2020-09-24T09:50:00+02:00 Nowość od zespołu disco polo! Weselni Dj’e już to mają na swoich playlistach. https://disco-polo.info/uploads/news/2020/09/nowosc-od-zespolu-disco-polo-weselni-dje-juz-to-maja-na-swoich-playlistach-1600721668.jpg

Nowość od zespołu disco polo! Weselni Dj’e już to mają na swoich playlistach.

Redakcja , 24 Wrzesień 2020  09:50

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Nowość od zespołu disco polo! Weselni Dj’e już to mają na swoich playlistach.
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Utwór, zgodnie z zawartym tytułem, przenosi nas do realiów stricte weselnych. Państwo Młodzi, świadkowie i tłum gości

Reklama

Nowości disco polo, to wydarzenie w branży, które wywołuje niezmiernie dużo pozytywnych emocji! Pomimo niekończących się zbiorów hitów naszego gatunku, wciąż pragniemy więcej i każdą „świeżynkę” witamy z otwartymi ramionami!

Zobacz również: Pamiętacie imprezy disco polo w remizach?! Młodzi artyści zabrali fanów w podróż do szalonych lat 90-tych! NOWOŚĆ

Żadna uroczystość w naszym kraju, nie mogłaby odbyć się, bez udziału najbardziej popularnych szlagierów disco. Najwięcej z nich usłyszymy oczywiście na przyjęciach weselnych! To tam rozhulany parkiet, podskakuje w takt muzyki rozrywkowej. A na rynku, pojawił się kolejny muzyczny argument, potwierdzający taką kolej rzeczy.

Grupa Vertex, zaprasza nas na premierę utworu pt. „Welon”! Utwór, zgodnie z zawartym tytułem, przenosi nas do realiów stricte weselnych. Państwo Młodzi, świadkowie i tłum gości, rozochocony dobrą, skoczną muzyką. Energiczne dźwięki, od pierwszych sekund wprawiają nogi w ruch taneczny!

Cała produkcja, to historia wyciągnięta rodem z najbardziej powszechnej imprezy rodzinnej w Polsce. W teledysku podziwiać możemy Panią i Pana młodego, a tekst idealnie opisuje ich stan ducha, w tym ważnym dniu! Z lekkim przekąsem i w żartobliwym stylu, możemy dowiedzieć się kilku faktów o małżonkach.

Warto odpalić kawałek już teraz i szybko podesłać znajomym, którzy niebawem planują ślub. To może być gwarancja udanej zabawy.

Zobacz również: Aż kipi miłością! Popularna wokalistka disco polo zaskoczyła wszystkich premierową produkcją 'Budzi nas miłość'!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Arek Kopaczewski odświeżył wielki hit legendarnej grupy Milano! Wersja gwiazdora disco polo brzmi lepiej niż oryginał?!
  2. Znana wokalistka disco polo w szoku! Etna dostała wyjątkowy prezent od swojej fanki!
  3. Z wesela prosto na wielką scenę disco polo! Wyjątkowa premiera młodych muzyków podbije rynek?!
  4. Marcin Miller – Boys w duecie ze światową gwiazdą Francesco Napoli! Produkcja trafiła do sieci! Jak wyszło?!
  5. Piekielnie piękna wokalistka disco polo kusi fanów ponętną figurą! Wygląda jak rasowa modelka!
  6. Magdalena Narożna - Piękni i Młodzi trafiła do kliniki! Gwiazda disco polo poddała się skomplikowanemu zabiegowi!
  7. Znany producent odświeżył stary przebój Marcina Millera BOYS! Tylko nieliczni znają tę piosenkę!
  8. Uwielbiana wokalistka disco polo Justyna Lubas – Top Girls poddała się modnemu zabiegowi! Zobaczcie jak teraz wygląda!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami