2021-04-26T15:08:00+02:00 Ogromny sukces uwielbianej grupy disco polo! Gwiazdor wdzięczny fanom - dziękuje im za wsparcie! https://disco-polo.info/uploads/news/zloto-na-koncie-popularnego-zespolu-disco-polo-to-mu-sie-po-prostu-nalezalojpg.jpg

Ogromny sukces uwielbianej grupy disco polo! Gwiazdor wdzięczny fanom - dziękuje im za wsparcie!

Redakcja , 26 Kwiecień 2021  15:08
Ogromny sukces uwielbianej grupy disco polo! Gwiazdor wdzięczny fanom - dziękuje im za wsparcie!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

To niebywały sukces! Uwielbiana grupa disco polo otrzymała złotą płytę


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Popularny zespół disco polo po raz kolejny znalazł się wśród "ozłoconych" artystów! Playboys, to jedna z najpopularniejszych grup disco polo w Polsce. Jej liderem, a  także autorem muzyki i tekstów, jest Kuba Urbański.

Zobacz również: Rewelacyjny debiut zespołu Abi Power z utworem 'Zrobimy dym' już w sieci! To nowy hit disco polo?

Najbardziej znane utwory Playboys to "Lejde", "Nasza Noc", "Wchodzę na parkiet", czy "Ile czekać mam” - cieszą się ogromną popularnością w serwisie Youtube. Niezliczona ilość hitów procentuje nie tylko wysoką liczbą odsłon na popularnym portalu, ale także i atrakcyjnymi nagrodami!

Kuba Urbański w swoich mediach społecznościowych przekazał fanom radosną nowinę! 21 kwietnia Związek Producentów Audio-Video w Polsce, przyznał zespołowi Playboys złotą płytę za utwór “Razem”! To niebywały sukces! Tym bardziej, że nie jest to pierwsze wyróżnienie w karierze grupy, bowiem ZPAV doceniał twórczość naszych gwiazdorów już parokrotnie!

Pierwsza Złota Płyta w Polsce została przyznana, w 1968 roku. Otrzymał ją wtedy Czesław Niemen za album "Dziwny jest ten świat". Dwadzieścia siedem lat później, regulacją i powszechnym przyznawaniem wyróżnień za osiągnięte sukcesy w sprzedaży fonogramów na terenie Polski, zajął się Związek Producentów Audio-Video (ZPAV).

Gratulujemy Kubie ogromnego sukcesu i z niecierpliwością czekamy na kolejne dobre wiadomości!

Zobacz również: Wielki powrót legendarnego wokalisty disco polo! Zbyszek Perkowski Focus powrócił z rewelacyjna premierą pt. 'Maska'

Reklama

PLAYBOYS - Razem

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk: PLAYBOYS - Razem
PolecamyValdi - Białe to białe do

Reklama
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Popularny wokalista disco polo zdradza kulisy swojej nowej produkcji! Zapowiada się muzyczny sztos?!
  2. Drapieżna i mega gorąca premiera od formacji News szaleje w sieci! Utwór pt. 'Koci pazur' przypadł do gustu internautom!
  3. Gorąca i nietypowa premiera od Mirage i Yoko w doskonałej jakości na YouTube 'Jednym słowem cudeńko' fani zachwyceni!
  4. Wielki smutek w rodzinie królowej śląskich szlagierów! Teresa Werner w żałobie - podzieliła się z fanami ogromną tragedią! Internauci współczują!
  5. Wyjątkowa niespodzianka dla fanów Marcina Millera BOYS! Na NOWOŚĆ okaże się wielkim hitem 2022 roku?!
  6. Emilia Sanecka i Zenon Martyniuk w duecie?! Gwiazda Daj to Głośniej zachwycona Królem disco polo!
  7. Cezary Pazura interpretuje znane hity disco polo! W jego wykonaniu brzmią jak wielkie dzieła literackie! | VIDEO
  8. Wielkie zmiany w życiu muzyka! Ukochana wokalisty disco polo pokazała pierścionek zaręczynowy! Jest obłędny!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami