Reklama
Polecamy


Reklama

Nowy program Letnia Scena Polo TV

2020-06-05T17:07:00+02:00 Nowy program Letnia Scena Polo TV https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/nowy-program-letnia-scena-polo-tv-1591369479.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Koncert

W projekcie LETNIA SCENA POLO TV pojawią się m.in. After Party, Camasutra, Andre, Weekend, Top Girls, Mig, Power Play, Mig, Czadoman.

Reklama

W te wakacje w Polo TV koncerty gwiazd odbędą się w nowej formule... Zamiast dużych imprez plenerowych Polo TV zaprasza na cykl letnich mini koncertów pt. Letnia Scena Polo TV. 

Zobacz również: Gwiazdor disco polo ukrywał przez lata brata bliźniaka?! Wyglądają identycznie?!

Już do 13 czerwca w każda sobotę spotkamy się z największymi gwiazdami disco polo na 13 koncertach, które zrealizujemy w miejscach bliskich sercu gwiazd. Mini sceny pojawią się w ich ogrodach, salonach, na łąkach czy w salach zamkniętych domów kultury. Bez publiczności pod sceną, ale z największą i najwierniejsza publiką- naszymi widzami.  

Każdy z odcinków będzie składał się z 2 lub 3 mini recitali gwiazd, podczas których wykonają one zarówno swoje najbardziej znane hity jak i nowości. Dodatkowo występy wzbogacone będą krótkimi luźnymi rozmowami w domowej atmosferze, które poprowadzą Maciek Smoliński oraz Kamil Górski.

W projekcie LETNIA SCENA POLO TV pojawią się m.in. After Party, Camasutra, Andre, Weekend, Top Girls, Mig, Power Play, Mig, Czadoman.  

Letnia Scena POLO TV

premiera w każdą sobotę (od 13 czerwca do 5 września) o 14.15

powtórki: niedziela 17.15, wtorek i czwartek 16.00

Zobacz również: Ktoś próbował zniszczyć karierę gwiazdora disco polo?! Artysta szczerze o sukcesie i marzeniach!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Robert Klatt i Thomas Anders razem?! Wokalista grupy Classic chętnie nagrałby duet!
  2. Przystojni tancerze w nowym teledysku młodego Artysty! Elektryzująca premiera ujrzała światło dzienne!
  3. PILNE! Wokalistka disco polo zarażony koronawirusem! Zbadana próbka dała wynik pozytywny!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.