2024-06-22T06:14:00+02:00 Nowy Teledysk Classic: "Zostań na Zawsze" - Muzyczna i Wizualna Petarda Nowy teledysk grupy Classic "Zostań na Zawsze" podbije listy przebojów?! Co takiego przygotowali legendarni artyści? Przekonaj się sam! https://disco-polo.info/uploads/news/nowy-teledysk-classic-zostan-na-wasze---muzyczna-i-wizualna-petardajpg.jpg Disco-Polo.info

Nowy Teledysk Classic: "Zostań na Zawsze" - Muzyczna i Wizualna Petarda


Nowy teledysk grupy Classic "Zostań na Zawsze" podbije listy przebojów?! Co takiego przygotowali legendarni artyści? Przekonaj się sam!

Autor: Goliat, 22 Czerwiec 2024  06:14
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Nowy Teledysk Classic:
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Szokujące zdjęcie Teresy Werner w samej bieliźnie! Gwiazda śląskich szlagierów odważnie pokazała biust!
 2. Kordian w trasie! Sprawdź lipcowe koncerty króla góralskiego folk-disco
 3. Roxaok powraca z hitem lata! "Dzień Kota" rozgrzeje każdą imprezę – musisz to zobaczyć!
Reklama

  Zespół Classic, niekwestionowany lider sceny disco polo, zapowiada coś naprawdę wyjątkowego. Fani zespołu mogą spodziewać się nowatorskiego wideoklipu do utworu "Zostań na Zawsze". To przedsięwzięcie ma na celu dostarczenie zarówno muzycznych, jak i wizualnych emocji na najwyższym poziomie.

  Klasyczne Disco Polo w Nowej Odsłonie

  Zespół Classic zawsze dostarczał swoim fanom muzykę pełną energii i emocji. Teraz, dzięki wsparciu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pracują nad teledyskiem, który ma być prawdziwą perełką na polskiej scenie muzycznej. Projekt jest realizowany w ramach programu Centrum Rozwoju Przemysłów Kreatywnych, co podkreśla jego wagę i prestiż.

  Kochani mamy dla Was niesamowitą niespodziankę  pracujemy nad nowym wideoklipem pt.,, Zostań na wasze”, będzie to coś nowatorskiego, innego … efekty pod koniec roku! Na tym etapie możemy tylko zdradzić,że będzie to zarówno muzyczna jak i wizualna petarda  to olbrzymie przedsięwzięcie powstaje we wsparciu w postaci dofinansowania ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu własnego Centrum Rozwoju Przemysłów Kreatywnych :Rozwój Sektorów Kreatywnych! - oryginalna pisownia

  Innowacyjność i Kreatywność w Disco Polo

  Prace nad teledyskiem "Zostań na Zawsze" są już w zaawansowanym stadium. Zespół obiecuje, że efekty będą widoczne pod koniec roku. Warto zwrócić uwagę na to, że Classic stawia na innowacyjność, co czyni ich najnowszy projekt niezwykle interesującym. Możemy spodziewać się nowatorskich rozwiązań zarówno w warstwie muzycznej, jak i wizualnej.

  Przygotujcie się na muzyczną i wizualną petardę od zespołu Classic! Już teraz wiadomo, że będzie to jedno z największych wydarzeń na polskiej scenie disco polo w nadchodzących miesiącach. Pozostaje nam cierpliwie czekać na premierę i cieszyć się nowym hitem, który z pewnością podbije serca fanów

  Zobacz również: DiscoPrince wraca z hitem "Nie wiem nic"! Teledysk w stylu lat 90. podbija rynek disco polo! Fani "prawdziwy hit lata"

  Reklama

  CLASSIC - To dla Was

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  KAROLINA DZIUBIŃSKA - Juan De Marco

  Cristo Dance - Miłość

  Wojciech Kaczmarek

  LAURA - Nasz czas

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Premiera: Sumptuastic i Matt Palmer w duecie! NOWOŚĆ „Ruszam W Drogę” Hitem Lata? Fani "Nutka mega"
  2. Klaudia Zielińska z nowym letnim hitem! Fani "Nie mogę przestać jej słuchać"Gwiazda podbija tym media VIDEO
  3. Wojciech Kaczmarek zaskakuje nowym hitem! 'Nie Odbierasz' ekspresowo podbija serca słuchaczy! Fani "Nie mogę przestać słuchać"
  4. Von Prais podbija scenę! „Hej Mała” nowym hitem lata?
  5. Klaudia Zielińska zamknęła usta krytykom! Utalentowana wokalistka wykonała HIT 'Bad Boy' na żywo prosto ze swojego domu!
  6. Małgorzata Główka w drapieżnej stylizacji! Zobacz, jak liderka Camasutra podbija serca fanów disco polo!
  7. Znana wokalistka disco polo rozpala internet i wyobraźnię w prześwitującej bluzce! WOW! Paulina Banaszek to najbardziej HOT kobieta w branży?!
  8. 'Gorące usta" hitem w disco polo?! Najnowszy utwór grupy Never juz skrada serca Polaków!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie