2016-12-04T19:44:00+01:00 Od początku byli skazani na sukces?! – Mają 30 baniek! Playboys sypie hitami, jak z rękawa. Każda nowa propozycja grupy cieszy się ogromnym uznaniem wśród publiczności w tym również sympatyków innych gatunków muzycznych. I ch https://disco-polo.info/uploads/news/2016/12/Playboys.jpg Disco-Polo.info

Od początku byli skazani na sukces?! – Mają 30 baniek!


Playboys sypie hitami, jak z rękawa. Każda nowa propozycja grupy cieszy się ogromnym uznaniem wśród publiczności w tym również sympatyków innych gatunków muzycznych. I chociaż mogłoby się wydawać, że jako młoda formacja nie mogą osiągnąć nic znacz...

Autor: Adam Begier, 04 Grudzień 2016  19:44
Źródło zdjęć:
Od początku byli skazani na sukces?! – Mają 30 baniek!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Nie ukrywają już związku! Gwiazdy disco polo Roxaok i Damian Spontan są w związku! Zobacz FOTO z ICH romantycznego wyjazdu!
 2. Skalar US znów zaskakuje! Posłuchaj nowej piosenki "Każda Noc"
 3. Mega Koliz zaskakuje nowym utworem "Ty i Ja" z udziałem Marleny Załogi!
Reklama

Playboys sypie hitami, jak z rękawa. Każda nowa propozycja grupy cieszy się ogromnym uznaniem wśród publiczności w tym również sympatyków innych gatunków muzycznych. I chociaż mogłoby się wydawać, że jako młoda formacja nie mogą osiągnąć nic znaczącego, to zdobywają sukces za sukcesem.

 

Dla przykładu, teledysk zrealizowany do piosenki „Lejde” – za którego realizację odpowiada ekipa RakoczyFilmw serwisie YouTube przekroczył już 30 mln wyświetleń! Jest to nie lada wyczyn, gdyż konkurencja jest naprawdę spora.

 

Zespół współtworzony przez Kubę Urbańskiego (wokalista), Kubę Kusińskiego (perkusista) oraz Przemka Kordzińskiego (gitarzysta) – żwawo „rozbujał” rynek muzyki disco swoimi produkcjami.

 

Nam – redakcji disco-polo.info – nie pozostaje nic innego jak pogratulować zespołowi Playboys pięknego wyniku i życzyć dalszych sukcesów, a Was zaprosić do odtworzenia ponownie teledysku, który święci swoje triumfy.

 

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
BOSKY - Ta Jedyna

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Są ikonami disco polo?! Grupa Diadem szykuje się do premiery nowej produkcji! Co przygotowali?!
 2. Sylwia Kossakowska w klubowym wydaniu! Nowa wersja "Ogarnij się" to hit
 3. Zespół Capella zaskoczył jury i zdobył serca! Nowy talent muzyczny wygrywa konkurs
 4. Nowość od LETNI: Energetyczny hit "Moje Auto"
 5. Dawid Narożny i Joanna gwiazdami na weselu Rutkowskich: Luksusowe Prezenty i Niezapomniane Show - wydali ponad 100 tys.
 6. Nowy hit od Swing3r: "Tu i Teraz" w gorącym klimacie latino – zobacz teledysk z piękną blondynką!
 7. Mega Premiera: "Złoto" w wykonaniu Skolim, Defis, Zenek Martyniuk, Marcin Miller, MIG, Łobuzy, MiłyPan, Radek Liszewski, Magda Narożna, Sławomir
 8. Arek Kopaczewski podbija internet w utworze Marcina Millera BOYS! Fani zachwyceni! Ten utwór to HIT!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie