Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
2021-03-23T07:31:00+01:00 Nowy teledysk Sławomira podbija rynek! Jego piękna żona kompletnie nago! https://disco-polo.info/uploads/news/nowy-teledysk-slawomira-podbija-rynek-jego-piekna-zona-kompletnie-nagojpg.jpg
Reklama

Nowy teledysk Sławomira podbija rynek! Jego piękna żona kompletnie nago!

Redakcja , 23 Marzec 2021  07:31
Nowy teledysk Sławomira podbija rynek! Jego piękna żona kompletnie nago!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Premierowy kawałek króla rock polo już w sieci

Reklama

Artyści znani w świecie disco polo często eksperymentują z nowymi brzmieniami, zaskakując tym samym swoich fanów. Tą ścieżką podążył Sławomir i zaprezentował premierowy kawałek, zachowany w zupełnie innym klimacie niż dotąd przyzwyczajeni byliśmy słyszeć. Czy nowy utwór daleki brzmieniowo od disco polo przypadnie do gustu fanom?

Zobacz również: Gwiazdy disco polo wplątały się w spore kłopoty?! Pojawiła się policja!

Sławomira oraz jego pięknej żony nikomu nie trzeba przedstawiać. Para ma na swoim koncie wiele fantastycznych utworów, które w bardzo krótkim czasie stały się hitami i nikt już dziś nie wyobraża sobie dobrej imprezy bez kawałka „Weselny pyton”, „Miłość w Zakopanem”, „Megiera” czy „Totalny love”. W dzień swoich urodzin Artysta wystartował z premierą najnowszego utworu „Będę z nią”, który klimatem daleki jest od disco polo.

Najnowszy kawałek Sławomira to wspaniała opowieść o wielkim uczuciu i ogromnej chęci bycia z ukochaną osobą. W klipie podziwiać możemy taniec samego Artysty wraz z żoną oraz napawać się iście wakacyjnymi widokami. Co ciekawe w teledysku Kajra postanowiła pokazać się kompletnie nago! To bardzo odważny krok, ale to nie pierwszy raz jak przepiękna Magdalena Kajrowicz prowokuje i pokazuje swoją ponętność!

Czy nowość spodoba się fanom i stanie się kolejnym hitem Sławomira? Wszystko na to wskazuje! Utwór w dobę po premierze stał się numerem 1 na karcie na czasie na portalu YouTube!

Czy słyszeliście już najnowszy kawałek Sławomira „Będę z nią”

Zobacz również: Premiera najnowszego kawałka formacji Jorrgus podbije listy przebojów?! Artysta jak zwykle postawił na jakość!

Reklama
Zobacz teledysk: SŁAWOMIR feat. Marcin Wyrostek - BĘDĘ Z NIĄ
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Cudowna królowa disco polo rozkwita! Tym materiałem Magda Narożna rzuciła fanów na kolana!
  2. Gwiazda disco polo odważnie pokazała biust! Ten kadr robi furorę w sieci!
  3. Historyczny moment w świecie disco polo! Opadną Wam szczęki po wysłuchaniu tej nowości!
  4. Przełom w świecie disco polo?! Premierowy kawałek nieźle namiesza!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej