Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-10-02T10:00:00+02:00 Grupa Playboys doceniona przez topowych artystów? https://disco-polo.info/uploads/news/2019/09/grupa-playboys-doceniona-przez-topowych-artystow-1569861811.jpg
Reklama

Grupa Playboys doceniona przez topowych artystów?

Redakcja , 02 Październik 2019  10:00
Grupa Playboys doceniona przez topowych artystów?
Źródło zdjęć: youngmedia.pl
Reklama

Niecodzienne wyróżnienie w świecie disco polo. Dobra passa zespołu Playboys trwa.

Reklama

Większość wykonawców disco polo marzy o takim wyróżnieniu, jakie dotknęło zespół Playboys. Formacja, której liderem i wokalistą jest Jakub Urbański - została doceniona przez jednego z lepszych polskich raperów.

Zobacz również: Najgorętsze zdjęcie w historii disco polo. Piersi Magdy Narożnej w pełnej krasie!

Teoretycznie nie powinno to nikogo dziwić, ale z drugiej strony jest to zadziwiające, iż raper pisze publicznie, że szanuje wykonawców disco polo! Zespół Playboys napisał:

- Zaszczyt to mało powiedzianeWspominamy ten post, bo przez cały weekend w naszym Playboysowym busie leciala nowa płyta "Chłopaka z Radomia" - tak jak my - @mrkekeoficjalnie i nie chodzi o to żeby się podpiąć, tylko o to żeby przekazać swoje odczucia, bo ten krążek to nie kawałki, to naszym zdaniem poezja opowiedziana w sposób taki, że chcesz do niej wracac i wracać...

Posłuchajcie Warto nawet jeśli to nie jest wasz ulubiony gatunek muzyczny i tak powiecie Sztos Gwarantujemy Śpiewający, a nie zawsze rapujący @mrkekeoficjalnie robi "robotę" #playboysofficial #muzyk #listen #radom #radomskie #chlopaki #mrkękę #pozdro

Trzeba przyznać, że w świecie disco polo chyba jeszcze nikt nie doznał takiego wyróżnienia. Co powiecie na duet? Myślicie, że Panowie nagrają wspólny kawałek, który zjednoczy fanów disco polo i rapu?

Zobacz również: Capitan Folk podbije rynek disco polo?! Ta premiera nawołuje do zabawy!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Gorąca gwiazda disco polo rozgrzała fanów do czerwoności! Pokazała piersi na mrozie!
  2. Imperator disco polo na ustach wszystkich! Genialny występ Marcina Millera (Boys) na Sylwestrze z Dwójką! To było nieziemskie!
  3. Uwielbiany wokalista disco polo wziął ślub w tajemnicy? Zdradziła go obrączka podczas Sylwestrowego koncertu!
  4. Dawid Narożny przeszedł samego siebie! Opadną Wam szczęki!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej