Reklama
Polecamy


Reklama

Nowy klip: Tomasz Niecik – Czekam tu na Ciebie

2015-05-04T19:49:26+02:00 Nowy klip: Tomasz Niecik – Czekam tu na Ciebie https://disco-polo.info/Upload/articles/2015/05/2015-05-04_172423.png

ReklamaReklama


Ogólna

Tomasz Niecik, czyli jedna z najbardziej kontrowersyjnych osób na rynku disco polo cały czas stara się przypominać o sobie swoim fanom. Nie dawno mogliśmy Tomka zobaczyć na antenie telewizji Puls, gdzie zaprezentował swoją najnowszą produkcję pt. ...

Reklama

Tomasz Niecik, czyli jedna z najbardziej kontrowersyjnych osób na rynku disco polo cały czas stara się przypominać o sobie swoim fanom. Nie dawno mogliśmy Tomka zobaczyć na antenie telewizji Puls, gdzie zaprezentował swoją najnowszą produkcję pt. „Czekam tu na Ciebie”. Przy premierze towarzyszyła mu słynna aktorka Kasia Cichopek, która poczuła rytm disco i „poszła” w balet.

 

Teledysk do piosenki „Czekam tu na Ciebie” prezentuje się dużo lepiej niż już wcześniej wspomniany słynny występ w Tv. Klip przedstawia bardzo fajną historię, która odzwierciedla tekst piosenki. Oprócz „Króla Disco Polo” w teledysku występuje urocza kobieta oraz dziecko, które odgrywa bardzo istotną rolę w tej produkcji. Ciekawostką jest też to, iż w wideoklipie zobaczycie również nasza redaktora Michał Brodowskiego.

 

Nie trzymamy Was dłużej. Już teraz zobaczcie i oceńcie obraz nakręcony do piosenki „Czekam tu na Ciebie”.

Tomasz Niecik – Czekam tu na Ciebie

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo uderzył boxera! Tym ciosem mógł ustanowić rekord!
  2. Potrójne uderzenie w disco polo! Skutek może być tylko jeden!
  3. Uwielbiana formacja Extazy z gorącą premierą! Ten przebój porwie całą Polskę?!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.