2024-05-09T12:47:00+02:00 Polacy Ich kochają?! Grupa MIG tym utworem rozkochała całą Polskę! Posłuchajcie jak brzmią NA żywo! VI Zespół Mig rozgrzewa publiczność podczas koncertu, wykonując hit "Ona Jedyna" na żywo! Obejrzyj ten niesamowity występ https://disco-polo.info/uploads/news/ona-jedyna-zespolu-mig---niepowtarzalny-hit-disco-polo-na-zywo-ten-utwor-kocha-cala-polskajpg.jpg Disco-Polo.info

Polacy Ich kochają?! Grupa MIG tym utworem rozkochała całą Polskę! Posłuchajcie jak brzmią NA żywo! VIDEO


Zespół Mig rozgrzewa publiczność podczas koncertu, wykonując hit "Ona Jedyna" na żywo! Obejrzyj ten niesamowity występ

Autor: Adam Begier, 09 Maj 2024  12:47
Źródło zdjęć: facebook.com/ZespolMig
Polacy Ich kochają?! Grupa MIG tym utworem rozkochała całą Polskę! Posłuchajcie jak brzmią NA żywo! VIDEO
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Goka w nowym singlu „Kosmos” – Energetyczny Hit!
 2. "Kochać można tylko raz" - Gorąca Premiera Romeo
 3. Giełda Talentów, czyli wyszukiwanie nowych muzycznych artystów pod okiem lidera zespołu Rajmund!
Reklama

  Grupa Mig rozgrzewa publiczność hitem "Ona Jedyna"

  Kiedy mówimy o świecie disco polo, nie sposób pominąć jednego z największych hitów, "Ona Jedyna" zespołu Mig. Utwór ten od chwili premiery w 2015 roku zdobył serca fanów, a liczba jego wyświetleń na platformach streamingowych przekroczyła 56 milionów. To dowód na to, jak wielki wpływ miała ta piosenka na scenę muzyki tanecznej.

  W jednym z najnowszych nagrań z koncertu grupa Mig wykonała "Ona Jedyna" na żywo, co wywołało żywiołową reakcję zgromadzonej publiczności. Fani doskonale znali każde słowo i nucili melodię wraz z zespołem. Ich energia i zaangażowanie są najlepszym dowodem na to, jak kultowy stał się ten utwór wśród miłośników disco polo.

  Piosenka zespołu Mig, która podbiła serca fanów

  Wielu fanów podkreśla, że "Ona Jedyna" ma w sobie coś wyjątkowego. Zespół Mig stworzył piosenkę, która na stałe zapisała się w historii disco polo dzięki chwytliwej melodii, prostemu, ale emocjonalnemu tekstowi oraz charakterystycznemu brzmieniu. Warto dodać, że popularność tego utworu wykracza daleko poza scenę koncertową – jest to jeden z tych kawałków, który na długo pozostaje w głowach słuchaczy, niezależnie od wieku.

  Nic dziwnego, że "Ona Jedyna" od lat cieszy się taką popularnością, będąc jednym z najbardziej rozpoznawalnych przebojów w repertuarze zespołu Mig. Wykonanie na żywo dodaje jeszcze więcej emocji i energii, co widać na nagraniu z koncertu. Fani po prostu kochają tę piosenkę i każde wykonanie na żywo.

  Nie ma wątpliwości, że "Ona Jedyna" to fenomenalny hit, który nieprzerwanie zachwyca fanów od momentu premiery. To właśnie dzięki takim przebojom zespół Mig ugruntował swoją pozycję jako jednego z czołowych wykonawców w świecie disco polo.

  Reklama

  Marek Gwiazdowski MIG - Ona Jedyna

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Musicloft z gorącą premierą "Papi" - Hit Lata 2024?
  2. Natalia Siemieniecka z Top Girls w gorącym bikini – zobacz zdjęcia, które podbijają internet!
  3. Odważne zdjęcie gwiazdy disco polo podbija internet! Elwira Mejk wie, jak wzbudzić zainteresowanie! Zapomniała bielizny?
  4. Tak wygląda partnerka uwielbianego gwiazdora disco polo! Zjawiskowa Natalia Troczyńska rozpala internet!
  5. Polacy pokochali ten utwór! Matt Palmer podbija internet NOWOŚCIĄ 'Będę Twym Aniołem'. To odświeżona wersja hitu Sumptuastic "Kołysanka""
  6. Festiwal Disco Ostróda 2024 - Czwarta pula biletów w niższej cenie kończy!
  7. C.Y.G.A.N. powraca z hitem lata! "Światła jak diamenty" podbija parkiety i serca fanów!
  8. Mieli powód, aby tam pojechać! Dawid i Joanna Narożni porwali serca publiczności: Niezwykły koncert w Długoborzu | VIDEO

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie