabawą na scenie. Tym razem jednak postanowiła pokazać swoją bardziej intymną stronę. Jej wersja „Careless Whisper” pokazuje, jak bardzo jest wszechstronna jako artystka. Seksowny strój, w którym wystąpiła w nagraniu, dodał całości pikanterii, ale to przede wszystkim jej głos zwrócił uwagę fanów.

  Wpis Angeliki pod nagraniem jest wyrazem miłości do muzyki. Nie ma wątpliwości, że muzyka jest dla niej czymś więcej niż tylko pracą. Jest to jej pasja, która pozwala jej na wyrażanie siebie i dzielenie się tym z innymi.

  Angelika Żmijewska pokazała, że disco polo to nie tylko proste rytmy i chwytliwe refreny. To także głębia, pasja i niewątpliwy talent. Jej wersja „Careless Whisper” to prawdziwa uczta dla uszu i dowód na to, że w disco polo jest miejsce dla prawdziwej sztuki. Dla wszystkich sceptyków gatunku – warto posłuchać i dać się przekonać!

  Reklama

  Topky - Pokora

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Gorąca premiera: Kayla z nowym hitem "Looknij na mnie"!
  2. Skolim – Król Latino gwiazdą w Sopocie! Wystąpi w dwóch miejscach na Monciaku i w Operze Leśnej
  3. Co za VIDEO! Marcin Miller Boys, zdobywa słynne schody z filmu "Rocky"!
  4. Scena disco polo należy do Niej?! Edyta Jończyk debiutuje z nową płytą! Oto szczegóły! Kolejna w drodze!
  5. Niespodzianka! Gwiazdy disco polo Massive przygotowali NOWOŚĆ "Szkolna LOVE"! TYLKO U NAS!
  6. MEGA PREMIERA: Demeters - "Ożenię się"
  7. Tak się ubrała na koncert! Znana wokalistka disco polo Iness szokuje stylizacją! Internautom brakuje tchu?!
  8. Massive zaskakuje coverem "Chachary"! Czy przebiją oryginał? Posłuchaj, jak im poszło!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie