2023-11-23T16:15:00+01:00 "Ona chce wariata" - Nowa propozycja od Weź Nie Pytaj Nowy hit Weź Nie Pytaj - "Ona chce wariata". Przeczytaj o nadchodzącej piosence Sylwii Morcinek i jej zespołu w świecie disco polo https://disco-polo.info/uploads/news/ona-chce-wariata---nowa-propozycja-od-wez-nie-pytajjpg.jpg

"Ona chce wariata" - Nowa propozycja od Weź Nie Pytaj

Autor: Adam Begier , 23 Listopad 2023  16:15
Źródło zdjęć: facebook.com/pum.vcs1

Nowy hit Weź Nie Pytaj - "Ona chce wariata". Przeczytaj o nadchodzącej piosence Sylwii Morcinek i jej zespołu w świecie disco poloReklama

  Reklama

  Muzyka disco polo od lat cieszy się niesłabnącą popularnością w Polsce, a każdy nowy utwór z tego gatunku wzbudza zainteresowanie fanów. Grupa Weź Nie Pytaj, znana z przeboju "Najlepsi", po pięciu miesiącach milczenia, zapowiada swój najnowszy utwór, który ma szansę stać się kolejnym hitem na parkietach. Sylwia Morcinek, liderka zespołu, z entuzjazmem dzieli się nowinami o nadchodzącej produkcji.

  Weź Nie Pytaj Powraca z nową produkcją!

  Zespół Weź Nie Pytaj, od momentu swojego debiutu, zdobył serca fanów energicznymi i chwytliwymi melodiami. Ich najnowsza propozycja, utwór "Ona chce wariata", zapowiada się na kolejny przebój, który z pewnością szybko znajdzie swoje miejsce na dyskotekowych playlistach. Sylwia Morcinek, z charakterystyczną dla siebie energią, wyraża swoje zadowolenie i podziela się emocjami związanymi z nowym projektem.

  "Nowy numer Weź Nie Pytaj pt. 'Ona chce wariata' jest nie tylko melodią, która wpada w ucho, ale też tekstem, z którym wielu się utożsami" - pisze Morcinek. Zespół, znany z umiejętności tworzenia muzyki bliskiej sercu szerokiej publiczności, tym razem stawia na dynamiczne brzmienia i chwytliwe teksty, które odzwierciedlają radość i niepokój współczesnej młodzieży.

  W świecie muzyki disco polo, gdzie każda nowa piosenka jest oczekiwana z niecierpliwością, "Ona chce wariata" ma wszystkie atuty, by stać się kolejnym hitem. Wyczekiwany przez fanów zespół Weź Nie Pytaj, pod przewodnictwem charyzmatycznej Sylwii Morcinek, ponownie udowadnia, że potrafi tworzyć muzykę, która trafia prosto do serc i nóg słuchaczy.

  Utwór "Ona chce wariata" już wkrótce będzie dostępny na wszystkich popularnych platformach muzycznych, a także z pewnością rozbrzmiewać będzie na parkietach i imprezach w całej Polsce. Fanów zespołu Weź Nie Pytaj i miłośników disco polo czeka prawdziwa muzyczna uczta, która po raz kolejny udowodni siłę i niezmienną popularność tego gatunku w polskiej kulturze muzycznej.

  Reklama

  Weź Nie Pytaj x Góralsky - Najlepsi

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Marcin Miller na scenie teatralnej – Disco Polo wchodzi do teatru! Mamy nagranie | VIDEO
  2. Mega premiera: Swinger - Ta dziewczyna
  3. Topky i Ich nowy przebój: 'Nie liczy się nic' - podbija świat disco polo. To najlepsza premiera dziewczyn?
  4. Zobacz, jak Natalia z Top Girls zachwyca na siłowni! Nie uwierzysz w te zdjęcia
  5. Agbe zachwyca w najnowszej stylizacji | ZDJĘCIA
  6. Następny hit na horyzoncie? Gorąca premiera: Subacik prezentuje nowość pt. 'Gorąca'
  7. Premiera: Boys - Taka Sytuacja w nowej odsłonie
  8. Bracia Malczyńscy zaskakują świat muzyczny! Disco Polo i Audi w roli głównej!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie