Reklama


Reklama

Nowość od zespołu disco polo! Weselni Dj’e już to mają na swoich playlistach.

2020-09-24T09:50:00+02:00 Nowość od zespołu disco polo! Weselni Dj’e już to mają na swoich playlistach. https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/09/nowosc-od-zespolu-disco-polo-weselni-dje-juz-to-maja-na-swoich-playlistach-1600721668.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Utwór, zgodnie z zawartym tytułem, przenosi nas do realiów stricte weselnych. Państwo Młodzi, świadkowie i tłum gości

Reklama

Nowości disco polo, to wydarzenie w branży, które wywołuje niezmiernie dużo pozytywnych emocji! Pomimo niekończących się zbiorów hitów naszego gatunku, wciąż pragniemy więcej i każdą „świeżynkę” witamy z otwartymi ramionami!

Zobacz również: Gwiazda disco polo zachwyca ciałem mieszkańców hiszpańskiego kurortu! Zobaczcie GORĄCE ZDJĘCIA!

Żadna uroczystość w naszym kraju, nie mogłaby odbyć się, bez udziału najbardziej popularnych szlagierów disco. Najwięcej z nich usłyszymy oczywiście na przyjęciach weselnych! To tam rozhulany parkiet, podskakuje w takt muzyki rozrywkowej. A na rynku, pojawił się kolejny muzyczny argument, potwierdzający taką kolej rzeczy.

Grupa Vertex, zaprasza nas na premierę utworu pt. „Welon”! Utwór, zgodnie z zawartym tytułem, przenosi nas do realiów stricte weselnych. Państwo Młodzi, świadkowie i tłum gości, rozochocony dobrą, skoczną muzyką. Energiczne dźwięki, od pierwszych sekund wprawiają nogi w ruch taneczny!

Cała produkcja, to historia wyciągnięta rodem z najbardziej powszechnej imprezy rodzinnej w Polsce. W teledysku podziwiać możemy Panią i Pana młodego, a tekst idealnie opisuje ich stan ducha, w tym ważnym dniu! Z lekkim przekąsem i w żartobliwym stylu, możemy dowiedzieć się kilku faktów o małżonkach.

Warto odpalić kawałek już teraz i szybko podesłać znajomym, którzy niebawem planują ślub. To może być gwarancja udanej zabawy.

Zobacz również: Zapalenie Płuc u Gwiazdora disco polo! Artysta powiedział o chorobie w mediach!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo zrzuciła stanik i odsłoniła piersi! To Jej odpowiedź na hejt i ataki w sieci! Gorące kadry!
  2. Opadną Wam szczęki! Gwiazda disco polo w samych majtkach i staniku. Widok na fotelu zapiera dech w piersiach.
  3. Miasto z kamieni nowym hitem disco polo?! Fani zachwyceni premierą grupy Beat Magic!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.