2020-12-22T13:58:00+01:00 Nowe oblicze gwiazdora disco polo, jakiego jeszcze nie widzieliście! https://disco-polo.info/uploads/news/oblicze-gwiazdora-disco-polo-jakiego-jeszcze-nie-widzielisciejpg.jpg
Reklama

Nowe oblicze gwiazdora disco polo, jakiego jeszcze nie widzieliście!

Redakcja , 22 Grudzień 2020  13:58
Nowe oblicze gwiazdora disco polo, jakiego jeszcze nie widzieliście!
Źródło zdjęć: instagram.com/dbomb_bartek/

Artysta pokazał zaskakujące zdjęcie! Efekt przed i po odejmuje mowę


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Artyści disco polo starają się zawsze wyglądać najlepiej jak tylko mogą przed swoimi fanami. Nic w tym dziwnego, w końcu dla wielu z nich są przykładem i inspiracją. Ten Artysta znany jest ze swojego perfekcyjnego stylu. Postanowił on jednak opublikować odważne zdjęcie i pokazać, że nie zawsze wygląda tak rewelacyjnie!

Zobacz również: MEGA Gorące zdjęcie ślicznej wokalistki disco polo podbija sieć! Z jej ramienia zsunęło się ramiączko!

Bartek Padyasek, lider i wokalista grupy D-Bomb, to jedna z bardziej charyzmatycznych osobowości w świecie muzyki disco polo. Gwiazdor od początku swojej kariery wie doskonale, jak porwać tłumy, dzięki czemu kawałki formacji są pozycją obowiązkową na wszelkich imprezowych playlistach. Przez fanów uwielbiany jest za swoją szczerość w wyrażaniu opinii na różne tematy. Na ulicy jest także zauważany z daleka dzięki wyjątkowym stylówkom.

Bartka znamy z nieszablonowego poczucia humoru. Na jego social mediach pojawiło się wyjątkowe zdjęcie, na którym możecie zobaczyć Artystę przed układaniem włosów oraz po. Różnica jest… ogromna! Dzięki porównaniu zobaczyć możemy, jak wiele pracy Artysta musi włożyć w ułożenie fryzury! Chociaż zwykle widujemy go w perfekcyjnych włosach, to jednak wersja „przed” dodaje mu sporo uroku i drapieżności!

Która fryzura Bartka Waszym zdaniem jest lepsza?

Zobacz również: Niezwykła metamorfoza znanej i cudownej gwiazdy disco polo! Fani jej nie poznali! Jak teraz wygląda?!

Reklama

DBOMB - Na zawsze

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk: DBOMB - Na zawsze
PolecamyValdi - Białe to białe do

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Paweł Dudek - Czadoman na wakacjach! Gwiazdor disco polo postawił na ekskluzywny kierunek
  2. Prześliczna gwiazdeczka disco polo świętuje wielki sukces! Przed gwiazdą otworzyły się kolejne drzwi do wielkiej kariery!
  3. Karnawałowa nowość zdolnej wokalistki disco polo trafiła do sieci! Energetyczny kawałek podbije wszystkie taneczne parkiety?!
  4. Zmieniły skład i podbijają rynek muzyczny disco polo! Top Girls pochwaliły się kolejnym wielkim sukcesem!
  5. Kapitalna nowość od Spontan i Menelaos pt. 'Farbowany włos' zatrzęsła branżą disco polo! W klipie wystąpiła Dorota Gwiazdowska!
  6. Popularny wokalista sięgnął po klasykę gatunku! Kuba Urbański - Playboys odświeżył znany utwór disco polo, który kiedyś nuciła cała Polska!
  7. Gorąca nowość zespołu Avangarde podbija sieć! To nowy hit disco polo tegorocznego karnawału?!
  8. Niezwykła metamorfoza znanej i cudownej gwiazdy disco polo! Fani jej nie poznali! Jak teraz wygląda?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami