Reklama
Polecamy


Reklama

Nowość: Rajmund – Za Tobą Będę Biegł

2017-01-16T13:57:28+01:00 Nowość: Rajmund – Za Tobą Będę Biegł https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/01/Za-Tobą-Będę-Biegł-RAJMUND.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Rajmund Strok to człowiek odpowiedzialny za takie przeboje jak „”Pragnienie”, „Nikt tak nie całuje”, czy „Aniu”. Artysta swoimi utworami zyskał sporą rzeszę fanów, która jest dość często przez niego rozpie...

Reklama

Rajmund Strok to człowiek odpowiedzialny za takie przeboje jak „”Pragnienie”, „Nikt tak nie całuje”, czy „Aniu”. Artysta swoimi utworami zyskał sporą rzeszę fanów, która jest dość często przez niego rozpieszczana.

 

Na disco-polo.info możecie posłuchać nową propozycję muzyczną od Rajmunda, która jest zaskoczeniem, bo nic nie wskazywało, że pojawi się nowość. Piosenka nosi tytuł „Za Tobą będę biegł” i jest utrzymana w spokojnym i bardzo przyjemnym dla ucha klimacie.

 

Zapraszamy Was do słuchania i oceny nowości.

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wielka premiera disco polo „tuż za rogiem”. Piosenka zachwyciła już na antenie TVP!
  2. Chwalebna pieśń disco polo na cześć niezwykłej kobiety!
  3. Drastyczne sceny pod klubem disco polo! Doszło do brutalnego pobicia! Video


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.