Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-11-30T16:54:00+01:00 Nowość od Miłego Pan porywa do tańca jeszcze bardziej. Zaskakująca produkcja disco polo. https://disco-polo.info/uploads/news/2020/11/nowosc-od-milego-pan-porywa-do-tanca-jeszcze-bardziej-zaskakujaca-produkcja-disco-polo-1606235329.jpg
Reklama

Nowość od Miłego Pan porywa do tańca jeszcze bardziej. Zaskakująca produkcja disco polo.

Redakcja , 30 Listopad 2020  16:54
Nowość od Miłego Pan porywa do tańca jeszcze bardziej. Zaskakująca produkcja disco polo.
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Kiedy ukochany artysta ogłosi datę premiery, fani nerwowo zerkają w kalendarz, zaznaczając wyjątkową datę czerwoną kredką

Reklama

W branży disco polo, oczekiwanie na kolejne, muzyczne nowości, odbywa się pod znakiem niecierpliwości. Kiedy ukochany artysta ogłosi datę premiery, fani nerwowo zerkają w kalendarz, zaznaczając wyjątkową datę czerwoną kredką.

Zobacz również: Trudno w to uwierzyć! Artysta disco polo pochwalił się swoimi zdobyczami! To był bardzo owocny sezon!

W świecie muzyki tanecznej, na szczęście można liczyć na kilka premierowych odsłon jednego numeru. Istnieje możliwość, by ten sam utwór, pokochać wiele razy, dzięki specjalistom od tworzenia remixów.

Swojego nowego, bardziej klubowego wcielenia, doczekał się mega hit Miłego Pana. Piosenka pt „Hop Hop (Maniury), to propozycja którą odbiorcy wywołali do tablicy długo przed tym, jak sam Piotr Kołaczyński postanowił zrealizować klip i opublikować pełnowymiarowy projekt w serwisie Youtube.

W sieci niemal błagano artystę o nagranie teledysku do wspomnianego przeboju. Fani się doczekali! Od kilku miesięcy produkcję można podziwiać w internecie. A już teraz, grupa Short Music, zaserwowała fanom numer w całkiem nowej wersji.

Remix zasługuje na najwyższe noty. Takiego brzmienia nie powstydziłby się sam Miły Pan. Świeży, klubowy powiew, to dla zwolenników twórczości Piotra znakomita, muzyczna uczta.

Posłuchajcie koniecznie tej nowości.

Zobacz również: Dramat i smutek u Magdy Narożnej (Piękni i Młodzi)?! Królowa disco polo wyżaliła się fanom!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Ponętne zdjęcia gwiazdy disco polo prosto z łazienki. Zobaczcie jej gorące ciało! To najpiękniejsza kobieta w branży?
  2. Miłosne uniesienie w klimacie disco polo. Dawid Narożny zmiażdży konkurencję swoją nowością pt. 'Pokochaj mnie'?!
  3. Współpraca Artystów disco polo okazała się bardzo owocna! Na konto gwiazd wpłynęła okrągła suma!
  4. Grupa Daj To Głośniej szturmem podbije rynek disco polo! Gorąca premiera pt. 'Jeszcze raz' już dostępna!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej