Zespół Na Plus, którego liderem jest Jarosław Giza, od lat konsekwentnie buduje swoją pozycję na scenie disco polo. Artysta znany jest z różnorodnego repertuaru, w którym nie brakuje zarówno klasycznych brzmień tanecznych, jak i eksperymentów muzycznych. W ostatnich miesiącach grupa przyzwyczaiła odbiorców do niespodzianek, prezentując utwory utrzymane w różnych nastrojach i stylistykach. Każdy nowy projekt od Na Plus spotyka się z dużym zainteresowaniem wśród słuchaczy gatunku, a jego produkcje regularnie pojawiają się w serwisach muzycznych i mediach społecznościowych.
Nowy teledysk zaskakuje świątecznym klimatem
Tym razem formacja przygotowała coś wyjątkowego. Najnowszy projekt to świąteczny singiel, który odróżnia się od wcześniejszych propozycji zespołu nie tylko tematyką, ale też aranżacją muzyczną. W klipie pojawiają się elementy, które wprowadzają widza w nastrój zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Charakterystyczne ujęcia, scenografia oraz kostiumy budują wyjątkową atmosferę. Zespół postawił na lekkość i pozytywną energię, ale bez rezygnacji z tanecznego rytmu, który zawsze towarzyszy jego kompozycjom.
Na Plus „Pan w czerwonym kubraczku” – świąteczna piosenka w szkockim rytmie
Nowość od Na Plus nosi tytuł „Pan w czerwonym kubraczku”. To piosenka utrzymana w świątecznym klimacie, jednak z nietypowym, szkockim brzmieniem, które dodaje jej charakteru. Połączenie tanecznego rytmu z delikatnymi odniesieniami do tradycji sprawia, że utwór wyróżnia się na tle typowych piosenek sezonowych. Zespół przygotował także teledysk, który nawiązuje do motywu tytułowego bohatera – postaci, która może kojarzyć się z Mikołajem, lecz przedstawiona została w zupełnie nowy sposób. Produkcja jest utrzymana w estetyce, która łączy humor, muzykę i świąteczną symbolikę.
Jarosław Giza i kolejny muzyczny projekt z pomysłem
Jarosław Giza nie po raz pierwszy udowadnia, że potrafi łączyć tradycyjne brzmienia disco polo z nowoczesnymi pomysłami. Każda jego realizacja to przemyślana koncepcja i dbałość o szczegóły. „Pan w czerwonym kubraczku” to dowód, że w świątecznej muzyce nadal można znaleźć świeżość i oryginalność. Aranżacja w rytmach szkockich, połączona z tanecznym tempem, to rozwiązanie, które przypadnie do gustu nie tylko miłośnikom gatunku.
Zobacz teledysk do utworu „Pan w czerwonym kubraczku” i przekonaj się, jak Na Plus połączył świąteczny klimat z taneczną energią.