Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2021-01-11T10:55:00+01:00 Wokalista disco polo z okazji wyjątkowego jubileuszu dziękuje fanom! Godne podsumowanie działalności https://disco-polo.info/uploads/news/nowosc-od-artysty-disco-polo-z-okazji-wyjatkowego-jubileuszu-godne-podsumowanie-dzialalnoscijpg.jpg
Reklama

Wokalista disco polo z okazji wyjątkowego jubileuszu dziękuje fanom! Godne podsumowanie działalności

Redakcja , 11 Styczeń 2021  10:55
Wokalista disco polo z okazji wyjątkowego jubileuszu dziękuje fanom! Godne podsumowanie działalności
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

Wywołanie zachwytu wśród słuchaczy, to podstawowe zadanie dla wykonawców. Aby to się powiodło, trzeba jednak wykonać ciężką pracę

Reklama

Twórcy disco polo z wielki szacunkiem podchodzą do swojej działalności. Każdy krok postawiony na rynku muzycznym jest dokładnie przemyślany i analizowany. Wywołanie zachwytu wśród słuchaczy, to podstawowe zadanie dla wykonawców. Aby to się powiodło, trzeba jednak wykonać ciężką pracę i włożyć wiele talentu i kreatywności w swoje powołanie.

Zobacz również: Idealnie ciało wokalistki disco polo zachwyca internautów! Wygląda jak milion dolarów!

Jeden z artystów postanowił podziękować odbiorcom za 5 lat wiernego odsłuchiwania i lojalnego trwania przy nim.

Szymon Samulak z formacji Pozytywnie albo Wcale, znany bardziej jako PAW opublikował utwór o tytule „Dziękuję Ci”. Już sama nazwa piosenki to bezpośredni zwrot do słuchaczy. W treści numeru  dowiadujemy się, że ostatnie pięciolecie artysty, miało różne etapy. Nie zawsze było łatwo, a sam twórca miewał momenty zwątpienia i załamania, lecz nie poddał się i kontynuował muzyczną wędrówkę. 

Jak zdradził nam wokalista, na przestrzeni połowy dekady, udało mu się zawrzeć wiele znajomości. Nie wszystkie były szczere i życzliwe, ale dla Szymona liczy się przede wszystkim bagaż doświadczeń, którym aktualnie dysponuje i który pomaga mu w kolejnych życiowych etapach. 

Teledysk do piosenki „Dziękuję Ci”, to kompilacja poprzednich produkcji, w których możemy podziwiać niezwykłe aktorskie umiejętności Szymona PAW. 

Wdzięczność piosenkarza do fanów z pewnością jest odwzajemniona. Wszyscy odbiorcy nie wyobrażają sobie branży bez formacji Pozytywnie albo Wcale. 

Który kawałek grupy najbardziej przypadł Wam do gustu?Weźcie pod uwagę też najnowszą propozycję.

Zobacz również: Wielki przebój Zenona Martyniuka inspiracją dla innych gwiazd?! Artysta disco polo rzucił na kolana słuchaczy!

Reklama
Zobacz teledysk: Pozytywnie albo Wcale - Dziękuję Ci
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Obłędna wokalistka kusi w łóżku. Ma na sobie podkolanówki i zdradza co lubi najbardziej!
  2. Gwiazdor disco polo przyłapany na niecodziennym zajęciu! Będziecie zaskoczeni!
  3. Artystka disco polo w szoku! Spotkało ją coś, czego się kompletnie nie spodziewała!
  4. Ogłoszono najpopularniejszy kanał muzyczny 2020 roku! Liderem stacja związana z disco polo!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej