2021-09-09T17:20:00+02:00 'O jak mi się chce... iść na wesele' - gorąca premierą w świecie disco polo! Uzdolniona wokalistka przeb https://disco-polo.info/uploads/news/o-jak-mi-sie-chce-isc-na-wesele---goraca-premiera-w-swiecie-disco-polo-uzdolniona-wokalistka-przebije-konkurencjepng.png

'O jak mi się chce... iść na wesele' - gorąca premierą w świecie disco polo! Uzdolniona wokalistka przebije konkurencję?

Redakcja , 09 Wrzesień 2021  17:20

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
'O jak mi się chce... iść na wesele' - gorąca premierą w świecie disco polo! Uzdolniona wokalistka przebije konkurencję?
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Nowa propozycja od młodej wokalistki disco polo ma spore szanse podbić serca fanów dobrej zabawy!

Reklama

Świat muzyki disco polo nie zatrzymuje się choćby na chwilę. Najpopularniejszy gatunek muzyczny w naszym kraju codziennie gwarantuje sporo emocji oraz gorących premier. Nie inaczej jest w dniu dzisiejszym.

Zobacz również: Genialna premiera od Sławomira Świerzyńskiego - Bayer Full oraz Marcina Millera - Boys! To prawdziwy sztos!

Młoda, uzdolniona i niezwykla urocza Folk Lady na rynku dała się poznać kilkoma produkcjami, które cieszą się sporym zaintersowaniem. Piosenki takie jak "Luby", czy "Gdyby" odbiły się szerokim echem w branży disco polo.

Reklama

Dziś na łamach naszego serwisu pojawiła się kolejna propozycja, która może mocno namieszać na rynku. "O jak mi się chce" taki tytuł nosi nowa propozycja od Eweliny Garzeł. Niezwykle melodyjna i skoczna produkcja dosłowanie kilka chwil po premierze zbiera pozytywne komentarze od fanów disco polo

Mega nutka Super teledysk  Pozdrawiam serdecznie

Super teledysk przepiękny utwór oraz tekst

Reklama

Teledysk nas przeniesie na wspomniane w tekście wesele, które jest głównym tematem nowości od Folk Lady. Całość prezentuje się niezwykle ciekaweie.

Czy nowość od uroczej Eweliny podbije świat disco polo? Oceńcie sami oglądajac klip to piosenki pt. "O jak mi się chce".

Zobacz również: Takiej współpracy w disco polo nigdy nie było! Defis i Miły Pan w nowości z Bogdanem Borowskim! Wiemy, czym zaskoczą fanów! Tylko u nas

 

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Folk Lady - O jak mi się chce
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Arek Kopaczewski odświeżył wielki hit legendarnej grupy Milano! Wersja gwiazdora disco polo brzmi lepiej niż oryginał?!
  2. Popularne wokalistki Top Girls zaprosiły na scenę dzieci! Koncert gwiazd disco polo przeszedł do historii!
  3. Magdalena Narożna - Piękni i Młodzi trafiła do kliniki! Gwiazda disco polo poddała się skomplikowanemu zabiegowi!
  4. Uwielbiana wokalistka disco polo Justyna Lubas – Top Girls poddała się modnemu zabiegowi! Zobaczcie jak teraz wygląda!
  5. Uwielbiany zespół disco polo odebrał wyjątkową nagrodę. Artyści dziękują fanom!
  6. Wyjątkowa premiera duetu gwiazd disco polo Marioo i Pawła Kucharskiego Top One jest już dostępna w sieci! Fani pod wrażeniem utworu!
  7. Historyczne spotkanie legendarnych gwiazdorów disco polo! To oni stworzyli muzykę chodnikową! Na czele Marcin Miller Boys
  8. Gorące zdjęcie popularnej wokalistki disco polo rozpaliło internet! Co na to fani?!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami