Reklama
Polecamy


Reklama

Nowość: Masters – Góraleczka (Stylersi Remix)

2016-04-29T12:55:53+02:00 Nowość: Masters – Góraleczka (Stylersi Remix) https://disco-polo.info/Upload/articles/2016/04/masters-goraleczka-stylersi-remix.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Paweł Jasionowski wspólnie z Pawłem Janasem potrafią odczarować złą opinię na temat disco polo dekowaną społeczeństwu przez mass media. Niesamowity talent, determinacja, ciężka praca nad warsztatem dają efekty.   Nic dziwnego, że utwory grupy...

Reklama

Paweł Jasionowski wspólnie z Pawłem Janasem potrafią odczarować złą opinię na temat disco polo dekowaną społeczeństwu przez mass media. Niesamowity talent, determinacja, ciężka praca nad warsztatem dają efekty.

 

Nic dziwnego, że utwory grupy Masters cieszą się tak ogromnym uznaniem. Kolejna propozycja, mianowicie „Góraleczka” doczekała się nowej wersji Stylersi Remix. 

 

Posłuchajcie koniecznie nowej odsłony „Góraleczki”.

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wschodząca gwiazda disco polo u boku Radosława Majdana! Zdjęcie robi furorę w sieci!
  2. Dawid Narożny w muzycznym duecie ze swoją partnerką Joanną? Artysta podał zaskakujące informacje.
  3. Edyta Folwarska lepsza od Blanki Lipińskiej?! Artystka disco polo stanowczo podkreśla swoją wartość!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.